Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tablica smoleńska zostanie odsłonięta 13 listopada
2900
#falco nieaktywny
12 października 2016r. o 15:56
no proszę ...
żadnych wyjaśnień o co pytam :D
to takie pisowskie ...
próbować zakrzyczeć ,obrazić ,wmawiać wzorem prezesika że ''czarne nie jest czarne'' a wręcz śnieżnobiałe ,powtarzać za Antonem ''brzózką '' że ''ma dowody ale nie pokaże'' itd .
a róbcie te swoje ''szopki'' bo uważam czym wyżej zajdziecie tym boleśniejszy będzie upadek ...
a będzie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: falco niezalogowany
12 października 2016r. o 18:07
Pana słowa niech upadna i się zamienia w g.... Z Panem nikt nie chce dyskutować, bo Pan uporczywie odmawia leczenia.
Wielki Marszałek tak mówił o takich: ... tobie krowy za ogony ciągac a nie wypowiadać się ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KOLEJNA SZOKUJĄCA INFORMACJA niezalogowany
12 października 2016r. o 18:22
Były szef MSZ Radosław Sikorski, ten od dozynania warahy, wycofał decyzję o wystąpieniu do Rosji w związku z uznaniem miejsca katastrofy TU - 154M za teren eksterytorialny.
Teraz juz wiadomo dlaczego tak Platformie Oszustów zależało i optowano za tym, aby to był lot cywilny, bo przy wojskowym teren wg. umów międzynarodowych musiał być uznany za eksterytorialny.
Ciekawym jest też dlaczego tak szybko Rosjanie na miejsce zwieźli tony piasku i płyt betonowych.
Sikorski ponownie zatrudnił agenta sowieckiego Tomasza Turowskiego i wysłał do Smolenska aby wszystkiego dopilnowal.
Udany nielegal KGB.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 19:08
Hahahahaha. urzekly mnie te niesamowite histore.. Chyba się wzrusze. I puszczę bąka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 października 2016r. o 20:46
falco napisał(a):
to o której ta 'uroczystość '?
o 10-ej ? ...kiedy normalni ludzie zazwyczaj są w pracy a pojawią się tylko 'fani z wiernego elektoratu'?

czy to taka kolejna 'tajemnica smoleńska' :D

po pracy wpadnę by przeczytać -o której :D Dopisane 12.10.2016r. o godz. 07:52:
~Jfk napisał(a): falco.. Chyba lepiej byc kim kolwiek, niż takim *** jak ty.
Jestes zwykłą *** ktora wypisuje różne swoje puste przemysleni i mądrości. Obrażając Polaków, ty akurat Polakiem nie jestes, to że posiadasz dowód osobisty z godłem RP nie czyni cie Polakiem. Masz tylko Polskie obywatelstwo. Po czym to poznac? Po tym jak obśmiewasz Polaków, historie narodu Polskiego i rząd wybrany demokratycznie. Ale spokojnie, pozwolenie juz w drodze.



jestem 'ciotą' ?
a o to za określenie ?
'pozwolenie na co'?...i od kogo?...od prezesika?

:D Zmoderowano 12.10.2016 godz.17:45 - powód: (moderator)


zacznę od tego :) zmoderowano -powód moderator
czyli jaki? :D
bo ''cioty'' jakoś nie zmoderowałeś szanowny ''moderatorze'' :D
daleko ''w tyle''mam wynurzenia kogoś kto sam sobie nadaje ''prawo'' do ''oceniania'' polskości mojej czy kogokolwiek innego za to ''moderator'' nie widzi w tym problemu skupiając się na bzdurach typu ''podaj zródło'' :D
obrażam Polaków?...a ty co robisz ?
masz rację -myślisz że dowód jaki mi dała ta ''ojczyzna'' załatwia sprawę?
tak to widzisz?...współczuję ;)
ja ''obśmiewam'' historię narodu polskiego (pisz polskiego z małej litery bo to że napiszesz z wielkiej nie robi cię patriotą a tylko śmiesznym )
nie pieprz mi tu o tych ''demokratycznych wyborach bo nie pisałem nigdzie że takie nie były ...
napisz jeszcze wprost że wszyscy nie głosujący na ...ów to zdrajcy i ''przyjdziecie po nich jak tylko prezesik pozwoli ''
to ta twoja ''demokracja''? :D
możesz sobie tu powrzaskiwać o swoim ''patriotyzmie '' ale nic o nim nie wiesz ...
ale poPISz się ,pokaż że potrafisz ...
zdefiniuj co to jest wg. ciebie ''patriotyzm''?...podaj kilka przykładów polskich patriotów
tylko bez pisowskiego pitolenia ... :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JECHALI ODDAĆ HOŁD - CZEŚĆ ICH PAMIECI niezalogowany
12 października 2016r. o 22:44
Konstantin Moriew Szef FSB z Tweru 53 lat, sierpień 2011, przesłuchiwal Ryzenke i Krasnokutskiego, uznano ze się zastrzelil; /Rosjanie przysłali nowe zeznania kontrolerów a poprzednie, niekorzystne kazali zwrocic/?!/;
General Petelicki 16.06.2012r, siniaki kolan i pleców. Na pistolecie ślad palca lewej ręki. General był praworeczny. Na magazynku i nabojach brak śladów;
Profesor Józef Szaniawski, ostatni więzień polityczny /zemsta Jaruzelskiego/ otwarcie mówił o zamachu. Zginął w Tatrach. Spadł w przepaść;
Pułkownik Sławomir Berdychowski ps.Czarny. Operator i Dowódca Zespołu Bojowego GROM zadania specjalne. Zastrzelony skrytobojczo.
Zamordowanymi w dziwnych okolicznościach można by już zapełnić druga TU-tke.

Wielki szacunek dla pomysłodawcy oraz wszystkich fundatorow.
Tablica jest piękna.
To zmaterializowany wyraz więzi społecznych i narodowego ducha.
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE, której niech nieustannie strzeze i błogosławi PAN BÓG i MATKA NAJŚWIETSZA, Królowa P O L S K I.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jfk niezalogowany
12 października 2016r. o 23:22
falco.. Wiem ze prawda boli ale nie unoś sie tak bo Ci żyłka pęknie.
Twoje wypowiedzi oddają prawde, jaki jestes. Nie bede ci tutaj tłumaczył co znaczy patriotyzm, bo ty wiadac patriotą nie byles, nie jestes na pewno i raczej nie bedziesz.. Daj sobie spokoj z wyśmiewaniem Polskosci i tego co jest tradycją narodu Polskiego, ze swoimi psychopatycznymi porównaniami. Ubodło cie to ze nazawalem cie ciota? Hehe
Ty ludzi wyzywasz prawie w kazdym komentarzu od ...ów i jest ok??
Masz prawdopodobnie naj...ne w głowie i pokazujesz to przed ludzmi. Nie kazdy musi to tolerowac.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2016r. o 23:23
Taka tablica jest potrzebna jak zeszłoroczny śnieg.
Służy tylko do skłócania narodu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza