Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mieszkanie bezczynszowe 75m2 , całe 1 piętro.

12424
#bnm nieaktywny
27 listopada 2016r. o 18:40
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
27 listopada 2016r. o 20:47
Kuszące : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12424
#bnm nieaktywny
9 grudnia 2016r. o 21:02
:)


Dopisane 09.12.2016r. o godz. 21:02:

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
663
#Bambus nieaktywny
11 grudnia 2016r. o 11:28
jak będzie przeciekał dach to kto zapłaci jak nie ma czynszu ?

jak walnie kanaliza ?

czysta oszczędność ...... do pierwszego remontu za 100 000 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12424
#bnm nieaktywny
16 grudnia 2016r. o 13:50
Jeżeli się nie ma wiedzy w danym temacie, to się nie wypowiada.
Budynek 10 lat temu miał wymienione wszystkie instalacje, okna oraz został ocieplony.
Zazwyczaj komentują Ci, których nie stać, a chcieliby mieć.
Jak kogoś nie stać na remonty nie kupuje w ogóle mieszkania, najlepiej mieszkać z mamusią i tatusiem, którzy za wszystko płacą, również za rachunki. Jak ktoś ma mózg, to myśli ... więc jak bierze kredyt to musi go spłacać, więc brak opłat do duży plus.
A tacy jak Ty, malkontenci mogą odkładać w dziurawą skarpetę, żeby nie być zaskoczonym, gdy trzeba będzie np. wymienić żarówkę na klatce :P


Dopisane 16.12.2016r. o godz. 13:50:

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11376
#pupsi nieaktywny
18 grudnia 2016r. o 14:44
Ach nie zlosc sie,w jego komentarzu, zawarte byly rowniez wazne pytania:)pozdrawiam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
18 grudnia 2016r. o 16:36
Nie chce nikogo urazić, ale moim zdaniem autor ogłoszenia nie ma racji. Czas leci, a mieszkanie, jak i jego otoczenie siłą rzeczy będzie wymagało jakiegoś wkładu finansowego. No i nie każdy kupuje mieszkanie na kredyt. Niektórzy kupują za gotówkę i chcą mieć święty spokój. Opłacony fundusz remontowy daje pewien komfort i spokojną głowę. Mając wybór, już wolę martwić się o dachówki na domku jednorodzinnym niż, czy sąsiad zrzuci się na pomalowanie klatki, czy nie. Naprawdę, musiałoby być naprawdę zgrane i umiejące że sobą współpracować sąsiedztwo, aby takie przedsięwzięcie udało się i przetrwało.
Fajna propozycja do pierwszego poważnego remontu.


Dopisane 18.12.2016r. o godz. 16:36:

Nie chce nikogo urazić, ale moim zdaniem autor ogłoszenia nie ma racji. Czas leci, a mieszkanie, jak i jego otoczenie siłą rzeczy będzie wymagało jakiegoś wkładu finansowego. No i nie każdy kupuje mieszkanie na kredyt. Niektórzy kupują za gotówkę i chcą mieć święty spokój. Opłacony fundusz remontowy daje pewien komfort i spokojną głowę. Mając wybór, już wolę martwić się o dachówki na domku jednorodzinnym niż, czy sąsiad zrzuci się na pomalowanie klatki, czy nie. Naprawdę, musiałoby być naprawdę zgrane i umiejące że sobą współpracować sąsiedztwo, aby takie przedsięwzięcie udało się i przetrwało.
Fajna propozycja do pierwszego poważnego remontu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12424
#bnm nieaktywny
19 grudnia 2016r. o 22:21
k1p napisał(a): Nie chce nikogo urazić, ale moim zdaniem autor ogłoszenia nie ma racji. Czas leci, a mieszkanie, jak i jego otoczenie siłą rzeczy będzie wymagało jakiegoś wkładu finansowego. No i nie każdy kupuje mieszkanie na kredyt. Niektórzy kupują za gotówkę i chcą mieć święty spokój. Opłacony fundusz remontowy daje pewien komfort i spokojną głowę. Mając wybór, już wolę martwić się o dachówki na domku jednorodzinnym niż, czy sąsiad zrzuci się na pomalowanie klatki, czy nie. Naprawdę, musiałoby być naprawdę zgrane i umiejące że sobą współpracować sąsiedztwo, aby takie przedsięwzięcie udało się i przetrwało.
Fajna propozycja do pierwszego poważnego remontu. Dopisane 18.12.2016r. o godz. 16:36:

Gdyby wszyscy ludzie myśleli tak jak Ty , nikt nie budował by domów ....bo za kilkanaście lat trzeba coś remontować . Uwierz mi na słowo pisane , są ludzie którzy cenią sobie niezależność . Piszesz że opłacony fundusz remontowy daje Ci komfort . Może . Zauważ , że funduszu nie opłaca się raz , ale co miesiąc płacisz od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Mało tego płacisz zarządcy za każdy metr swojego mieszkania co miesiąc . Tak naprawdę , Ty i inni mieszkańcy bloków finansujecie jego (lub ich) wypłaty , co miesiąc . Przez ile lat ? Nie , dziękuję za taką propozycję .
W sumie to Ci się dziwię ( bo wiem, że mieszkasz w bloku we własnym M :) ) , dlaczego Kupiłaś mieszkanie na własność i decydujesz się ponosić co miesiąc takie opłaty jak wymieniłem wyżej. Przecież lepiej jest wynajmować :P Płacisz gościowi powiedzmy 1000 zł i nie interesuje Cię nic , żaden fundusz , pensja ząrzadcy itp. Mało tego , nawet w środku w mieszkaniu nie interesuje cię żaden remont czy naprawy , bo koszty ponosi właściciel. Cudowne rozwiązanie - prawda? Jest tylko jedno ale , które mam zawsze na uwadze .
Dziś gdy jesteś piękna i młoda ;) (jak młody bóg :] ) nie myślisz o tym że za 20 - 30 lat będziesz mieć jak większość " blokersów" emeryturę w kwocie ok .1000 zł . Opłacisz czynsz , fundusz , ogrzewanie , ciepłą wodę i za co przeżyjesz? Z drugiej zaś strony możesz kupić jedzenie , lekarstwa , opłacić telefon ,internet , prąd, gaz ..... i nie opłacać czynszu i funduszu . Po kilku latach Twoje mieszkanie będzie tak zadłużone we wspólnocie , że przejma je za darmo . U mnie sprawa jest prosta , mam pieniądze opłacam prąd , gaz , wodę, internet , telefon itp. Jak nie mam odcinają. ALE MIESZKANIA ZA DŁUGI ŻADNA WSPÓLNOTA MI NIE ODBIERZE .Oczywiście mam nadzieja że i Ty i ja i cała reszta przyszłych emerytów 1000+ będziemy żyć długo i w znakomitym zdrowiu w swych własnych mieszkaniach.
Jak to mawia mój znajomy " punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
Pozdrawiam.

ps.
Jeszcze jedno.
Policz ile byś odłożyła przez wszystkie lata płacenia czynszu i funduszu.
Powiedzmy 300 zł/ m-c przez tylko 30 lat :> (delikatnie licząc)
Wiesz .....za te pieniądze mogłabyś kupić drugie mieszkanie , tym razem bezczynszowe :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.