Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy na otwarciu nowej galerii
~ niezalogowany
3 września 2016r. o 15:12
Zamiast sobie, kup lepiej kołderki dzieciom. To ich pieniądze:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Boleslawianka niezalogowany
3 września 2016r. o 15:55
Ludzie są chorzy . Jak cos otwierają od razu wszyscy musza tam być . Zachowują się jak zwierzęta . Jeszcze żeby cos tam dawali za darmo, a oni zachowują się jakby nigdy nie byli w żadnym sklepie . Parodia. Tak samo jest co tydzień albo co dwa w lidlu cos reklamują w telewizji to ludzie w poniedziałek albo w czwartek stoją na czatach od 6 rano pod sklepem i się rzucają na towar . Żal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2016r. o 16:36
Zapraszamy na Festyn Kresowo-Kapuściany

Już w najbliższą niedzielę, 4 września, w Żeliszowie odbędzie się kolejny Festyn Kresowo-Kapuściany.

W programie umieszczenie ziemi i kapsuły czasu w urnie, korowód, wręczenie medali z okazji 70 lat osadnictwa w Gminie Bolesławiec, występy zespołów ludowych i zabawa taneczna.

Początek o godz. 14.00.

Szczegóły na plakacie.

Plakat - Festyn Kresowo-Kapuściany 2016 v1.jpeg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2016r. o 18:16
Byłem-było ciężko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2016r. o 22:06
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaja niezalogowany
4 września 2016r. o 1:34
a ja nie byłam, bo jysk jest taki sam jak w innym miescie.Bede potrzebowac cos do domu to pojde Darmowego wciskania nie zto racja znosze. poco mi piata koldra nawet jezeli za darmo. A w ogole to racja, ze Ci emeryci i rencisci pozalatwiali sobie wczesniejsze swiadczenia. Znam ze 20-tu takich ktorzy w wieku 45 lat juz rezygnowali z pracy zeby przejsc na ZUS a teraz narzekaja na male pieniadze. niestety uwazam ze ja swojej emerytury nie dozyje. mam 42 lata i nie mam babci ktora zajela by mi kolejke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 września 2016r. o 12:48
~kaja napisał(a): a ja nie byłam, bo jysk jest taki sam jak w innym miescie.Bede potrzebowac cos do domu to pojde Darmowego wciskania nie zto racja znosze. poco mi piata koldra nawet jezeli za darmo. A w ogole to racja, ze Ci emeryci i rencisci pozalatwiali sobie wczesniejsze swiadczenia. Znam ze 20-tu takich ktorzy w wieku 45 lat juz rezygnowali z pracy zeby przejsc na ZUS a teraz narzekaja na male pieniadze. niestety uwazam ze ja swojej emerytury nie dozyje. mam 42 lata i nie mam babci ktora zajela by mi kolejke


jeszcze 3 lata i może i Ty sobie załatwisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
4 września 2016r. o 17:25
A czy to prawda że został tam stratowany człowiek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.