Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tablica smoleńska zostanie odsłonięta 13 listopada
~PO - Samozaoranie - niezalogowany
12 października 2016r. o 6:53
- kłamali, że badali a nie badali;
- wg.Neumana i Laska duraluminium to porcelana;
- brzoza z tytanu;
- beczka 5 m nad ziemią z 13 metrowym "kikutem";
- Lasek i Miller /zwani "Burdenko"/
Nobel za 23 zasadę Dynamiki i 24 zasadę z przenikania metali;
- Kopacz na metr kopala i ramię w ramię w Moskwie badała, i zaufana Tfuska zostala;
- 1 patamorfolog /powinno być 50/
mówił, że ... nic nie robil;
- nie badali ofiar przywiezionych do Polski i zakazali otwierać trumien bo to ... było zgodne z prawem /?/ f a l s z !!!;
- przesuwanie elementów na wrakowisku i zapisanie nowej pozycji bez tej uwagi, to jest wg. tych z P.Oszustow ok /?/
- wielka szkoda, że p.Neuman /żona poważne zarzuty/ - z cala ta "rzadzaca" PO - PSL nie czynili przez długich 6 lat starań o ściągnięcie do Polski naszej własności - wraku, tylko teraz zajadle skaczą do rządzących - hipokryzja i wstrętna obluda;
I dalej tak mozna w nieskończoność, bo przez 6 lat kręcili się wokół własnego ogona i pancernej brzozy.

PO nigdy nie miała programu dla Polski poza jej "dojeniem", "wygaszaniem" i negowaniem wszystkiego co proponował i robił PiS, a teraz ochraniaja kolesi, prowokuja i chce powrotu do koryta gdyż m.in. zagraniczne lobby chce zwrotu "wziatek" bo obiecali, że na naszej krzywdzie wszystko sprzedadzą a ciemny, otumaniony lud to pokornie zaakceptuje. Wszak, za komuny i przez ostatnie osiem lat stał się ten g.lupi przecież lud wytresowanym niewolnikiem.

PO, Nowoczesna i inne KODziady to ludzie jawnie wspierający interesy obcych a chcą funkcjonować w polskiej polityce i tuczyc się na polskim podatniku.

Szacunek dla inicjatorów i fundatorow Tablicy Smoleńskiej.

BOŻE BŁOGOSŁAW POLSCE.





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 października 2016r. o 7:18
~Jfk napisał(a): falco cieniasie... Po ciebie mogę nawet bez butów przyjść.


więc wpadnij :)
mam jakieś tam znoszone i po co mam je wynosić do kontenera kiedy mogę cie nimi ''obdarować'' :D
internetowy ''mocarzu'' :D


Dopisane 12.10.2016r. o godz. 07:18:

~SMOLENSKA TABLICA - ŚWIETNY POMYSL napisał(a): Oczywiście, że możecie przyjść.

Możecie być i patrzeć. Czy coś zrozumiecie? Małe szanse.
Fotografie zostaną. A my popatrzymy Wam w oczy i powiemy, że Wasze postępowanie jest nikczemne.
Bądźcie odważni i wypowiedzcie się przy tej Tablicy w taki sposób jak na tym portalu czynicie od dawna.
Czyli w sposób cyniczny, obrzydliwy, wstrętny. Niech usłyszymy Wasz rechot. A Pan falco niech nie zapomni i przyniesie prezentowane na tym portalu prace ręczne z parowka w roli głównej.
Przypominam, że te wszystkie Wasze zlorzeczenia wrócą do Was i Waszych najbliższych oraz do tych, których kochacie z ... nawiązką.


co za wspaniałomyślność -''możecie przyjść'' :D
po to by zobaczyć te zakłamane gęby pisowczyków?
by wysłuchać kolejnych bredni o helach ,magnesach i oczywiście wspomnianych ''parówkach''?
o tym już nawet ''maciar'' nie pitoli bo i do niego chyba dotarło jakimi idiotyzmami was ogłupiał :D
to wy musicie zrozumieć cokolwiek a nie ci którzy nie wierzą w te brednie o spiskach czy wybuchach
napisz mi tu ''wyznawco smoleński'' jak to jest że rejestratory zarejestrowały ''pierdnięcie Błasika'' w kokpicie pilotów a wybuch nie ?...nie serii jak to wam wmówił ''maciar'' a nawet jednego ...
no chyba że wmówicie mi że te ładunki były ''z tłumikiem'' :D

a ''pan falco''jak przyjdzie to tylko po to by zobaczyć ''ciemny lud '' który kupi nawet największą bzdurę ...


