Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oszustwo????

9176
kc
26 czerwca 2016r. o 18:29
Może ci coś pomoże ten artykuł.

http://3obieg.pl/nie-odbieraj-dobrej-wiadomosci-z-kruka-jesli-nie-chcesz-klopotow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6336
#ciekawy nieaktywny
26 czerwca 2016r. o 18:48
[img=1466959277_ze5557j.jpg]



Dopisane 26.06.2016r. o godz. 18:48:

kc napisał(a): Może ci coś pomoże ten artykuł.

http://3obieg.pl/nie-odbieraj-dobrej-wiadomosci-z-kruka-jesli-nie-chcesz-klopotow



Kurcze wielkie dzięki.Ten list nie wygladał mi na wiarygodny.tym bardziej ze wszsytko zawsze rzetelnie spłacałam. Dziękuję.A samo dzwonienie nawet na te kierunkowe do wrocławia nie udzieliły by mi większej odp. dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2016r. o 18:59
Twoje zadłużenie od Banku zakupiła firma Kruk i tam szukaj informacji. :)
List jest na pewno wiarygodny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6336
#ciekawy nieaktywny
26 czerwca 2016r. o 19:26
~ napisał(a): Twoje zadłużenie od Banku zakupiła firma Kruk i tam szukaj informacji. :)
List jest na pewno wiarygodny :)


Po pierwsze jakbym miała jakieś zadłużenie to uwazam ze 8 lat temu od razu by sie odezwała własciwy bank.Ze cos tam jeszcze zalegałam, A po drugie od kiedy list z banku do tego niby jeszcze gdy chodzi o zadłużenie przychodzi zwykła pocztą nie poleconym. bez pieczątki i podpisem miliony razy wydrukowanym. A link który otrzymałam od dobrej duszy wyżej wiele wyjasnił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
26 czerwca 2016r. o 22:07
Dług jest przedawniony, kiedy tak jest to wierzyciel za grosze sprzedaje dług firmie windykacyjnej, która próbuje odzyskać całość, na tym właśnie zarabiają firmy windykacyjne. Olej to a jak wniosą do Sądu w Lublinie pozew o wydanie nakazu zapłaty to musisz wnieść sprzeciw podnosząc zarzut przedawnienia. Prosta sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2016r. o 22:10
zgłoś na Policję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
26 czerwca 2016r. o 22:35
A co ma Policja do tego ? To nie nosi znamion przestępstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polisoloksty niezalogowany
26 czerwca 2016r. o 22:45
nabili ludzi w bańke z polisolokatami i też niema znamion przestępstwa

chodzą po miescie zgorzelcu i bolesławcu szukają następnych kozłów ofiarnych ale nie ma znamion przestępstwa .
Dobrze że tv ludzi ostrzega .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.