Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niedźwiedzica z małymi coraz bliżej Bolesławca
~Anonim niezalogowany
27 września 2016r. o 13:03
.....trzeba dmuchać na zimne powiedział myśliwy..... dno co ci ludzie maja we łbach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karolina niezalogowany
27 września 2016r. o 13:10
Wiem,że Są Bory Dolnośląskie a gdzie jest "puszcza bolesławiecka" :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
27 września 2016r. o 13:17
~Karolina napisał(a): Wiem,że Są Bory Dolnośląskie a gdzie jest "puszcza bolesławiecka" :P


Witam!
Na obszarze Borów Dolnośląskich wyróżnia się kompleksy leśne:
∙ Puszczę Żagańską
∙ Bory Szprotawskie
∙ Puszczę Przemkowską
∙ Las Chocianowski
∙ Puszczę Zgorzelecką
∙ Puszczę Osiecznicką
∙ Puszczę Kliczkowską
∙ Puszczę Bolesławiecką
∙ Puszczę Wiechlicką
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Monika niezalogowany
27 września 2016r. o 13:34
Odelegowac Pana Kazimierza niech ja odszuka i porobi jej zdjęcia.Bo na Niedzwiedzicach się dobrze zna.A będzie trochę atrakcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2016r. o 13:43
~Monika napisał(a): Odelegowac Pana Kazimierza niech ja odszuka i porobi jej zdjęcia.Bo na Niedzwiedzicach się dobrze zna.A będzie trochę atrakcji.
Tylko niech ja szuka w Lwowku,a nie w Wiechlicach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
27 września 2016r. o 13:46
W Dworku k. Lwówka Śl. jest legowisko prawdopodobnie tych niedźwiedków. Próbki sierści pobrane z tego miejsca zostały wysłane do badania do Wrocławia w celu potwierdzenia czy rzeczywiście należy ona do niedźwiedzi. Są osoby,które rzeczywiście widziały niedźwiedzia z małym niedźwiadkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~espumisan niezalogowany
27 września 2016r. o 13:48
a ja widziałam osła, którego mrówka niosła, w samym Bolesławcu, na skrzyżowaniu Asnyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2016r. o 13:54
~Ja napisał(a): W Dworku k. Lwówka Śl. jest legowisko prawdopodobnie tych niedźwiedków. Próbki sierści pobrane z tego miejsca zostały wysłane do badania do Wrocławia w celu potwierdzenia czy rzeczywiście należy ona do niedźwiedzi. Są osoby,które rzeczywiście widziały niedźwiedzia z małym niedźwiadkiem.
We Dworku to nie jedna Niedzwiedzica uszczuplila swoje futro i nie tylko futro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.