Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam kotkę

5183
magnum44
14 września 2016r. o 21:15
Agatus, kocica powinna wrócić za jakiś czas.
Koty tak mają, że raczej wracają.
Mojej nie było trochę ponad dwa tygodnie, w końcu pojawiła się pod domem, syn ją złapał i przyniósł.
Wiem, że się martwisz, bo też tak miałam.
Codziennie wysypywałam w pobliżu domu (w trzech miejscach) małe ilości pokarmu suchego i ją wołałam.
Wołali ją również moi synowie za każdym razem kiedy tylko wychodzili/przychodzili do domu.
Klucznik ma rację, obroża na wolności stanowi zagrożenie, ale bądźmy dobrej myśli.
Życzę, aby kicia wróciła do Ciebie jak najszybciej!
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agatus niezalogowany
14 września 2016r. o 21:47
Dziękuję za słowa otuchy Magnum44,mam nadzieję ze szybko wróci,bo nigdy jej sie to nie zdarzało,a tym bardziej to pieszczocha,a dlugo poza domem nie wróży nic dobrego.obym sie myliła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
14 września 2016r. o 22:49
A ile ma kotka i zdarzało się jej zażywać wolności?
Ja mam dwa koty dachowce - jeden od "nowosci" w domu i nie wiem ,czy poradził by sobie na wolności .
A druga to 1,5 roczna znajda ,ta to na wolności sobie radziła ,to i pewnie "ogarnięta" w tych tematach ;)
Aczkolwiek na samochody czy złych ludzi sposobu nie ma :(

Trzymam kciuki aby wróciła cała do domku :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agatus niezalogowany
14 września 2016r. o 23:40
Kotka ma 3 lata i w sumie jest ich 3.jeszcze brat i ich mama takze caly czas na podworku siedziały więc nie wiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agatus niezalogowany
14 września 2016r. o 23:43
A i kotka byla sterylizowana jak miala pół roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
14 września 2016r. o 23:56
Dorosłej kotki raczej nikt sobie nie przywłaszczył. Więc prawdopodobnie wróci. O ile nie stało się jakieś nieszczęście. Gdy którejś z moich kotek nie ma dłuższy czas, zawsze w pierwszej kolejności sprawdzam pobliskie ulice. Niestety, posiadając wychodzące koty, trzeba się z tym liczyć, że wbiegnie komuś pod koła. Na szczęście moje dziewczyny zawsze wracały. Jedna ma już 11 lat, a druga nieco ponad rok. Ta starsza zniknęła kiedyś na 16 dni, ale szczęśliwie znalazła drogę do domu.
Po jej powrocie, ściągnij jej tą obrożę. Kotu nie jest do niczego potrzebna. Jest równie piękna bez niej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2016r. o 2:01
Bądź dobrej myśli.Moja znajda (ok3-letnia ,tak określił weterynarz,kiedy ją przygarnęłam) znika na kilkanaście dni kilka razy w roku,chociaż mieszka z nami już 6 lat.Kiedy zniknęła po raz pierwszy ,było mi tak smutno,że nie wróci,ze przygarnęłam kocurka 12-tygodniowego,ale kotka wróciła po 14 dniach.Kiedy w po kilku miesiącach na wiele dni zniknęły oba ,znalazłam pod blokiem strasznie zabiedzonego kocurka(ok.rocznego).Mąż początkowo nie był zadowolony z tej kociej ferajny,ale teraz kiedy znikają (w różnych okresach)wszystkie trzy sam nawołuje i cieszy się,kiedy wracają i swoim miauczeniem domagają się wpuszczenia do bloku.Obroże przeciw pchłom i kleszczom noszą wszystkie ,ale te z gumką,żeby kot mógł się uwolnić w razie niebezpieczeństwa.Tak więc myślę,że ozdoba w postaci koralików tej ślicznej kici nie jest do niczego potrzebna.Jeśli tylko nie przytrafiło jej się nieszczęście,to na pewno wróci.Daj znać za jakiś czas ,kocham te mądre stworzenia i doskonale rozumiem co teraz czujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
15 września 2016r. o 8:25
~agatus napisał(a): Gdybym napisała,ze kotka była bez obroży to twoja gadka by była taka,ze ktos ja zabrał bo była niczyja( BO NIE MIAŁA OBROŻY) Masakra.
kocham zwierzęta i pomagam im w miarę moich sił, nie przejde obojętnie ci co mnie znają potwierdzą to,bronię kota ,a przy okazji tobie się oberwało :P kot już wraca do domu ,a ty na przywitanie zdejmij kaganiec :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza