Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oszustwo????

~ niezalogowany
26 czerwca 2016r. o 22:55
Poirytowany napisał(a): A co ma Policja do tego ? To nie nosi znamion przestępstwa.
A właśnie,że nosi.Próba wyłudzenia nienależnych świadczeń.Oczywiście,należy wykazać się dowodami spłacenia zadłużenia.Oszuści liczą na to,że ktoś nie ma już dowodów wpłat i szukają frajerów,może uda się coś wyrwać.Koniecznie do organów ścigania zgłosić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
26 czerwca 2016r. o 23:06
Jesteś w błędzie bo to w tym przypadku należałoby tez winić Sądy, że wydaja nakazy zapłaty. Podniesienie odpowiednich zarzutów należy do dłuznika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elcia_69 niezalogowany
26 czerwca 2016r. o 23:19
Mój mąż też dostał takie samo wezwanie tylko niby sprawa dotyczyła kredytu z przed 10 lat :((i dziwne ,że też na taką sama kwotę -30 zl,dziwne też ,że wcześniej nie było ,żadnych wezwań do zapłaty z banku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
26 czerwca 2016r. o 23:27
Jak dostanie nakaz zapłaty z e-sądu w Lublinie to napisz sprzeciw w ciągu 7 dni i podnieś zarzut przedawnienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polisolokaty niezalogowany
26 czerwca 2016r. o 23:31
ludzie stracili na POLISOLOKATACH spore sumy
ale nie ma znamion przestępstwa dopiero sądy nakazują zwrot kwot które miały zapewnić zyski qwa to jakaś parodia jest !
Więcej na tvp wrocław fakty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2016r. o 23:51
Poirytowany napisał(a): Jesteś w błędzie bo to w tym przypadku należałoby tez winić Sądy, że wydaja nakazy zapłaty. Podniesienie odpowiednich zarzutów należy do dłuznika.
Kłania się art 286par.1 kk,tylko należy mieć dowody uregulowania należności.Jeśli delikwent takiego nie ma,jest przegrany ,jesli ma,ma zastosowanie w/w art.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
26 czerwca 2016r. o 23:55
Ale ja nie mówię o przypadku spłaty tylko o przypadku bezpodstawnego wzbogacenia przy przedawnieniu, czytaj ze zrozumieniem. Mnie akurat artykułów nie musisz przytaczać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elcia_69 niezalogowany
27 czerwca 2016r. o 0:04
~ napisał(a):
Poirytowany napisał(a): Jesteś w błędzie bo to w tym przypadku należałoby tez winić Sądy, że wydaja nakazy zapłaty. Podniesienie odpowiednich zarzutów należy do dłuznika.
Kłania się art 286par.1 kk,tylko należy mieć dowody uregulowania należności.Jeśli delikwent takiego nie ma,jest przegrany ,jesli ma,ma zastosowanie w/w art.

Jak mam mieć dowód spłaty ,przecież papiery wszystkie się trzyma do 5 lat ,a minęło już 10 lat ,bez przesady nie mam w domu archiwum;(ale dziwne ,że nie było żadnych wezwań do uregulowania zapłaty??no i jak to napisała Pani zakładająca temat ,list normalnie w skrzynce ,a nie polecony :(ja to nawet nie pamiętam co kupowałam :((uważam ,że jeśli czegoś nie dopatrzyłam (w co wątpię)to ów ten Bank powinien wysłać jakieś powiadomienie ,zaraz po spłacie ,a nic nie dostałam i nagle po 10 latach ZONG!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza