Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fanki fitnessu zapłacą za problemy finansowe Term?
~moje zdanie niezalogowany
7 września 2016r. o 18:55
Szanowni Redaktorzy moim zdaniem nie powinnno byc wypowiadanie sie na forum.Jeden drugiego obraza ,prowadzi to do nienawisci a szkoda - gazeta Bolec .Info powinna wyłacznie publikowac materiały a sondaze wycofac.Takie jest moje zdanie-byłby swiety spokoj i dla Was tez bo nieraz musicie wkraczac jako rozjemcy a po co? Zycie jest za krótkie aby go marnowac.Na stronie Starostwa pod zadnym materiałem nie ma komentarzy i bardzo dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2016r. o 19:17
~moje zdanie napisał(a): Na stronie Starostwa pod zadnym materiałem nie ma komentarzy i bardzo dobrze.


Strona starostwa nie służy do zarabiania pieniędzy! :)
Teraz już wiesz po co są komentarze, które zwiększają ilość odwiedzin na stronie? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kris niezalogowany
7 września 2016r. o 19:57
Kierownik Term chyba zapomniał że ten obiekt nie jest jego własnością. Argumenty aby zamienić sale ponieważ nie jest ona w pełni wykorzystana to strzał samobójczy ...a kto odpowiada za to że sala jest nie wykorzystana w pełni, Zajęcia fitness przynoszą Terma spory dochód w przeciwieństwie do siłowni. Już widzę te tłumy które za powalenie w worek bokserski zapłacą 100 zł/ bez instruktora/.
Gdyby ten obiekt był prywatny to z pewnością przynosił by spore dochody i nasze dziewczyny nie miałby problemu że ktoś chce je przenieś z sali która zgodnie z projektem przeznaczona jest do fitness do salki gdzie sa filary i maksymalnie może ćwiczyć 10 osób.
Paranoja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
7 września 2016r. o 21:48
~Kris napisał(a): Kierownik Term chyba zapomniał że ten obiekt nie jest jego własnością. Argumenty aby zamienić sale ponieważ nie jest ona w pełni wykorzystana to strzał samobójczy ...a kto odpowiada za to że sala jest nie wykorzystana w pełni, Zajęcia fitness przynoszą Terma spory dochód w przeciwieństwie do siłowni. Już widzę te tłumy które za powalenie w worek bokserski zapłacą 100 zł/ bez instruktora/.
Gdyby ten obiekt był prywatny to z pewnością przynosił by spore dochody i nasze dziewczyny nie miałby problemu że ktoś chce je przenieś z sali która zgodnie z projektem przeznaczona jest do fitness do salki gdzie sa filary i maksymalnie może ćwiczyć 10 osób.



Nic dodać , nic ująć.
Paranoja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~termy niezalogowany
7 września 2016r. o 22:59
jako pracownik powiem ze kierownik nie radzi sobie z pracownikami i zarządzaniem obiektem, myślę że lepiej niech wróci do ping -ponga bo tylko do tego się nadaje ! Co do Joli to jesteśmy za tym aby została bo dużo PAń po aerobiku schodzi na basen i poprawia frekwencje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edukacja niezalogowany
7 września 2016r. o 23:33
Wypowiadajacy się na forum nie do końca pojmują o co tu chodzi: obrona bądź obrażanie kierownika term i na zmianę instruktorki, to tylko jedna strona medalu - podniecacie się tym konfliktem, który zasłania wam sedno problemu.
Druga to te kilkadziesiąt kobiet korzystających z zajęć fitness na Termach, które zabrały głos we włąsnej sprawie.
Wyjaśnie: kobiety to jedna ze słabszych grup społecznych, dlatego w przestrzeni publicznej w cywilizowanym świecie należy dążyć do wyrównania ich szans z mężczyznami. Kobiet znacznie rzadziej są wybierane na stanowiska kierownicze, managerskie, a w polityce na liderów, czy np. prezydentów miast itp. Stad mamy parytet w polityce: dążenie aby kobiety również były dopuszczone do rządzenia krajem. Ze względu na swoją słabszą pozycję społeczną znacznie częściej są ofiarami przemocy. Niektórych to rozśmieszy, inni nie będą widzieć problemu z wygody.
Czy wiecie że w B-cu mamy 21 radnych ? A czy wiecie że aż 20 radnych to mężczyźni?
Sprawdźcie: http://www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/?id=40930#

Zatem pomyślcie zanim znowu nasmarujecie jakiś paszkwil: czy te kobiety nie mają prawa walczyć o to aby mogły nadal mieć swój fitness na Termach, aby nie zostały zastąpione bokserami?

Przed kierownikiem natomiast wiele pracy: nie sztuka być kierownikiem z nadania politycznego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pracownik Term niezalogowany
8 września 2016r. o 8:10
Wg mnie zajęcia fitness są świetną alternatywą dla każdego. Kobiety czynne zawodowo chcą dbać o swoją kondycję fizyczną oraz psychiczną A te zajęcia umożliwiają jedno i drugie. Często kobiety po porodzie potrzebują dla samych siebie coś zrobić aby czuć się dobrze w swoim ciele. Znam Jolę i myślę, że jak doświadczenie zawodowe, podejście do klientów oraz zasób świeżych pomysłów to coś, co pomogłoby rozwinąć się Termom. Jeśli mam być szczera to uważam, że kierownik Term nie ma podejścia ani do pracowników ani do klientów. Przytakuje każdemu jak typowy polityk. Ale jeśli ktoś nie przytakuje jemu to już jest na straconej pozycji. Duży wpływ na tą decyzję ma wg mnie instruktor z siłowni, który jest jego kolegą. Od początku starał się aby siłownia była w sali przeznaczonej do fitnessu. Klientki Joli po fitnessu na sali często korzystały z basenu,co za tym idzie? Większy dochód dla Term. Jedynie co im mogło nie odpowiadać to niesympatyczna obsługa. Sala fitness mogłaby być dużo lepiej wykorzystana gdyby kierownik potrafił zarządzać obiektem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2016r. o 9:00
~edukacja napisał(a): Wypowiadajacy się na forum nie do końca pojmują o co tu chodzi: obrona bądź obrażanie kierownika term i na zmianę instruktorki, to tylko jedna strona medalu - podniecacie się tym konfliktem, który zasłania wam sedno problemu.
Druga to te kilkadziesiąt kobiet korzystających z zajęć fitness na Termach, które zabrały głos we włąsnej sprawie.
Wyjaśnie: kobiety to jedna ze słabszych grup społecznych, dlatego w przestrzeni publicznej w cywilizowanym świecie należy dążyć do wyrównania ich szans z mężczyznami. Kobiet znacznie rzadziej są wybierane na stanowiska kierownicze, managerskie, a w polityce na liderów, czy np. prezydentów miast itp. Stad mamy parytet w polityce: dążenie aby kobiety również były dopuszczone do rządzenia krajem. Ze względu na swoją słabszą pozycję społeczną znacznie częściej są ofiarami przemocy. Niektórych to rozśmieszy, inni nie będą widzieć problemu z wygody.
Czy wiecie że w B-cu mamy 21 radnych ? A czy wiecie że aż 20 radnych to mężczyźni?
Sprawdźcie: http://www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/?id=40930#

Zatem pomyślcie zanim znowu nasmarujecie jakiś paszkwil: czy te kobiety nie mają prawa walczyć o to aby mogły nadal mieć swój fitness na Termach, aby nie zostały zastąpione bokserami?

Przed kierownikiem natomiast wiele pracy: nie sztuka być kierownikiem z nadania politycznego!


No pewnie
kobietki chc mieć równe prawa a zapominają o równych obowiązkach.
Mężczyźni też by chcieli iśćna emeryty od 60 ki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza