Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Roman i Nowak chcą rozmawiać o Gliniadzie 2017
~jakie zakłady redaktorze? niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 13:32
Redakcja powinna być neutralna panie Emem
Co pozwoli mapisać wam kolejny OBIEKTYWNY reportaż na podstawie wypowiedzi forumowiczów
Troszkę obiektywizmu i neutralności nie zaszkodzi panie emem
Bo jak rozumieć propozycje zakładów ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
25 sierpnia 2016r. o 13:40
~jakie zakłady redaktorze? napisał(a): Redakcja powinna być neutralna panie Emem


Redakcja jest neutralna i prezentuje obiektywne materialy - jeden z nich powyzej.
Ale to nie oznacza, ze dziennikarze nie maja wlasnego zdania i nie moga go prezentowac - wrecz przeciwnie, na forum wlasnie moga to robic i to robia jesli tylko chca.

Moim zdaniem gdyby tylko miasto/organizator chcial Gliniady w Boleslawcu to by ona byla. Mozliwe, ze tak sie w przyszlym roku stanie. Moze to byc wynikiem tego, ze tegoroczna parada nieco sienie udala - byla dosc przecietna.
Ale z drugiej strony to nie parada jest najwazniejsza w tej imprezie. Najwazniejsza jest w tym wszystkim ceramika - a tutaj slyszymy same pozytywne rzeczy. Ceramicy sa bardzo zadowoleni, wiele firm pobilo swoje rekordy w sprzedazy podczas BSC.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 15:13
emem napisał(a): Obie inicjatywy (piec i Gliniada) sa warte tych pieniedzy, jesli sa w trakcie Swieta Ceramiki.
Jedno i drugie przyciaga mieszkancow i turystow, jedno i drugie sie podoba, jedno i drugie angazuje artystow.

Generalnie rzadko zgadzam się z tym Panem ale tym razem przyznaje mu racje. Gliniada jak i ten garnek czy to dzban jest fajną inicjatywą. Gdyby udało się wypalić ten dzbanek to ludzie byliby zachwyceni a tak psy na nim wieszają. Garnek fajny a gliniada jeszcze fajniejsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~corocznaturystka niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 15:39
Nie wiem co wy widzcie w gilnadzie ?
Dwa lata nie było gilniady a święto ceramiki było przecudowne.
Należy zaprosić mima Irka Krosnego ,profesjonalne teatry uliczne ,artystów typu klaun kuglarz tancerz
Nie było gilnady i nie musi być ,obyło się bez ale była super parada ceramiczna
Gilniada jest lansowana na siłe przez niektórych tak jak by na coś po czy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 15:52
~corocznaturystka napisał(a): Nie wiem co wy widzcie w gilnadzie ?
Dwa lata nie było gilniady a święto ceramiki było przecudowne.
Należy zaprosić mima Irka Krosnego ,profesjonalne teatry uliczne ,artystów typu klaun kuglarz tancerz
Nie było gilnady i nie musi być ,obyło się bez ale była super parada ceramiczna
Gilniada jest lansowana na siłe przez niektórych tak jak by na coś po czy

Szanowna Pani, co Krosny ma wspólnego z ceramiką? Chodzi o to by nasze święto wyróżniało się spośród setek festynów, organizowanych przez różne miasta czy wioski w całej Polsce. Zapraszanie tych samych szarpidrutów, którzy co tydzień koncertują w innej wsi, nie wniesie żadnej nowej wartości. Za rok czy dwa nie będzie pani pamiętała gdzie słuchała Pani koncertu "Kombi". Ale jeśli wspomni Pani Glinoludy to z pewnością wróci Pani myślami do Bolesławca. Glinoludy jak najbardziej mają rację bytu przy okazji Święta Ceramiki, gdyż jednoznacznie się z nią kojarzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pitolenie niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 16:15
Byle jakość ,pustka nicość zero artyzmu no nic tylko usmarowani ludzie i to za jakie pieniądze ? Oczywiscie z budżetu miejskiego a przedsięwzięcie jest prywatne
Już wolę wiaduktshow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 sierpnia 2016r. o 17:03
Rozmawiajmy ta?
Jak miasto powie,że np.15-20 tysi i ani grosza więcej ,a Nowak powie,że bez 40 tysi to nie gada,to jak osiagnąc kompromis ,jeśli zadna ze stron nie odpuści?

Dobrym pomysłem było by (jeśli gliniada faktycznie ma kosztować te 40 tysi) ,aby p.Nowak otwarcie powiedział co ile kosztuje i tyle.
Żeby nie było podejrzeń,ze koszt całkowity to np.20 tysi ,a organizator zażąda 40 tysi.

Z innej beczki :
Nie lubię żużla ,jazzu , czy innej opery ,ale jeśli nie lubie ,to nie znaczy,ze mówie od razu ,ze jest to złe,nie ma sensu i w ogóle syf.
Podobnie z gliniadą - wielu sam pomysł sie nie podoba- ma prawo jak najbardziej.
Ale nie do podważenia jest fakt iz jest to duża atrakcja podczas Dni ceramiki ,jest to produkt ,który ludziom sie podoba w Polsce ,czy za granicą (niezliczone festiwale gdzie Gliniada była zapraszana ,a nie pchała się sama) i który promuje Bolesławiec.
I ci hejterzy ,którzy piszą,że to wstyd,że nikomu sie nie podoba i w ogóle są w dużym błedzie ,świadomie lub nieświadomie.

Ja w gliniadzie brałem udział ,jeśli chodzi o koszt poniesiony przez org to tylko tyle,że skorzystałem z leiwa ,cała reszta to własny "koszt".
Jeśli w 2017r będzie to z chęcią wezme udział ,pozdrawiam :)
[img=1472137415_5mpefjp.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maja niezalogowany
25 sierpnia 2016r. o 23:46
Ja w gliniadzie nie brałam udziału i żałuję.Uwazam gliniade za rewelacyjny pomysł i w przyszłym roku jak będzie to biorę w niej udział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.