Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zatrudnie Panie

10295
#DNA nieaktywny
27 sierpnia 2016r. o 12:27
Drogi pracodawco, czy na pewno oferta pracy jest poważna? Praca w 46 godzin tygodniowo(ustawowo 40h) dodatkowo w weekendy za niecałe 1700zł netto/msc. Z ostrzeżeniem, że jeżeli pracownik się nie spodoba to za swoje nadgodziny i prace w weekendy dostanie najniższą krajową, co oznacza, że swoje nadgodziny oraz pracę w niedziele daruje pracodawcy gratis , czyli pracuje za darmo...Pamiętajcie miłe panie,że jest taki organ jak Sąd Pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11891
#Michalx102 nieaktywny
27 sierpnia 2016r. o 12:53
Tacy "byznesmeny" niech swoje żony zatrudnią.... Mam nadzieje że kiedyś taki co takie warunki oferuje, sam takie otrzyma. Zło wraca.... Znam takich co tak właśnie traktowali pracowników a teraz sami są na łasce innych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
27 sierpnia 2016r. o 16:20
Ten biznesmen to zwykły gbur , myśl że jak daje komuś min pensje to trzeba na niego mówić Pan :D ale przed tym zawczasu ostrzega :D znając życie tych 1700netto nigdy by nie widziały :D
Omijać z uśmiechem ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pani niezalogowany
27 sierpnia 2016r. o 18:22
Drogi pracodowco za 1700 netto za okolo 46h tyg,okolo mowi samo za siebie ze bedzie wiecej to bez urazy niech pan sobie sam pracuje.Z mojej strony nie zostal pan zaakceptowany.Dziekuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15187
#arek28 nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 8:44
Witam Was Drodzy Państwo, co do tej oferty widze ze jest duzy odzew cieszy mnie to bardzo. moge zauwazyc iz tacy ludzie jak Wy nie maja co robic tylko siedza i oczerniaja kogos innego, jestem ciekaw czy Ci ktorze pisza te posty czy sami pracuja czy tez utrzymuje ich Mops?
Załosni jestescie kiedys pracowalo sie za 3,50 na h i sie zylo terz ktos oferuje 1700zł, z czego najnizsza jest 1350 tam pare nadgodzin wyszloby, ludzie zasuwaja na budowach i zarabiaja podobne pieniadze, ukrainki wykorzystuja Polacy i placic potrafia po 6 zl na godzine, to ze piszecie te posty to oznaka waszej pustosci Do Pracy byscie sie zabrali Rodacy.

Swiatek piatek niedziele, jak juz cos to raczej 2 weekendy pracujace po 8 godzin tak sie pracuje w takich sklepach ale teraz spoleczenstwo nauczone najlepiej na weekendy wolne bo kto piwa sie napije za nich, kto zwymiotuje na podloge?
Ogarnijcie sie a pozniej piszcie posty, jeszcze jedno co do tego zdania ze zalezy od pracownika czy bedzie wykonywal swoje obowiazki, Ludzie jak pracownik bedzie stal przy kasie czytal ksiazke dlubal w nosie a na sklepie syf, brudna podloga kurz pajaki to za co ten Pan/ Pani ma jemu zaplacic, gdzie wy zyjecie.??????????


Dopisane 28.08.2016r. o godz. 08:44:

Reasumujuac nawet te 184 godziny podzielic przez podana kwote to nam daje prawie 9.30 zl na godzine, czystych pieniedzy z normalna umowa takze zajmnijcie sie kurzami w domu i nie wypisujcie glupot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14646
#edgard nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 12:07
Facet! Czym się kto zajmuje to niech cię głowa nie boli, i nie wywnętrzaj, się wątpię czy ci się trafi jakaś bardzo głodna, chyba że nie bardzo będzie umieć liczyć. Życzę powodzenia w szukaniu niedoróbek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
28 sierpnia 2016r. o 16:54
Masz rację... zatrudnij Ukrainki i nie będzie problemu. A tak poważnie 9zł netto na kasie to dobra stawka. Wiele kobiet nie szuka roboty bo sie im nie chce robić.Czekaja jak znajda frajera który będzie robić a ona w podziękowaniu da mu 3 razy w tyg du.... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~L niezalogowany
28 sierpnia 2016r. o 20:24
Witam słuchajcie kto chce pracować i nie ma za co utrzymać rodziny a w Lodówce Sam Lód To zgodzi się na takie warunki i nie będzie marudzil ja w polu pracowałam za 5zł po 12-16 godzin i nie marudzilam cieszyłam się z tego co mam było co do gara włożyć ale pewnie drodzy Państwo 500plus jest do tego pomoc z MOPSU to po h... pracowac Państwo da i wszyscy sa zadowoleni tylko przyjdzie taki czas ze wszystko sie skonczy i bedziecie latac szukac zeby tylko pracowac No niewierze ze jezeli spisze sie pracownik to nie da pracodawca wiecej czy nawet jedzenie czy chleb wziasc do domu ogarnijmy sie i pomyslmy ja cofnąć się parę lat do tyłu to pracowałam w szwalni cały miesiąc Plus soboty za 800zł i co robiłam bo trzeba do gara coś włożyć Pozdrawiam i pomyslmy trochę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.