Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomagaj Policji - zgłoś zagrożenie
11100
#Blackjack nieaktywny
13 października 2016r. o 7:29
~MIEJSCOWY napisał(a): Miejsca zagrożeń?Proszę bardzo :SKRZYŻOWANIE ULIC KAROLA MIARKI I TYRANKIEWICZÓW,temat był wałkowany na tym forum.I co? I nic.Niech ktoś odpowiedzia.lny przyjrzy sie ruchowi pojazdów na tym skrzyżowaniu "radosnej twórczości" inżyniera od ruchu.Ani to rondo,choć wielu tak myśli,ani bezpieczne skrzyżowanie.Czas najwyższy zmienić tu organizację ruchu! Ja ,osobiście,unikam dojazdu do tego skrzyżowania od ulicy Tyrankiewiczów,a jadę do ulicy K.Miarki ulicą Dzieci Wrześni,aby uniknąć kolizyjnej sytuacji z tym,który myśli,że jest na rondzie i ma pierwszeństwo

Jak ty się boisz tego skrzyżowania .... to oddaj lepiej Prawko....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: Blackjack niezalogowany
13 października 2016r. o 9:11
Nie każdy jest taki ... Kubica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fakdżek niezalogowany
13 października 2016r. o 9:13
Ale zasady ruchu drogowego trzeba znać :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
13 października 2016r. o 9:16
~Do: Blackjack napisał(a): Nie każdy jest taki ... Kubica.

No fakt, trzy pasy ruchu w jedną stronę... i jeszcze to skrzyżowanie z torowiskiem tramwajowym. Ciężkie to nasze Bolesławieckie skrzyżowanie :|

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2016r. o 17:29
Blackjack napisał(a):
~MIEJSCOWY napisał(a): Miejsca zagrożeń?Proszę bardzo :SKRZYŻOWANIE ULIC KAROLA MIARKI I TYRANKIEWICZÓW,temat był wałkowany na tym forum.I co? I nic.Niech ktoś odpowiedzia.lny przyjrzy sie ruchowi pojazdów na tym skrzyżowaniu "radosnej twórczości" inżyniera od ruchu.Ani to rondo,choć wielu tak myśli,ani bezpieczne skrzyżowanie.Czas najwyższy zmienić tu organizację ruchu! Ja ,osobiście,unikam dojazdu do tego skrzyżowania od ulicy Tyrankiewiczów,a jadę do ulicy K.Miarki ulicą Dzieci Wrześni,aby uniknąć kolizyjnej sytuacji z tym,który myśli,że jest na rondzie i ma pierwszeństwo

Jak ty się boisz tego skrzyżowania .... to oddaj lepiej Prawko....
No to Black walnąłeś,gdybyś zobaczył moje uprawnienia,to byś przecierał oczy ze zdumienia,gdybyś porównał moje przejechane kilometry i gdzie ,ze swoimi, ,otworzyła by Ci się buzia.Nie boję się żadnego skrzyżowania,ale nie chcę mieć rozwalonego auta,przez kogoś,kto nie miał pierwszeństwa.Kumasz,blacku?A to skrzyżowanie stwarza taką możliwość i jeśli jesteś z B-ca,powinieneś to widzieć i wiedzieć,a nie wymądrzać się ,nie tylko w tym temacie.A może jesteś na etacie dyżurnego,co nie znaczy najmądrzejszego,komentatora.Jeszcze jedna uwaga do Ciebie:prawko,w rozumieniu prawo jazdy,pisze się małą literą,natomiast ,gdy się zwracasz na piśmie do kogoś Ty,pisze się DUŻĄ LITERĄ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fakdżek niezalogowany
13 października 2016r. o 21:29
~ napisał(a): No to Black walnąłeś,gdybyś zobaczył moje uprawnienia,to byś przecierał oczy ze zdumienia,gdybyś porównał moje przejechane kilometry i gdzie ,ze swoimi, ,otworzyła by Ci się buzia....Jeszcze jedna uwaga do Ciebie:prawko,w rozumieniu prawo jazdy,pisze się małą literą,natomiast ,gdy się zwracasz na piśmie do kogoś Ty,pisze się DUŻĄ LITERĄ!
Jak już pouczasz kogoś to proponuję abyś przeczytał swoje wypociny bo ... :/ wskazując czyjeś błędy, samemu wypadałoby napisać poprawnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
13 października 2016r. o 21:38
Ja też boję się tego skrzyżowania, dla tego wożę ze sobą egzorcystę :P
Proponuję zwołać radę miasta i zaproponować jakieś konkretne rozwiązanie, na przykład zakopać to CUŚ , zakopać i zrobić obwodnicę za 22 miliony, a w miejscu tego "strasznego" miejsca postawić piękny pomnik smoleński.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: alabaster72 niezalogowany
13 października 2016r. o 21:44
Tobie nie szkoda czasu na pisanie tych absurdów? - długo nad tym myślałeś?
Może spróbuj wizyty lub dobrego lekarza, bo egzorcysta widać jest bezradny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza