Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rada Rodziców kupowała prezenty dla kontrolerów
~ja niezalogowany
24 listopada 2016r. o 14:32
W rozmowie z Alicją Krzyszczak, szefową powiatowej oświaty, dowiedzieliśmy się, że prezenty były, ale nikogo nie obdarowano.

- Po ukazaniu się w internecie mojej odpowiedzi na interpelację pan dyrektor zmienił zdanie - mówi Alicja Krzyszczak, naczelnik Wydziału Edukacji i Promocji Powiatu. - Stwierdził, że kontrolerzy nie przyjęli prezentów a trafiły one do rodziców, którzy kończyli pracę w Radzie Rodziców.

jedno pytanie ,,po ukazaniu się artykułu ,,22-11-2016 r.
zaś od
http://maciejmalkowski.pl/odpowiedz-na-interpelacje-dot-ii-lo/
dokument datowany jest 13-10-2016
nie poinformowała odpowiednie organy ścigania.
Jest tam jeszcze podpis pana Haniszewskiego, i jakoś nikt nie pyta tego pana czy wie co afirmował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
24 listopada 2016r. o 14:53

"Wynika z tego, że za pieniądze rodziców uczniów kupiono prezenty dla kontrolerów, ale ci przytomnie upominków nie przyjęli, albo też ktoś w szkole zreflektował się, zanim je wręczono. Nie zmienia to faktu, że z informacji zawartej w rozliczeniu funduszy Rady Rodziców oraz z informacji pierwotnie udzielonej przez dyrektora Alicji Krzyszczak wynika, iż upominki kupiono dla kontrolujących, co rzuca na urzędników RIO i Kuratorium Oświaty i Wychowania podejrzenie przyjęcia korzyści majątkowej. Dlatego sprawą zajmuje się MSWiA a urzędnicy RIO muszą się tłumaczyć."

Zastanawiam się, po co płacimy podatki, jak uczniowie muszą płacić na Komitet Rodzicielski?
A z kolei Rada Rodziców wydaje te pieniądze na bzdury, tj. łapówki, nagrody dla zawsze tych samych(swojaków) itp. rzeczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kazek niezalogowany
24 listopada 2016r. o 15:04
~ja napisał(a): dokument datowany jest 13-10-2016
nie poinformowała odpowiednie organy ścigania.
Jest tam jeszcze podpis pana Haniszewskiego, i jakoś nikt nie pyta tego pana czy wie co afirmował.


Informacje o kontrowersyjnych wydatkach pojawiły się już w zeszłym roku, wówczas to dyrektor przyznawał się do decydowania o pieniądzach, on osobiście -> tekst z 23.09.2015r
http://bobrzanie.pl/2015/09/23/rada-rodzicow-listkiem-figowym/

wskazuje, że Starostwo już wtedy wiedziało i umywało ręce, co skutkowało tegorocznymi "wydatkami na alkohol", skoro jest przyzwolenie z góry to czemu nie skorzystać. A różne podpisy widnieją pod różnymi dokumentami, ich właściciele "nie zechcieli" zajmować zgłoszeniami wyborców. Zresztą przypomnę czerwcową sesję Rady Powiatu, gdy prowadzący obrady "z buta" potraktował wykazane wówczas zaangażowanie młodzieży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 listopada 2016r. o 15:18
~kazek napisał(a):
~ja napisał(a): dokument datowany jest 13-10-2016
nie poinformowała odpowiednie organy ścigania.
Jest tam jeszcze podpis pana Haniszewskiego, i jakoś nikt nie pyta tego pana czy wie co afirmował.


Informacje o kontrowersyjnych wydatkach pojawiły się już w zeszłym roku, wówczas to dyrektor przyznawał się do decydowania o pieniądzach, on osobiście -> tekst z 23.09.2015r
http://bobrzanie.pl/2015/09/23/rada-rodzicow-listkiem-figowym/

wskazuje, że Starostwo już wtedy wiedziało i umywało ręce, co skutkowało tegorocznymi "wydatkami na alkohol", skoro jest przyzwolenie z góry to czemu nie skorzystać. A różne podpisy widnieją pod różnymi dokumentami, ich właściciele "nie zechcieli" zajmować zgłoszeniami wyborców. Zresztą przypomnę czerwcową sesję Rady Powiatu, gdy prowadzący obrady "z buta" potraktował wykazane wówczas zaangażowanie młodzieży.

Faktycznie po tym tekście na bobrzanach i współpracy za pieniądze rodziców artykuł z istotnymi
http://.../boleslawiec/wiadomosc/CW2/tylko-do-uczniow-ii-lo-niezadowolonych-ze-swojej-szkoly
można określić to ,,dziwną współpracą,, takie pytanie czy rodzice zapłacili za ten artykuł istotnych ?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2016r. o 15:21
~ja napisał(a):
~kazek napisał(a):
~ja napisał(a): dokument datowany jest 13-10-2016
nie poinformowała odpowiednie organy ścigania.
Jest tam jeszcze podpis pana Haniszewskiego, i jakoś nikt nie pyta tego pana czy wie co afirmował.


Informacje o kontrowersyjnych wydatkach pojawiły się już w zeszłym roku, wówczas to dyrektor przyznawał się do decydowania o pieniądzach, on osobiście -> tekst z 23.09.2015r
http://bobrzanie.pl/2015/09/23/rada-rodzicow-listkiem-figowym/

wskazuje, że Starostwo już wtedy wiedziało i umywało ręce, co skutkowało tegorocznymi "wydatkami na alkohol", skoro jest przyzwolenie z góry to czemu nie skorzystać. A różne podpisy widnieją pod różnymi dokumentami, ich właściciele "nie zechcieli" zajmować zgłoszeniami wyborców. Zresztą przypomnę czerwcową sesję Rady Powiatu, gdy prowadzący obrady "z buta" potraktował wykazane wówczas zaangażowanie młodzieży.

Faktycznie po tym tekście na bobrzanach i współpracy za pieniądze rodziców artykuł z istotnymi
http://.../boleslawiec/wiadomosc/CW2/tylko-do-uczniow-ii-lo-niezadowolonych-ze-swojej-szkoly
można określić to ,,dziwną współpracą,, takie pytanie czy rodzice zapłacili za ten artykuł istotnych ?


Za wszystko zapłacili rodzice. Bo z pieniedzy innych moznaby go było rozliczac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2016r. o 15:28
Myslicie że w Bolesławcu możliwa jest do zorganizowania jakas fajna pikieta przeciw takim zarządzającym za nasze pieniądze? Czy Bolesławianie potrafiliby się skrzyknąć... i w fajny sposób zamanifestować przeciw takim praktykom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 listopada 2016r. o 15:31
Chcesz powiedzieć że ktoś pojechał po młodzieży ,a rodzice tej młodzieży za to zapłacili.Nie to nie możne być .Może tam II LO nie ma rodziców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
24 listopada 2016r. o 15:35
Gdyby nie świetne wyniki matur, to myślałby iż ta szkoła ,,istnieje tylko teoretycznie,, -Bartłomiej Sienkiewicz PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza