Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Stasik starostą!
~Janka niezalogowany
15 listopada 2016r. o 15:07
Do Mary
nie wypada Pani pisać inaczej. Dobre wyniki były na początku siłą bezwładności po poprzedniku. Ostatnie lata deficytowe. Warto chcieć być obiektywnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 listopada 2016r. o 15:35
Janeczko
jaką masz pewność że to właśnie nie Mary pisała sprawozdanie : a kto wie?...pisze też coś o ''radzie nadzorczej'' ;)

a ja nadal mam przed oczami te 240 złotych!!!! :D za świstek papieru gdy arkusz do ksero kosztuje może z 5 groszy

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łużyce niezalogowany
15 listopada 2016r. o 17:35
https://youtu.be/CbJgQaTWrRI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
15 listopada 2016r. o 18:44
Powinni brać udział w wyborach starosty mieszkańcy miasta są to wkońcu wybory.a tu okazuje się że koledzy głosują .no i tak jest ręka rękę myje panie Stasik a no już czas najwyższy mieć troszkę chonoru i oddać swój stołek osobie młodej,oj wstyd ale jest pan pazerny na pieniądze jest już pan stary i dlaczego w urzędzie miasta nierządzą młodzi ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2016r. o 18:54
~Ja napisał(a): Powinni brać udział w wyborach starosty mieszkańcy miasta są to wkońcu wybory.a tu okazuje się że koledzy głosują .no i tak jest ręka rękę myje panie Stasik a no już czas najwyższy mieć troszkę chonoru i oddać swój stołek osobie młodej,oj wstyd ale jest pan pazerny na pieniądze jest już pan stary i dlaczego w urzędzie miasta nierządzą młodzi ludzie.

Bo młodzi ludzie muszą najpierw nauczyć się życia póżniej się zestarzeć i wtedy mogą rządzić moimi podatkami ,PiS już zafundował nam Misiewicza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
15 listopada 2016r. o 22:59
A P.Gabrysiak to jak mnie pamięć nie myli swego czasu miał też nieźle za uszami, a teraz proszę. Gratulacje dla wszystkich. Nam wyborcom pozostaje tylko mieć nadzieję że już gorzej nie będzie
a wszystkim którzy u władzy radzę nie odrywać się zbytnio od spoleczenstwa i jego głosu bo następne wybory mogą być dla was wielkim ciosem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jolka niezalogowany
16 listopada 2016r. o 12:09
moze jeszcze zrobic konkurs na mistera Boleslawca ,pewnie tez wystaruje i z druzgocaca przewaga wygra!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PaulinaZC niezalogowany
16 listopada 2016r. o 13:36
Sklad Zarzadu powinien tak wygladac:Ilona Antoniszyn Klik Starosta PSL,Vice Starosta Radoslaw Palczewski PO.Przewodniczacy Ryszard Kawka Bezpartyjny.Obecny skład nic nie zmieni i nie załatwi,jeszcze bardziej Radnych skonfliktuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo