Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tablica smoleńska zostanie odsłonięta 13 listopada
~ niezalogowany
13 października 2016r. o 15:32
~Tablica smolenska - zdecydowanie TAK!!! napisał(a): Pyta ktoś gdzie był BÓG, odpowiadam, że z tymi co cierpieli.
Sam zrób rachunek sumienia a nie stygmatyzuj katolików.
Z Twojej wypowiedzi wynika, że z Panem BOGIEM nie jest Ci po drodze.
Dlatego nie jesteś i nigdy nie będziesz szczęśliwy.
Zapamiętaj - NIC NAD BOGA -
Mało wiedzy to i mało lub wcale - BOGA.
Póki czas proszę się nawrócić.
Życzę tego z całego serca i proszę używać tez wielkich liter. Szacunek obowiązuje /bóg, polakow/?/.

Dziękuję za Tablicę. Jestem bardzo wdzięczny.
BÓG zapłać.






A jak ksiądz gwałci małego chłopca to Bóg jest obok i patrzy ,czy odwraca głowę i nie patrzy ? Czy słyszy jęki gwałconego ,czy zakrywa swe uszy i myśli na jaką odległą parafię przenieść pedofila w sukience?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2016r. o 15:45
Zadaj te pytania Bogu.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: ateisty prowokatora niezalogowany
13 października 2016r. o 16:00
Tak, to dobra odpowiedz. Zadaj je Panu BOGU.

Trzymajac się tematu, chce powiedzieć, że jestem dumny z obecności Tablicy Smoleńskiej w naszym coraz piękniejszym Boleslawcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2016r. o 16:22
~ napisał(a): Zadaj te pytania Bogu.....


Niech ksiądz zapyta , to pan z nim obcuje,ja nie jestem godna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2016r. o 16:31
Trzymają się tematu chciałaby powiedzieć że umieszczenie tej tandetnej tablicy na pięknym zabytkowym murze to bardzo zła decyzja. Ten kto ją podjął widać ma zabytki w d... I tym samym nie dba o miasto pozwalając na takie g...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 października 2016r. o 16:42
~Do: falco i Jfk napisał(a): Niestety wpis Pana Jfk oddaje prawdę.
Jakie chce Pan uzyskać sensowne uzasadnienie?
Przecież Pan jest uprzedzony do wszystkiego co rząd postanowi. Pan jest chory, jak nie dołoży PiSowi, cokolwiek by nie zrobili. Dla Pana liczy się tylko Niemiec ze swoją kolonialna polityka wobec Polaków.
Wyszukuje Pan jakieś zidiociale rysunki, z parowki robi samolot, kpi Pan z ofiar i ich rodzin a także z Kościoła i katolików. Gdy się to Panu wyrzuca, to Pan się infantylnie tłumaczy i żali, że jest krytykowany lub moderowany.
Jeśli Pan czerpie świadomie wiedzę z publikatorow, których kapitał nie jest polski a nam wrogi to jak mamy mówić o Panu, patriota? czy antypatriota i szkodnik? - bo chyba nie usluzny inaczej? a może?


jaką prawdę?...tak trudno coś własnym słowem uzasadnić?...przecież o wiele łatwiej jest nazwać kogoś ''ciotą''
to nie wymaga żadnego wysiłku ;)
czy ja muszę ''dokładać '' coś ...om?po co kiedy oni sami to robią a ja tylko wklejam zazwyczaj fragmenty np. ich wypowiedzi ...
aproposik wypowiedzi - która to z pisowskich ''dam ''powiedziała ''WALCIE SIĘ ''
czy dla mnie liczy się Niemiec?...tak -kiedy dla niego wykonuję jakąś pracę ale równie dobrze mogę pracować dla Eskimosa jeśli mi uczciwie zapłaci
gdzie ja kpię z ofiar czy rodzin ofiar?...niezłe ''jaja'' to robi sobie z nich ten (nie)rząd a to ich zakopując a to wykopując ...
ja się nie zamierzam z niczego tłumaczyć a moderacja mnie ,polega tylko na zarzutach moderatora co ''braku zródła'' :D a nie za wyzwiska chce je poznać , niech poszuka jak inni w internecie ...
i tak dochodzimy do ''publikatorów''
niech Pan napisze które to polskie ;)
czy nazwie mnie Pan patriotą czy anty jest mi obojętne tak jak Pan ,jak wielu tu próbujących się wypowiadać w tonie podobnym jfk

na koniec o Kościele i katolikach ...
słyszałeś Pan coś ostatnio o Zgierzu?...słyszał Pan że ten pseudoklecha już był skazany wcześniej?...dlaczego działał dalej ?...kto na to pozwolił?...ja ?..a nie czasem pracownik Zbynia ''0''Z. który to obiecywał że ''nikt nie będzie ponad prawem''
no i co?
zaiste ''święta krowa'' nadal działała :D

chce Pan coś dopisać ?

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jfk niezalogowany
13 października 2016r. o 18:40
falco wez juz skończ bo sie nudny robisz, tzn zawsze byłeś a teraz to juz do potęgi. Nie wiem czy cie bili w szkole, czy obśmiewali, że teraz wszem i wobec jakies swoje dziwaczne,pretensjonalne frustracje przedstawiasz.. Chłopie skończ bzdury pisac bo mi sie żal juz ciebie robi.. Takimi jak ty to psychatrzy powinni sie z urzedu zajmowac, moze by ci pomogli choc troche wrócić do normalności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~won z tą tablicą niezalogowany
13 października 2016r. o 18:41
~Do: ateisty prowokatora napisał(a): Tak, to dobra odpowiedz. Zadaj je Panu BOGU.

Trzymajac się tematu, chce powiedzieć, że jestem dumny z obecności Tablicy Smoleńskiej w naszym coraz piękniejszym Boleslawcu.



NIE ZAŚMIECAĆ ZABYTKOWYCH MURÓW OBRONNYCH !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza