Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niedźwiedzica z małymi coraz bliżej Bolesławca
1
emem
27 września 2016r. o 20:19
Tak, jak kapaly sie w Bobrze obok wiaduktu;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
28 września 2016r. o 9:04
nasz rząd już o tym pomyślał wystrzelają wszystko dziczyzne dla tych nie nażartych mord http://alexjones.pl/aj/aj-ekologia-i-srodowisko/aj-informacje/item/95736-beda-strzelac-do-wszystkiego-co-sie-rusza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dziadek niezalogowany
28 września 2016r. o 9:19
Należy wprowadzić całkowity zakaz strzelania do leśnych zwierzat na terenie całego kraju.Jak byli Ruscy to wszystko wystrzelali.Teraz jak jade pociągiem z wnukami ,to oglądam piękne widoki .Z jednej strony sarny ,daniele ,zajączki.Z drugiej dziki,jelenie.Wnuki moje sa tymi widokami zachwycone.Obecnosc Ruskich doprowadzila do całkowitego zniszczenia zwierzyny leśnej.Teraz się wszystko odnowilo,i trzeba się oto zatroszczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2016r. o 10:57
~Dziadek napisał(a): Należy wprowadzić całkowity zakaz strzelania do leśnych zwierzat na terenie całego kraju.Jak byli Ruscy to wszystko wystrzelali.Teraz jak jade pociągiem z wnukami ,to oglądam piękne widoki .Z jednej strony sarny ,daniele ,zajączki.Z drugiej dziki,jelenie.Wnuki moje sa tymi widokami zachwycone.Obecnosc Ruskich doprowadzila do całkowitego zniszczenia zwierzyny leśnej.Teraz się wszystko odnowilo,i trzeba się oto zatroszczyć.

W Polsce akurat ci się zatroszczą żebyś się nie zdziwił Dziadku.Debili u nas nie brakuje zaraz będą komuś przeszkadzać albo stwarzać zagrożenie i trzeba będzie odstrzelić bo nie będzie komu się nimi zaopiekować ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
28 września 2016r. o 11:23
Popatrz, Ruscy wszystko wystrzelali i się jakoś odrodziło.
Czyli nie wszystko wystrzelali albo Bóg stworzył od nowa :)
Nie oglądaj telewizji bo ci szkodzi na myślenie.

PS. A kto wystrzelał misie np. we Francji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dziadek niezalogowany
28 września 2016r. o 11:39
Dzwonilem do LOP-u we Wroslawiu,bo się dowiedziałem,ze planowany jest odstrzal Jeleni w naszym województwie.Ale ta organizacja nic nie wie na ten temat.Nie wie bo nic nie robia.Kaza zbierac zoledzie i kasztany dla zwierzat w zoo.i to ich najwieksza akcja.Rece opadają,ze taka instytucja lekceważy traktowanie zwierzat.PS.Ja TV nie mam i niechce mieć.To złodziej czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~babcia niezalogowany
28 września 2016r. o 12:18
~Dziadek napisał(a): Teraz jak jade pociągiem z wnukami ,to oglądam piękne widoki .Z jednej strony sarny ,daniele ,zajączki.Z drugiej dziki,jelenie.Wnuki moje sa tymi widokami zachwycone.

Ciekawe, że jak ja jadę pociągiem to widzę tylko ekrany akustyczne. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 września 2016r. o 12:29
ja osobise potwierdze ze w tym lesie dzis bardzo groznego wylo!
Teraz to juz sie nie puszcze w tamte tereny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.