dziękuję za życzenia w imieniu swoim i najbliższych
ja również życzę ...om wszystkiego najgorszego i też z nawiązką :D

3X NIE !!! dla oszołomstwa pisowskiego

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 7:29
Papuga, wskaż tych nieoszołomów, których popierałeś i popierasz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 października 2016r. o 7:34
rozczaruję Cię?
od wielu lat nikogo nie popieram ...
ostatnim kogo w jakiś sposób ceniłem ,to był Andrzej Lepper

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jfk niezalogowany
12 października 2016r. o 7:43
falco.. Chyba lepiej byc kim kolwiek, niż takim *** jak ty.
Jestes zwykłą *** ktora wypisuje różne swoje puste przemysleni i mądrości. Obrażając Polaków, ty akurat Polakiem nie jestes, to że posiadasz dowód osobisty z godłem RP nie czyni cie Polakiem. Masz tylko Polskie obywatelstwo. Po czym to poznac? Po tym jak obśmiewasz Polaków, historie narodu Polskiego i rząd wybrany demokratycznie. Ale spokojnie, pozwolenie juz w drodze.

Zmoderowano 12.10.2016 godz.17:44 - powód: wyzwiska (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przewos niezalogowany
12 października 2016r. o 7:43
~SMOLENSKA TABLICA - ŚWIETNY POMYSL napisał(a): Oczywiście, że możecie przyjść.
Będzie to piękna acz smutna uroczystość.
Możecie być i patrzeć. Czy coś zrozumiecie? Małe szanse.
Fotografie zostaną. A my popatrzymy Wam w oczy i powiemy, że Wasze postępowanie jest nikczemne.
Bądźcie odważni i wypowiedzcie się przy tej Tablicy w taki sposób jak na tym portalu czynicie od dawna.
Czyli w sposób cyniczny, obrzydliwy, wstrętny. Niech usłyszymy Wasz rechot. A Pan falco niech nie zapomni i przyniesie prezentowane na tym portalu prace ręczne z parowka w roli głównej.
Przypominam, że te wszystkie Wasze zlorzeczenia wrócą do Was i Waszych najbliższych oraz do tych, których kochacie z ... nawiązką.
NIE CZYN DRUGIEMU - CO TOBIE JEST NIEMIŁE.
Cześć i chwała Bohaterom.
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE.
Organizatorzy, proszę przyjąć gratulacje i tak trzymać.
Jeśli BÓG z nami ... to odzyskamy piękna Polskę a wszyscy szKODnicy wewnętrzni i zewnetrzni znajdą miejsce na śmietniku historii.

Jednak to nie będzie jak wycieczka do zoo. To zdecydowanie będzie jak wyjście do CYRKU na przedstawienie ! w roli głównej pisowskie pieski.
A te złorzeczenia o których piszesz to chyba sam musiałeś doświadczyć skoro wiesz że tak będzie śmieszny człowieczku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 października 2016r. o 7:52
kurczę ...to już końcowe odliczanie :)
to o której ta 'uroczystość '?
o 10-ej ? ...kiedy normalni ludzie zazwyczaj są w pracy a pojawią się tylko 'fani z wiernego elektoratu'?

czy to taka kolejna 'tajemnica smoleńska' :D

po pracy wpadnę by przeczytać -o której :D


Dopisane 12.10.2016r. o godz. 07:52:

~Jfk napisał(a): falco.. Chyba lepiej byc kim kolwiek, niż takim *** jak ty.
Jestes zwykłą *** ktora wypisuje różne swoje puste przemysleni i mądrości. Obrażając Polaków, ty akurat Polakiem nie jestes, to że posiadasz dowód osobisty z godłem RP nie czyni cie Polakiem. Masz tylko Polskie obywatelstwo. Po czym to poznac? Po tym jak obśmiewasz Polaków, historie narodu Polskiego i rząd wybrany demokratycznie. Ale spokojnie, pozwolenie juz w drodze.


teraz za pózno bo jadę do pracy ale wrócę i ci odpiszę...
'masz to jak w banku ' :D

ty w tym czasie przemyśl to co napisałeś
jestem 'ciotą' ?
a o to za określenie ?
'pozwolenie na co'?...i od kogo?...od prezesika?
ogarnij się gościu chociaż 'wybaczam ci bo nie wiesz co czynisz'
:D

Zmoderowano 12.10.2016 godz.17:45 - powód: (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 8:44
Gawnojed?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza