Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomagaj Policji - zgłoś zagrożenie
~ niezalogowany
8 października 2016r. o 23:35
Najgorzej mnie boli a policję czyni bezmyślnymi "cyborgami "to to, że karze się ludzi za łamanie przepisów a nie za sprowadzanie zagrożenia w ruchu drogowym.
Na przykład : puste skrzyżowanie widoczne nie ma komu sygnalizować , czy zmiana pasa na pustej drodze. To zostaniesz ukarany bo policjant widział choć to nie miało nic wspólnego z zagrożeniem w ruchu drogowym. To mogą być inne przykłady. Karać należy za sprowadzenie zagrożenia a nie za łamanie zasad. Przepisy w moim rozumieniu są do ułatwienia poruszania się po jezdni a nie dla samych sobie . Prawdziwe wykroczenia dzieją się jak jesteśmy w trasie ,ale tam nie ma "krzaków".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czesław niezalogowany
9 października 2016r. o 15:49
A kim jest ten Pan Adam?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
12 października 2016r. o 0:14
Do czego bolesławianom służy mapa zagrożeń :> do pokazywania własnej głupoty ?[img=1476224085_zlz2nnk.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Faknick niezalogowany
12 października 2016r. o 0:24
~klucznick napisał(a):
~Faknick napisał(a):
~klucznick napisał(a): pierwsze zagrożenie to Nowogrodziec... wszyscy mnie wyprzedzają na pasach w większości to passtuchy i auti
Dalej tym Żukiem jeździsz?
już nie, sprzedałem za 17 000 pln :P
No to gratuluję... wziąłeś kredyt 30000 zł na jego remont, zrobiłeś i sprzedałeś za 17 tysi. Do spłaty jakieś 50 tysi ale 17 w kieszeni :D super!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MIEJSCOWY niezalogowany
12 października 2016r. o 10:02
Miejsca zagrożeń?Proszę bardzo :SKRZYŻOWANIE ULIC KAROLA MIARKI I TYRANKIEWICZÓW,temat był wałkowany na tym forum.I co? I nic.Niech ktoś odpowiedzia.lny przyjrzy sie ruchowi pojazdów na tym skrzyżowaniu "radosnej twórczości" inżyniera od ruchu.Ani to rondo,choć wielu tak myśli,ani bezpieczne skrzyżowanie.Czas najwyższy zmienić tu organizację ruchu! Ja ,osobiście,unikam dojazdu do tego skrzyżowania od ulicy Tyrankiewiczów,a jadę do ulicy K.Miarki ulicą Dzieci Wrześni,aby uniknąć kolizyjnej sytuacji z tym,który myśli,że jest na rondzie i ma pierwszeństwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zamiejscowy niezalogowany
12 października 2016r. o 16:59
~MIEJSCOWY napisał(a): Miejsca zagrożeń?Proszę bardzo :SKRZYŻOWANIE ULIC KAROLA MIARKI I TYRANKIEWICZÓW,...aby uniknąć kolizyjnej sytuacji z tym,który myśli,że jest na rondzie i ma pierwszeństwo
Kto myśli, że to rondo to ma poważny problem... Temat był "wałkowany", a i odpowiedzi jak poruszać się na tym skrzyżowaniu były - również te prawdziwe ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
12 października 2016r. o 17:58
Pomogłem.Zgłosiłem stojący za miastem zdewastowany samochód,pewnie kradziony.Reakcja dyżurnego : "pośle tam kogoś".
Namawiacie nas do współpracy,a nie umiecie nawet zachować się takich sytuacjach.Wiem ,że to mój obywatelski obowiązek,ale dziękuje chyba byłoby na miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: PANA KOMENDANTA POLICJI niezalogowany
13 października 2016r. o 7:14
Jeśli tak było jak pisze Pan ramaj to oczywiście dyżurny powinien podziękować.
Proszę Panowie Policjanci o tej wdzięczności dla Obywateli zawsze pamiętać.
Mówić i przypominać na szkoleniach aż do znudzenia o tym Panie Komendancie. Pietnowac natomiast zachowania tych policjantów, którzy opedzaja się od interesantów jak od natretnej muchy.
Jako przykład pozytywny podam funkcjonariuszy Ruchu Drogowego ale w ... Legnicy. Szybka reakcja, merytoryczna i bardzo bardzo kulturalna.
Pozdrawiam solidnych funkcjonariuszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza