Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierć na drodze
~wpmgr niezalogowany
29 września 2016r. o 15:41
~rowerzysta napisał(a): kiedys miałem okazję jechać rowerem w kierunku świetoszowa własnie tą drogą. akurat była godzina powrotu wojskowych do domu i jeden o mało mnie nie potrącił jak wyprzedzał inne auto, przeleciał koło mnie na szerokość lusterka :|


Skąd wiesz, że akurat osoba, która Cię mijała to właśnie wojskowy? Wylegitymował się jak Cię mijał? Bardzo łatwo jest kogoś ocenić będąc z boku. Zmienia się myślenie, gdy Tobie się przydarza konkretna sytuacja.

Współczuję rodzinie i osobom biorącym udział w wypadku i jednocześnie wstyd mi za ludzi, którzy wykorzystują tragedię do obrazy żołnierzy, którzy w przypadku wojny będą musieli się narażać, by te osoby właśnie bronić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1234 niezalogowany
29 września 2016r. o 17:10
~ed napisał(a):
~~1234 napisał(a): Znaki poziome głownie mam na mysli. Czyli linie przerywane i ciągłe tak aby nikt nie musiał zgadywać czy tutaj bezpiecznie wyprzedzi czy jednak nie.. Jeżeli twierdzisz, że takie oznakowanie drogi jest zbędne to po co malują to wszędzie na świecie??


Tu masz rację.


Dodam jeszcze, że teoretycznie na całej tej patatajce jest po środku wymalowana ledwo widoczna linia przerywana. Również tam gdzie doszło do wypadku po mimo iż jest tam podwójny zakręt S... Sam jak tam jadę to zawsze mam dylemat czy tutaj mogę śmiało wyprzedzać czy zaraz będzie może skrzyzowanie, wzniesienie lub zakręt.. Na tej trasie podwójna linia ciągła pojawia się tylko i wyłącznie na 10 metrów przed tą większą krzyżówką.

Jakby ktoś miał tam zajrzeć z KIDiA to chyba za głowę by się złapał. Na tej drodze nie ma żadnego praktycznie oznakowania, a to które "jest" wprowadza w błąd.


Przy okazji pozdrawiam rowerzystów z tamtych okolic. Prawdopodobnie niedługo będzie jakiś reportaż i o rowerzystach. Szczególnie pozdrawiam tego Pana ubranego na czarno jeżdżącego w kierunku Kliczkowa o 5:15 rano bez żadnego oświetlenia. Jesteś widoczny na drodze z max 20 metrów co przy prędkości 90km/h w przypadku mijania się dwóch pojazdów, daje Ci pewne miejsce na cmentarzu. W zasadzie jak dwa auta będą się oślepiać to nikt Ci nie zauważy i weżnie pewnie za sarenkę po odgłosie klepnięcia.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żołnierz niezalogowany
29 września 2016r. o 18:46
Czy Ty człowieku wiesz co piszesz!!!! Jakim prawem nas obrażasz!!! bo akurat wiesz, że w danym aucie jadą żołnierze , bo tylko żołnierze powodują wypadki ,a inni obywatele jeżdżą przepisowo , jak nakazują przepisy ruchu drogowego, wg.Ciebie zarabiamy normalnie miliony i jezdzimy samymi bentleyami i nie mamy na co pieniędzy wydawać( rozwaliłeś mi tym nadgarstki).Przemawia przez Was ludzie straszna nienawiść do nas , ale jak przyjdzie jakaś tragedia ,klęska żywiołowa to wiecie gdzie nas szukać i jesteśmy cacy, nie wiecie ile razy żołnierze udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków drogowych ,których sprawcami byli "przepisowo jadący cywile", nikt nie napisze że w Świętoszowie zanim przyjedzie pogotowie do cywila ,pomocy o każdej porze dnia i nocy najpierw mu udziela żołnierz bo pogotowie z Bolesławca dojeżdża ok.50 min.W wypadku o którym mowa w art. też najpierw pomocy udzielali żołnierze ( byłem jednym z nich)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:( niezalogowany
29 września 2016r. o 19:47
Czy ktoś wie jak się czuje wojskowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roy niezalogowany
29 września 2016r. o 20:29
"żołnierze" ze Świętoszowa... Gdy wybuchnie wojna, wszyscy pewnie pójdziecie na "L4" nieroby!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gosc niezalogowany
29 września 2016r. o 21:31
Ludzie zastanówcie sie co piszecie . Współczujmy rodzinie i ofiarom wypadku, ale nie linczujcie chłopaka, okażcie serce! Pomyślcie jak bardzo będzie obciążona psychika chłopaka przez oskarżenia, które wypisujecie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
123
#Hotblooded nieaktywny
29 września 2016r. o 21:52
Przestańcie się p spierać o bzdety niech każdy z nas spojrzy na siebie wyciagnicie wnioski z tej tragedii i postarajmy się aby się nie powtorzyla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarna niezalogowany
29 września 2016r. o 22:14
Wy,którzy krytykujecie bo inaczej nie można Was nazwać ,jesteście niczym hieny... siedzicie gdzies w swoich domkach, polujecie na tragedie a potem jak gradobicie,wyprzedzacie sie nawzajem swoimi oszczerstwami,,, nawet przez chwile nie pomyślicie o kobiecie która zginęła...,moze,nie napewno była czyjąś córką,zoną mamą była kimś wyjątkowym i kochanym,wiele pewnie osób dzis płacze z powodu jej śmierci,nie pomyslicie o mężczyżnie,który moze walczy o zycie o tej drugiej kobiecie również nie pomyslicie,bo nie macie serca Wy potraficie tylko krytykować i przypisywać wine jednemu,czy drugiemu,,,,ogarnijcie się wreszcze bo niedługo bedziecie szczekali a siebie jak psy,,, bardzo współczuje rodzinie,życzę szybkiego powrotu do zdrowia temu panu który kierował i tej drugiej pani,,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego