Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tablica smoleńska zostanie odsłonięta 13 listopada
2900
#falco nieaktywny
13 października 2016r. o 18:45
jfk ...to raczej ty się powtarzasz :D
ja napisałem dzisiaj coś nowego
o Zgierzu - co ty na to?
wiem -nudzi cię to ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jfk niezalogowany
13 października 2016r. o 18:56
Zapomniales jeszcze napisac ze dzisiaj zatrzymano panią Marzene K. która dziwnym trafem zapomniala w oświadczeniu majątkowym dopisac 38mln zł ktore zarobila w ciągu ostatnich 7lat pracy w ministerstwie sprawiedliwosci.. Pod rządami PO. No ty o takim czyms nie napiaszesz bo piszesz i opluwasz tylko to co wydaje ci sie wazne ale wazne tak naprawde nie jest.
Nie bede z tobą prowadził dyskusji bo nie jesteś dla mnie żadnym przeciwnikiem do rozmów. Jak to bylo w jednym filmie.. Nawet muchy w kiblu nie chcial bym z tobą ubic. Idz na dwór przewietrz swój rozum świeżym powietrzem. Moze cos sie zmieni bo widze osiągasz juz najwyższy poziom wiesz w czym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 października 2016r. o 20:57
o jakiej ''dyskusji '' ty tu piszesz ?
przecież ty nie potrafisz dyskutować bo dla ciebie dyskusja to tylko twoje ''racje''
ale ok .
masz swoje ''towarzystwo'' i je adoruj
:D


Dopisane 13.10.2016r. o godz. 20:57:

zaraz ...dzień się chyli ku zakończeniu a tu ani słowa o tej tablicy przez ''T'' :D
coś nie wypaliło?..wisi czy nie ?
jaka ''frekwencja'' ?...czy był ''apel'' i kto go czytał ?
no i gdzie foty????
oj czuję ...y że coś wam nie wyszło :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: falco niezalogowany
13 października 2016r. o 21:21
Pan to jednak jest taki cudaczek - ...aczek.
Niedoczyta, zmysli, opluje, posiusia, poekscytuje się i jak ten opisywany gołąb, odleci, gruchajac - wygrałem, zwyciężyłem.

DLA TAK WAŻNEJ TABLICY MURY OBRONNE JAK NAJBARDZIEJ SĄ ODPOWIEDNIM MIEJSCEM.

P.S. - Państwo KODziarstwo proszę to już przyjść do wiadomości. Nie ma "to tamto" jak mówił klasyk z Waszej formacji.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 października 2016r. o 21:25
~Do: falco napisał(a): Pan to jednak jest taki cudaczek - ...aczek.
Niedoczyta, zmysli, opluje, posiusia, poekscytuje się i jak ten opisywany gołąb, odleci, gruchajac - wygrałem, zwyciężyłem.


Od bardzo dawna mam podobne zdanie :) I jak widzę nie tylko ja :D

Zastosowana autokorekta


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 października 2016r. o 21:52
240
tablica wisi czy nie :D
tylko o to pytałem :D


Dopisane 13.10.2016r. o godz. 21:33:

no wisi czy nie?
bo czekam na odpowiedz :D :D :D



Dopisane 13.10.2016r. o godz. 21:52:

no czy w końcu któryś z ''suwerenów'' mi odpowie??? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2016r. o 21:56
do 13 tego listopada jest miesiąc.nie poganiaj ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna M. niezalogowany
13 października 2016r. o 21:57
falco,
jest październik. Przewietrz się, zamiast się zacietrzewiac, bo już nawet nad kalendarzem nie panujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.