Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy na otwarciu nowej galerii
~ niezalogowany
3 września 2016r. o 5:56
A podobno niskie emerytury maja?I co kupowali,Chyba ksiadz w niedziele wyglosi im kazanie gdzie maja kase oddac -taca a nie kasa w markecie, :
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2016r. o 7:46
Przeczytałem te Wasze teksty. Niestety na raty. Tylu złych emocji nie da się strawić za jednym razem. Jak człowiek czyta coś takiego to aż dusza boli.
Ludzie!! Ogarnijcie się!! Ja rozumiem że poziom frustracji w społeczeństwie jest ogromny. Ale czy skakanie sobie wzajemnie do gardeł jest dobrą metodą na jego rozładowanie? Nie sądzę. Krzywdzicie w ten sposób innych ludzi, ale najbardziej siebie. Jak po wylaniu tylu pomyj na bliźniego potraficie spojrzeć w lustro...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
3 września 2016r. o 7:57
~ napisał(a): Krzywdzicie w ten sposób innych ludzi, ale najbardziej siebie.


Jakbym siebie czytała :)

To, że mam inne zdanie na temat uczestniczenia w tego typu otwarciach, nie upoważnia mnie do obrażania tych, którzy w nim uczestniczyli.
Jak to jest? ktoś "dokłada", niby anonimowo, innym ludziom i co? rozładowuje swoje frustracje? lepiej się czuje po tym jak obrzuci kogoś błotem?
A mogłoby być tak pięknie, gdyby człowiek dla człowieka chciał być Człowiekiem :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2016r. o 8:53
Tu na zdjęciach są starsi ludzie, a inny portal ma zdjęcia z młodymi ludźmi, dziećmi i w średnim wieku. Wszyscy mieli tyle chęci i zdrowia, żeby tam iść, to poszli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2016r. o 11:56
~S10 napisał(a): To są nerony, nic nie robią cały dzień tylko przychodzą i ryją w dodatku śmierdzi od nich


ty na starość jak będziesz cgciał sie wysikać to trawy będziesz sie trzymał i tego ci życzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nn niezalogowany
3 września 2016r. o 12:36
Za jakies 30 lat tez bedziesz smierdzial pusty człowieku.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gregor niezalogowany
3 września 2016r. o 14:19
Jak można tak drwić z swoich rodziców , dziadków , osób starszych ?! Pewnie Wasi nie zdążyli tam dojechać albo dojść !:)Mając takich wnuków , dzieci to nie ma się co dziwić. Potraficie tylko siedzieć przed kompem i pisać pierdoły a mamusia albo babcia obiadek ugotuje !
Jeśli nie szanujecie osób starszych to i siebie nie szanujecie !!!
Gdyby Oni nie wywalczyli demokracji to byście stali w tej chwili po papier toaletowy w kolejce z Asnyka do Rynku!
Do szkoły i uczyć się !!!
To że emeryci nie mają pieniędzy to prawda ale szanują wszystko co mają dbając o każdy wydany grosz.
Wspierają obcy przemysł ? Co za ... to napisał ?
Emeryt w Jysku wyda może 50 zł a Ty matole masz komputer Polski ? Telefon komórkowy Polski ? Buty pewnie też firmowe z Polski ?Jaka wartość ?Emeryta pewnie nie stać !!!!
Więc kto tu wspiera obcy przemysł ??!!!!
Wasi ojcowie pewnie byli biedniejsi od tych emerytów i szkoda im było na prezerwatywy i spłodzili takich matołów !!!


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2016r. o 14:42
a ja mam 500+ na dwoje dzieci i idę sobie kupić kołderkę i poduszeczki;D I może jakiś kocyk na zimę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza