Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Roman i Nowak chcą rozmawiać o Gliniadzie 2017
~ niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 8:08
Jeśli Prezydent chce zacząć negocjacje od zdania "Wiem ile kosztowała Gliniada w innych miastach", to znaczy że nie chce się dogadać, a jedynie stworzyć pozory, że siadł do negocjacyjnego stołu.
Gliniada w innych miastach ma się nijak do imprezy, którą planuje Nowak. Tam kilkadziesiąt Glinoludów a tu kilkaset. Skoro Prezydent już tak chce porównywać koszty do innych miast, to niech pomnoży je razy 10 bo tylu więcej uczestników może być w Bolesławcu. Albo niech odniesie koszt imprezy do tego ile zapłacił Hiszpańskim Niedźwiedziom. 35 tys zł dla pięciu "artystów". Jeśli Glinoludów będzie 500 to daje jakieś 3,5 mln zł. Myślę jednak że Pan Nowak nie zażąda takiej kwoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 8:26
Sprostowanie. "Hiszpańskie Niedźwiedzie" kosztowały 20600 zł :
http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=15328
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 9:19
Owszem, tyle kosztował jeden występ niedźwiedzi, a pamiętajmy że były dwa występy. Czyli 20600x2=41200 plus koszty dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
25 sierpnia 2016r. o 9:35
Jestem przekonany,że 2017 roku Parada Glinoludów największa ze wszystkich przejdzie ulicami miasta. Gotów jestem się założyć nawet z prezydentem Piotrem Romanem, że tak będzie. Wiecie dlaczego? "Bo jesteśmy z tej samej gliny!"

Może ktoś jeszcze, chce się ze mną założyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 9:49
Kazimierz Marczewski napisał(a): Jestem przekonany,że 2017 roku Parada Glinoludów największa ze wszystkich przejdzie ulicami miasta. Gotów jestem się założyć nawet z prezydentem Piotrem Romanem, że tak będzie. Wiecie dlaczego? "Bo jesteśmy z tej samej gliny!"

Może ktoś jeszcze, chce się ze mną założyć?
W takiej Formule jak w tym roku Swieto Ceramiki nie ma zadnego sensu.Wyrzucenie pieniędzy w bloto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 9:52
Wiecie co? pomijając kto ma rację a kto nie, ja na miejscu Pana Romana z szacunku do siebie nie zgodzilabym się na żadne rozmowy. Gdyby mój wizerunek, jako prezydenta miasta przewieziono rok wczesniej w postaci kukły robiąc ze mnie pośmiewisko, nie dałabym temu człowiekowi drugiej szansy.
Myślałam, że tylko Nowakowi brakuje klasy.
Wychodzi na to, że Romanowi też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiedzący niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 9:55
Masz nikłe pojęcie o poczuciu honoru Cara. jeszcze kilak lat temu inny portal szydził, naśmiewał się i pluł na niego, a dziś jedzą sobie z dziubków, bo oboje mają korzyść z tego. Prawda jest taka, że Car wie, ze idą wybory i to i wyłącznie będzie pretekst do grzania się w blasku gliny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~statysta niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 10:12
Powiem szczerze,że kwestia czy będą ludziki z gliny czy nie będą w następnym roku na Święcie Ceramiki to dla mnie nie ma znaczenia.Faktem jest,że są dwaj Panowie w Bolesławcu,którzy toczą ze sobą rywalizacje o HONOR I SZACUNEK A NA TYM CIERPIĄ TURYŚCI I MY.POZDRAWIAM. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego