Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Stasik starostą!
14442
#MiaW92 nieaktywny
15 listopada 2016r. o 9:20
I wciąż te same stare dziady na wysokich stanowiskach, tylko stołki zmieniają. Jak wam nie wstyd. Na tę twarz to już patrzeć nie mogę, chytry uśmieszek i zaciera rączki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2016r. o 9:44
MiaW92 napisał(a): I wciąż te same stare dziady na wysokich stanowiskach, tylko stołki zmieniają. Jak wam nie wstyd. Na tę twarz to już patrzeć nie mogę, chytry uśmieszek i zaciera rączki...

Dziad to ciebie zrobił . :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 listopada 2016r. o 9:50
~melech napisał(a): Ty kpisz czy o drogę pytasz? Jakby nie było wiadomo jak to jest z wyborem biegłego albo Rady Nadzorczej. To jest tak wiarygodne jaj konkursy w państwowej lub samorządowej instytucji.


Ty to rozumiesz ,ja również ale Mary chyba nie ;)
prześledzmy ''kariery zawodowe '' naszych samorządowców ,ich przeskakiwanie ze stołeczka na stołeczek :D

pamiętam jak to obsadzano stanowisko dyrektorki pewnej placówki zdrowia przy ul Bielskiej :D

ciekawe czy Mary coś o tym słyszała ?
czy była tam ''kontrkandydatka''?...czy był jakiś konkurs?
no i teraz -czy Stasik z kimś konkurował?

w sumie guzik mnie obchodzi kto będzie starostą a kto prezydentem bo żaden z nich nie daje mi ''na kromkę chleba'' ale zastanawia mnie co kieruje ''suwerenem'' :D tego grajdołka przy dokonywaniu wyborów ludzi którzy tak ''umoczeni'' jednak nadal istnieją ...

jestem pewien że wpuszczając w urzędy bolesławieckie niezależne kontrole ,niejeden urzędas pożegnał by się z pracą a kilku zapewne ''pierdziało by w pasiaki'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Prosty i banalny... niezalogowany
15 listopada 2016r. o 11:14
Widzę ,że nareszcie Januszu interesuje Cię temat o miejscu w którym mieszkasz! :) I mógłbym 2 "ręcami" :) podpisać się pod ta wypowiedzią! Ciesze się ,że zauważacie tematy dotyczace nas mieszkańców miasta i powiatu. Dotychczas gdzieś tam z Piotrem "wędrowaliście" po świecie i Polsce a ta mała ojczyzna była obojętna...Wracajcie do "korzeni"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 listopada 2016r. o 12:04
~Prosty i banalny... napisał(a): Widzę ,że nareszcie Januszu interesuje Cię temat o miejscu w którym mieszkasz! :) I mógłbym 2 "ręcami" :) podpisać się pod ta wypowiedzią! Ciesze się ,że zauważacie tematy dotyczace nas mieszkańców miasta i powiatu. Dotychczas gdzieś tam z Piotrem "wędrowaliście" po świecie i Polsce a ta mała ojczyzna była obojętna...Wracajcie do "korzeni"...


bez zbytniej przesady ...
to miejsce interesuje mnie o tyle ile daje mi spokojne zatrudnienie w którym ''władzunia'' nie ma najmniejszego udziału :D
czy zauważam pewne tematy?...przecież nie raz pisałem o tym co widzę i jak postrzegam hasełko ''po pierwsze mieszkańcy''

''mieszkańcy''?.... to dla mnie z niewielkimi wyjątkami ''bezimienny tłum'' tak jak ja dla nich ''jednostką ''
czy ja z kimś ''wędruję''?
powiedzmy tak -różnych ludzi spotykam ''po drodze'' jednych akceptuję innych nie i zostawiam ...
jedni mnie akceptują jaki jestem , inni nie i jest OK .
dla nikogo się nie zmienię :D a do jakich ''korzeni '' mam wracać nie mam pojęcia bo ja NIE MUSZĘ wracać ...
dla mnie od lat ''wiatr wieje z jednej strony'' ;)

( wiem ,wiem ...nie wysilajcie się :D Moskwa ,Leningrad ...) :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~feel niezalogowany
15 listopada 2016r. o 13:49
Chyba nowy stary!!!!!!kiedy to w naszym Kraju się zmieni że nie będzie się blokować młodych ambitnych ludzi pytam kiedy???????"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2016r. o 14:23
~feel napisał(a): Chyba nowy stary!!!!!!kiedy to w naszym Kraju się zmieni że nie będzie się blokować młodych ambitnych ludzi pytam kiedy???????"
Wtedy jak to Spoleczenstwo zmadrzeje.A to będzie za dwa Pokolenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2016r. o 14:35
~feel napisał(a): Chyba nowy stary!!!!!!kiedy to w naszym Kraju się zmieni że nie będzie się blokować młodych ambitnych ludzi pytam kiedy???????"


No przecież ktoś takich "członków" wybiera :P
"Elita! z kogo się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie!" tak to chyba szło w powieści T.Dołęgi-Mostowicza :P
Panu Arkadiuszowi się marzyła ta posadka? W Bolcu się młodzi nie doczekacie bo nawet jak ci umrą to następni już czekają w kolejce :) A wam zostało ulice zamiatać :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza