Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fanki fitnessu zapłacą za problemy finansowe Term?
~ niezalogowany
6 września 2016r. o 8:55
~fajna babka napisał(a): Jolka wygraj te mistrzostwa świata i zrób z kolesia kierownika miazgę ! Koleś kierownik już powinien czuć jak jego 4 litery odklejają się od stołka!
Czujesz kierowniku? Trzask spodenek juz słychac....mmmmm jaki miły odgłos
na termach trenuje zawodniczka która -z tego co wiem-osiagneła Puchar Swiata i tak sie nie gwiazdorzy.To prawdziwy przykład pracowitosci i pokory . Jolka wez przykład
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zwierzak niezalogowany
6 września 2016r. o 9:22
Chciałam powiedzieć, że jestem Panią w średnim wieku i chodzę na siłownię na Termach, bardzo się cieszę, że w końcu NASZE prośby o przenieienie siłowni do sali fitnes zostały wysłuchane. Napewno nie chodzi o to, że kierownik ćwiczy i chce popatrzeć na młode ciała (jestem tego najlepszym przukładem:))) bo muszę dopowiedzieć, że na siłownię przychodzą również regularnie, 3 razy w tygodnie uczestnicy trzeciego wieku. Drogie Panie z fitnes, skoro zmiana sali Wam nie odpowiada, to zapraszam na siłkę, sprzetu napewno nie zabraknie:))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2016r. o 10:40
~Zwierzak napisał(a): Chciałam powiedzieć, że jestem Panią w średnim wieku i chodzę na siłownię na Termach, bardzo się cieszę, że w końcu NASZE prośby o przenieienie siłowni do sali fitnes zostały wysłuchane. Napewno nie chodzi o to, że kierownik ćwiczy i chce popatrzeć na młode ciała (jestem tego najlepszym przukładem:))) bo muszę dopowiedzieć, że na siłownię przychodzą również regularnie, 3 razy w tygodnie uczestnicy trzeciego wieku. Drogie Panie z fitnes, skoro zmiana sali Wam nie odpowiada, to zapraszam na siłkę, sprzetu napewno nie zabraknie:))))

Czy 70+ to średni wiek? W wypowiedzi wyraźnie widać objawy demencji starczej. Wypowiadasz się kobieto nie na temat. Dlaczego nie zaproponujesz młodszym koleżankom lepienia pierogów lub szydełkowania - propozycje równie celne dla miłośniczek fitnessu jak ta Twoja "siłka".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
6 września 2016r. o 10:43
Przyjdź i zobacz jak śmigają babki z uniwersytetu trzeciego wieku, to się zdziwisz ha ha ha Najlepiej usiaść i beczeć Żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wf niezalogowany
6 września 2016r. o 11:01
wynika z tego że kierownik ma Was głęboko w..... a szkoda bo taki obiekt powinien służyć mieszkańcą Bolesławca a nie kierownikowi i władzy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
6 września 2016r. o 11:21
Robienie afery na siłę. Ale gdy się jest totalnie na "nie" to nawet zmiany organizacyjne w jakiejś miejskiej firmie są "arcyważne". A może tak pomyślicie chwilę, Drodzy Zwolennicy Pani Joli, i przypomnicie sobie, że to nie pierwszy konflikt p. Joli z zarządzającymi tym obiektem? Wychodzi na to, że tylko ta Pani i ćwiczące z Nią Panie są a reszta to "be". "Termy" są dla wszystkich i skoro kierownictwo postanowiło wprowadzić zmiany (nie zrywając umowy z grupą fitness) to najpierw trzeba zobaczyć, jak te zmiany wpłyną na funkcjonowanie Term i grup tam ćwiczących. Do tego obrzydliwym jest podważanie kompetencji Kierownika do zarządzania. Z tego co wiem, to ma i odpowiednie wykształcenie, a i doświadczenie. Paranoja sięga tu zenitu. Okazuje się, że naczelną wadą człowieka może być nawet uprawiana przez niego dyscyplina sportowa... Może miałby lepszą opinię, gdyby wcześniej grał w piłkę nożną, a już najlepiej, gdyby był krykiecistą albo grał w golfa. Wszak to dyscypliny dla elity...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2016r. o 11:42
~ napisał(a):
~Zwierzak napisał(a): Chciałam powiedzieć, że jestem Panią w średnim wieku i chodzę na siłownię na Termach, bardzo się cieszę, że w końcu NASZE prośby o przenieienie siłowni do sali fitnes zostały wysłuchane. Napewno nie chodzi o to, że kierownik ćwiczy i chce popatrzeć na młode ciała (jestem tego najlepszym przukładem:))) bo muszę dopowiedzieć, że na siłownię przychodzą również regularnie, 3 razy w tygodnie uczestnicy trzeciego wieku. Drogie Panie z fitnes, skoro zmiana sali Wam nie odpowiada, to zapraszam na siłkę, sprzetu napewno nie zabraknie:))))

Czy 70+ to średni wiek? W wypowiedzi wyraźnie widać objawy demencji starczej. Wypowiadasz się kobieto nie na temat. Dlaczego nie zaproponujesz młodszym koleżankom lepienia pierogów lub szydełkowania - propozycje równie celne dla miłośniczek fitnessu jak ta Twoja "siłka".
Jesli .....,,instruktorka ,?-lat powyze 5O tki nie bedzie tolerancyjna to zastapią ja o wiele młodsze,zdolniejsze, piekniejsze ,bardziej operatywne, nie pazerne na ilosc pieniedzy które naprawde nadaja sie by poprowadzic zajecia fitnes.Moim zdaniem sekcja boksu powinna powstac a dla pani,,instruktor ,,jak jest mało miejsca to prosze sobie wynajac gdzie indziej poza termami stac pania na to bedzie nareszcie spokój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ustawka niezalogowany
6 września 2016r. o 12:45
Wczoraj komentowali ludzie, wczoraj byl spontan.
Dziaj kierownik przyszedł do pracy i pracownicy term dostali nakaz trollowania na foru:
-pojawila sie 70-latka zwierzak pakujaca regularnie na silce, czesciej niz chlopy
- babki uniwersyt.trzeciego wieku "śmigające" na siłce
-pucharzystka swiata skromna ze az nikt o niej nie wie, ale piszacy wie
-znawca historii konfliktow jolki z kierownikie
-piewca, wielbicie latentow i wyksztalcenia kierownika
-inne pospolite paszkwiolowce, ktorych celem jest tylko dowalenie jolce

klimat na forum doznał 180 stopniowej odmiany, alez kierownik ma moc!

pozdrawiam was trolle kierownikowe :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego