Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szukam kotkę

15230
#agatus nieaktywny
14 września 2016r. o 16:07
Czy ktoś widział czarną kotkę w okolicach osiedla kwiatowego.Na szyi nosi kolorowe koraliki z przywieszonym motylkiem.Jeśli tak proszę o jakiś kontakt.[img=1473862052_sh7ebmi.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
14 września 2016r. o 17:56
tysiąc razy mówi się żeby kotom obroży nie wieszać bo uciekają przez to z domu,a przechodząc przez dziurę w płocie zaczepi się i umrze z głody,ileż można do was partacze gadać,gadać i gadać,może znalazł ktoś mądry i obróżke w-y-p-i-e-r-d-o-l-i-ł ,a kota uwolnił,kot uciekający z domu uwalnia się od nienormalnych właścicieli,ja tak myślę bo nigdy żadne zwierze ode mnie nie uciekło, ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agatus niezalogowany
14 września 2016r. o 18:12
Gdybym napisała,ze kotka była bez obroży to twoja gadka by była taka,ze ktos ja zabrał bo była niczyja( BO NIE MIAŁA OBROŻY) Masakra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agatus niezalogowany
14 września 2016r. o 18:13
Gdybym napisała,ze kotka była bez obroży to twoja gadka by była taka,ze ktos ja zabrał bo była niczyja( BO NIE MIAŁA OBROŻY) Masakra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poliglota niezalogowany
14 września 2016r. o 19:44
Gdyby ktoś w Czechach powiedział "szukam kotkę" mógłby być oskarżony o zoofilię !
A po polsku pisze się - szukam kotki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agatus niezalogowany
14 września 2016r. o 20:10
Luz :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agatus niezalogowany
14 września 2016r. o 20:24
Dziwna sprawa,ze ludzie na tym forum umieją tylko się madrzyc i cwaniakowac,ale nikt nie potrafi docenić,ze ktos sie martwi o swojego zwierzaka i ze nie ma go w d...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2016r. o 21:12
o ile się nie mylę ,to kotka tak ma dwa razy w roku. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza