Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fanki fitnessu zapłacą za problemy finansowe Term?
~och Karol niezalogowany
6 września 2016r. o 17:39
~ napisał(a): juz nie mozna zniesc co ta baba narobiła idz na emeryture bedzie z toba swiety spokoj.A kto dolki pod kim kopie ten sam w nie wpada.Nie uda ci sie wysiudac Kierownika .kto wojuje ten sobie sam opinie rujnuje.Proponuje Dyr.MOSIR rozwazenie

zmiany instruktorki
Och zazdrośnicy, nieroby, co to nic nie umieją i nic nie znaczą, a tak bronią młokosa, który , dopiero uczy się życia, a co dopiero , jak być dobrym kierownikiem. A od kiedy kobieta ok. 40 ,ma iść na emeryturę to coś nowego. Zawsze lepszy głupi potulny, co to nic nie umie ,niż rogata osobowość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fanka niezalogowany
6 września 2016r. o 19:37
~Radni. napisał(a): Wy fitneski zacznijcie mniej ,,żreć''.I wtedy ,dieta + gimnastyka dadzą efekty.Tomczyk nie ma tu nic do rzeczy.Da więcej niż wy,będzie ćwiczył tam gdzie Wy.Spalać tłuszcz możenie przecie nawet na korytarzu.
My w Ratuszu popieramy zdrowy tryb życia,cały kolektyw dba o swój wygląd.Robi to za swoje pieniądze.



My z FITNESU , też dbamy o swój wygląd za WŁASNE PIENIĄDZE ! i nikt nam nie dopłaca , no i wygladamy i mamy kondycję !! Ratusz jakoś nie bardzo wygląda a i z kondycją kiepsko. A obiekt jest dla mieszkańców miasta , nie tylko dla osiłów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2016r. o 20:37
Pani instruktor jest po 50tce może szykować. się na wcześniejsza emeryture i zwolnić miejsce młodej.kobiecie nie odejmujcie lat bo kit nie wciśnięcie Niech już idzie bo mają j dość

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jogi niezalogowany
6 września 2016r. o 20:37
Pani instruktor jest po 50tce może szykować. się na wcześniejsza emeryture i zwolnić miejsce młodej.kobiecie nie odejmujcie lat bo kit nie wciśnięcie Niech już idzie bo mają j dość

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lady Fitnes niezalogowany
6 września 2016r. o 20:46
Jestem po 50 fitnes i .....czuję się obrażona przez raszplę - jogi.Na szczęście ,wszystkie bedziecie po 50 -tce i oby w takiej kondycji,jak p.instruktor i my - w większości.Ja nie chcę młodszej .A pasztetów i budyni w wieku "po 50 -tce" nie mogę już codziennie i wszędzie oglądać i naprawdę mam już dość.Zazdrośnice !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bobek niezalogowany
6 września 2016r. o 20:52
Słyszałem,że mistrz Tomczyk bedzie uczyłmłodych boksować.A sport to zdrowie.Chłopy ,uwazajcie na zęby i nosy.Ale co to za bokser z niezlamanym nosem i wszystkimi zebami ?A mlode i stare laski,powinny lepic pierogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~paker niezalogowany
6 września 2016r. o 21:04
~jogi napisał(a): Pani instruktor jest po 50tce może szykować. się na wcześniejsza emeryture i zwolnić miejsce młodej.kobiecie nie odejmujcie lat bo kit nie wciśnięcie Niech już idzie bo mają j dość




O kurna, to jak ona jest po 50 i te inne,to ja muszę swoja Jadzię wysłać, tyko czy ona parę miec bedzie ? Toż to cud najprawdziwszy, gdzie mojej tesciowej do niej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2016r. o 1:18
~bezstronna napisał(a): Wydaje mi się ,że osoba instruktorki,która , naprawdę coś znaczy w świecie sportu i ma medale, jest świetną reklamą Term w Bolesławcu. Jest osobowością sportu, czy się komuś to podoba czy nie. A że może nie jest potulna, jak większość urzędasów ? no cóż, ma swoje, przynajmniej ,zdanie.Kobieta coś umie i tyle. Tych szaraków, średniaków i uśmiechniętych pucusi ,mamy wszędzie zatrzęsienie.Cieszmy się,że mamy w Bolesłąwcu takie osoby i nie podstawiajmy im nóg !! Duża sala ,ładna do fitnes jest, wyremontowana z pieniędzy unijnych, czy koniecznie trzeba,coś mieszać ? To jest obiekt miasta i nie w każdym punkcie ,musi przynosić zyski. A poza tym ,cóż to za menager lub kierownik obiektu, który nie umie zadbać i wykorzystanie sali w godzinach rannych i popołudniowych ? I czeka aż rok ? A gimnastyka korekcyjna dla dzieci, gimnastyka dla kobiet starszych ? Kierownik młodzian -nie operatywny, bez doświadczenia ,nie radzi sobie.
w skrócie: mierny, ale wierny :D
moze przyjdzie poczekac na zmiane na tronie w ratuszu, abyśmy się doczekali odpowiednich, zaradnych ludzi na stołkach w obiektach miasta - ale czas jak rzeka: w miejscu nie stoi, poczekamy. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza