Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Roman: spora część nauczycieli zostanie bez pracy
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 21:48
Nauczycielom nie stanie się krzywda. Mieli po kilka etatów w różnych szkołach - jeden etat odpadnie. NIKOMU W TYM KRAJU NIKT NIE ZAPEWNIA DOŻYWOTNIEJ PRACY ! Nauczyciel może zostać sprzedawcą w Lidlu, Biedronce, albo spawaczem, czy kierowcą. Jest dobrze, likwidacja gimnazjówe, to super sprawa, jestem całym sercem ZA. Tu chodzi o mieszkańców, a nie o garstkę ludzi, którzy powinni zmienić zawód, jak każdy kogo zwolnią z pracy z jakiejkolwiek przyczyny. W Polsce to normalka i nauczyciele powinni się do tego przyzwyczaić - nie są świętymi krowami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 22:13
~ napisał(a): Nauczycielom nie stanie się krzywda. Mieli po kilka etatów w różnych szkołach - jeden etat odpadnie. NIKOMU W TYM KRAJU NIKT NIE ZAPEWNIA DOŻYWOTNIEJ PRACY ! Nauczyciel może zostać sprzedawcą w Lidlu, Biedronce, albo spawaczem, czy kierowcą. Jest dobrze, likwidacja gimnazjówe, to super sprawa, jestem całym sercem ZA. Tu chodzi o mieszkańców, a nie o garstkę ludzi, którzy powinni zmienić zawód, jak każdy kogo zwolnią z pracy z jakiejkolwiek przyczyny. W Polsce to normalka i nauczyciele powinni się do tego przyzwyczaić - nie są świętymi krowami.

Tu się zgadzam...brawo dla komentarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 22:22
~ napisał(a): Nauczycielom nie stanie się krzywda. Mieli po kilka etatów w różnych szkołach - jeden etat odpadnie. NIKOMU W TYM KRAJU NIKT NIE ZAPEWNIA DOŻYWOTNIEJ PRACY ! Nauczyciel może zostać sprzedawcą w Lidlu, Biedronce, albo spawaczem, czy kierowcą. Jest dobrze, likwidacja gimnazjówe, to super sprawa, jestem całym sercem ZA. Tu chodzi o mieszkańców, a nie o garstkę ludzi, którzy powinni zmienić zawód, jak każdy kogo zwolnią z pracy z jakiejkolwiek przyczyny. W Polsce to normalka i nauczyciele powinni się do tego przyzwyczaić - nie są świętymi krowami.


Jestem nauczycielką, nie jestem świętą krową, nie ma kilku etatów. Liczę się ze zmianą pracy.
Skąd w Tobie tyle jadu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2016r. o 22:32
~ napisał(a):
~ napisał(a): Nauczycielom nie stanie się krzywda. Mieli po kilka etatów w różnych szkołach - jeden etat odpadnie. NIKOMU W TYM KRAJU NIKT NIE ZAPEWNIA DOŻYWOTNIEJ PRACY ! Nauczyciel może zostać sprzedawcą w Lidlu, Biedronce, albo spawaczem, czy kierowcą. Jest dobrze, likwidacja gimnazjówe, to super sprawa, jestem całym sercem ZA. Tu chodzi o mieszkańców, a nie o garstkę ludzi, którzy powinni zmienić zawód, jak każdy kogo zwolnią z pracy z jakiejkolwiek przyczyny. W Polsce to normalka i nauczyciele powinni się do tego przyzwyczaić - nie są świętymi krowami.


Jestem nauczycielką, nie jestem świętą krową, nie ma kilku etatów. Liczę się ze zmianą pracy.
Skąd w Tobie tyle jadu?

Bo macie etat 18 godzin w tygodniu, gdzie inni musza miec 40! nie pracujecie w weekendy , wakacje i ferie....a i za to wam płacą. Do tego wiecznie wam mało, co chwila protesty. Pojmij że nauczyciel to zawód jak każdy inny, skoro nie ma na niego popytu to trzeba sie przebranżowić, doszkolić...a mam wrażenie ze znaleźliście sobie ciepłą posadkę do emerytury i co nie możecie wywalczyć argumentami to organizujecie protest...wstyd, to pokazuje że nie zasługujecie na to co macie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nauczycielka z kwalifikacjami i powołani niezalogowany
3 października 2016r. o 0:37
Szanowni Państwo tu piszący, to chyba jednak w większości macie nikłe pojęcie o efektywnym uczeniu, wychowywaniu i motywowaniu młodzieży. A o micie tych 18 godzin, to nawet szkoda wywodu... Nikt bowiem nie patrzy na fakt, ile pracy wykonujemy po zajęciach lekcyjnych, w domu - podczas ferii i wakacji również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ze środowiska niezalogowany
3 października 2016r. o 8:44
Zacznijmy od tego,że polski system oświaty to zwyczajne dno,wodorosty i 3 metry mułu,a Karta Nauczyciela to porażka na skalę europejską.
Od lat nauczyciele to święte krowy,które więcej wymagają niż dają od siebie.
wiecznie niezadowolone środowisko,większość uczy za karę,a swoją pracę traktuje jako zło konieczne.Kolejne rządy wprowadzają bezzasadne zmiany,biurokrację i papierkologię. Nauczyciel zamiast uczyć siedzi i wypełnia bzdurne formularze,prowadzi statystyki i inne cuda na kiju,które w zasadzie nikomu do szczęscia nie są potrzebne...a przepraszam dla kuratorium oświaty,żeby osoby tam pracujące mogły wykazać się dla MEN.
Nauczyciel przychodzi do pracy wieczne zły,naburmuszony i zamiast zostawiac swoje smutki i żale za bramą szkoły odreagowuje na uczniu.Zawsze w polskiej szkole byłi uczniowie "równi i równiejsi",nikt nigdy nie był traktowany tak samo.Od września trwa klasyfikacja uczniów,,,ten z takiej a takiej rodziny,ten gamoń,ten głupek z tego cos będzie.Zajęcia dodatkowe,no są,ale nikt nie przyjdzie darmo,owszem zdarzają sie społecznicy,ale to jednostki.
Kursy,nowe kawalifikacje zawodowe są,a pewnie,ale najczęsciej dlatego,że "góra" nakazuje lub będzie dodatek do pensji,z własnej inicjatywy mało który rusza 4 litery z krzesła.
Projekty,zadania,profilaktyka w szkole tak,a najlepiej jak EU da na to kase,wtedy można się wykazać,jest dodatkowa kasa i praca jak w ukropie.
Praca w czasie ferii,wakacji,dni wolnych...była,jest i będzie,więc o co tyle krzyku!
Kiedyś absolwent pedagogiki był kimś,a dziś prywatne uczelnie wysłały w Świat setki pseudopedagogów,którzy swój zwód traktują jako powołanie do zmagania się z niechęcią(do wszystkiego i do wszystkich).
Takie moje pierwsze spostrzeżenia po podjęciu pracy w jednej z gminnych szkól.
;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pati niezalogowany
3 października 2016r. o 10:23
A Ty masz jakiekolwiek kwalifikacje?. Nie masz pojęcia o tym zawodzie i ile wysiłku i pracy wymaga bycie nauczycielem niewychowanych dzieci i opór patologicznych rodziców,oprócz tego praca w domu, sprawdzanie testów, zeszytów....Brak Ci pojęcia, a wypowiadasz się.....Żal mi takich ludzi o ubogim słowniku i płytkim myśleniu. Zastan ow się kogo nazywasz nierobem "pracowity" obywatelu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panie Prezydencie niezalogowany
3 października 2016r. o 11:04
Ile wynosi rzeczywiste zadłużenie Bolesławca? - proszę w rozbiciu na podmioty, które udzielały pożyczek. Dlaczego Pan milczy? Zatroskani wyborcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie