Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierć na drodze
~~1234 niezalogowany
29 września 2016r. o 12:29
Na tej drodze to najlepsze jest seicento dziadka jakiegoś, jadące wiecznie 50km/h z włączonymi światłami przeciwmgłowymi tylnymi..

Tam nie progi spowalniające a asfalt i znaki potrzeba. Bo jak na razie to nie ma wymalowanej ani jednej kreski na drodze.. A progi spowalniające już są. Dokładnie pod taka jedną brzózką:P Jak ktoś po tym progu 10 razy przejedzie to później nic dziwnego, że nad autem panować na patatajce nie może.. jak mu wszystko się wyrywa w zawieszeniu..

I jak znam tą drogę, to równie dobrze przyczyną zdarzenia mogła być sarenka, lis lub dzik.. akurat lubią tamto miejsce zdarzenia..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
29 września 2016r. o 12:57
90 km/h, do tego znak nie jest potrzebny. 90 nie 190.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1234 niezalogowany
29 września 2016r. o 13:04
Znaki poziome głownie mam na mysli. Czyli linie przerywane i ciągłe tak aby nikt nie musiał zgadywać czy tutaj bezpiecznie wyprzedzi czy jednak nie.. Jeżeli twierdzisz, że takie oznakowanie drogi jest zbędne to po co malują to wszędzie na świecie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ala niezalogowany
29 września 2016r. o 13:24
Ludzie, przeczytałam wszystkie komentarze i po prostu brak mi słów co do nie których wypowiedzi. Zginęła młoda dziewczyna, facet w ciężkim stanie-prawdopodobnie nigdy nie pozbiera się po tym jeśli okaże się że z jego winy zabił kobietę, a wy macie tupet wypisywać kto gdzie ile zarabia !! I czy są linie produkcyjne w badarze czy nie?!Naprawdę czy dla większości osób pieniądze są najważniejsze? Zamiast chwalić się ile zarabiasz pomyśl że to właśnie Twoja (żona, córka, matka) jest sprawcą tego wypadku lub poszkodowaną.
Dla obu stron jest to wielka tragedia i nie należy potępiać tych osób i oceniać jedną miarą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mati niezalogowany
29 września 2016r. o 14:34
A co zal dupe sciska nie tylko trepy jezdza szybko gimbusy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 września 2016r. o 15:03
Sądzę,że to celowy zabieg redaktora aby wywołac burzę,skłócić ludzi i tym samym zwiększyć ilość odsłon strony !!

Bo ,czy przy innych wypadkach jest podawany zawód kierowcy,sprawcy zdarzenia?
Może mi redaktor wrzucający ten temat (a zapewne czytający komentarze pod swoim materiałem) odpowie na to pytanie :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rowerzysta niezalogowany
29 września 2016r. o 15:16
kiedys miałem okazję jechać rowerem w kierunku świetoszowa własnie tą drogą. akurat była godzina powrotu wojskowych do domu i jeden o mało mnie nie potrącił jak wyprzedzał inne auto, przeleciał koło mnie na szerokość lusterka :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
29 września 2016r. o 15:39
~~1234 napisał(a): Znaki poziome głownie mam na mysli. Czyli linie przerywane i ciągłe tak aby nikt nie musiał zgadywać czy tutaj bezpiecznie wyprzedzi czy jednak nie.. Jeżeli twierdzisz, że takie oznakowanie drogi jest zbędne to po co malują to wszędzie na świecie??


Tu masz rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego