Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
I LO najczęściej wybieraną szkołą w powiecie
~www niezalogowany
29 lipca 2016r. o 14:40
Małe sprostowanie, do Zespołu Szkół Budowlanych zgłosiło się dużo więcej osób, jednak Starostwo nie zgodziło się na to, aby otworzyć niektóre kierunki, szkoda. Bardzo przykro było mi patrzeć na twarz mojego zawiedzionego dziecka, któremu zależało na kształceniu w wymarzonym zawodzie. Brawo Starostwo ! Moje dziecko będzie musiało chodzić do szkoły w innym mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rodzic niezalogowany
29 lipca 2016r. o 14:44
~www napisał(a): Małe sprostowanie, do Zespołu Szkół Budowlanych zgłosiło się dużo więcej osób, jednak Starostwo nie zgodziło się na to, aby otworzyć niektóre kierunki, szkoda. Bardzo przykro było mi patrzeć na twarz mojego zawiedzionego dziecka, któremu zależało na kształceniu w wymarzonym zawodzie. Brawo Starostwo ! Moje dziecko będzie musiało chodzić do szkoły w innym mieście.


Panie starosto czekamy na wyjaśnienia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2016r. o 14:46
Proszę podać informację ilu uczniów zgłosiło się do ZSB i nie zostali przyjęci i dla czego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pall niezalogowany
29 lipca 2016r. o 14:54
Chcą wykończyć budowlankę, która się im ośmieliła postawić. Po cichu ją wytępią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~llllll niezalogowany
29 lipca 2016r. o 14:55
A jakie kierunki w zsb zostały wygaszone ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2016r. o 15:02
głupków z maturą nie brakuje

a co dopiero z magisterium

są przyjęcia w biedronce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czysta Magia niezalogowany
29 lipca 2016r. o 16:30
Gratulacje dla ILO! Super, że szkoła ma fenomenalny nabór bez konieczności (?) robienia "fajerwerków". Jakość broni się sama.

Co do budowlanki, to nie ma co oszukiwać się. Chętnych było jak na lekarstwo. Nie mogło być inaczej, skoro przez kilka miesięcy doprawiano "gębę" szkole. Uczniów przedstawiano jako chuliganów, a nauczycieli jako buntowników bez powodu. Klimat związany z "reorganizacją" zdezorganizował na jakiś czas morale placówki. To był dla budowlanki bardzo trudny rok. Oby szkoła podniosła się, bo ostatnie lata pokazywały, że "matka budowlanka" nie jest "macochą", tylko wypuszcza na rynek prawdziwych fachowców.

A teraz perełka: czy prawdą jest, że w powiecie otwiera się tylko 3 klasy (słownie: TRZY) zawodowe? Jeżeli tak, to mamy wyjątkowo zdolną młodzież, skoro druzgocąca większość dostała się do szkół średnich. Fenomen na skalę kraju? Kolejny sukces, ale tym razem chyba szkół miejskich, skoro taki porządny narybek wypuściły?

Gorzej, jeżeli okaże się, że część nowych pierwszoklasistów zda sobie sprawę, że szkoła średnia jest jednak nie dla nich. Co wówczas? Migracja do ościennych powiatów w poszukiwaniu miejsca w zawodówkach? Bo podejrzewam, że wszystkie TRZY "nasze" klasy są jednak zbyt mało pojemne, by wszystkich przygarnąć. Chyba, że będą magicznie elastyczne, a zajęcia będą odbywały się nie w salach lekcyjnych, tylko na salach gimnastycznych z wykorzystaniem megafonu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Absolwent niezalogowany
29 lipca 2016r. o 17:32
Brawo II LO
Jestem dumny z dyrektora mojej byłej szkoły ! Świetna robota ♥
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.