Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy osoby zatruły się spalinami w Bolesławcu
~AGA niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 15:12
~matka napisał(a): troche na tym swiecie zyje i nie zdazylo mi sie wyparowac z domu nie mowiac dzieciom gdzie ide i o ktorej wroce,wszystko jest dla ludzi,ale sa jakies granice i wartosci .Rozumiem wyjsc z domu zkolezankami,ale pic w garazu z facetami wydaje mi sie zalosne.Moral z tego jak sobie poscielesz tak sie wyspisz

Żałosna to jesteś Ty gdyż obrażasz zmarłą,Twój wpis mogą czytać jej dzieci i sprawisz im przykrość .Osoba dobrze wychowana na pewno nie napisałaby tego co Ty ,jesteś zwykłą prostaczką jak dla mnie.Pozdrawiam i przemyśl sobię kwestię tych granic i wartości o których wspominałaś. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marzenka niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 16:40
Zgadzam sie z opinia powyzej jak mozna oceniac ludzi ktorych nie znamy?ja jestem obca osoba ale czytajac niektore wypowiedzi plakac sie chce a co bedzie jak dzieciaczki to przeczytaja zadajecie bol rodzinie malo maja zmarwien?kazdy wymysla historie co tam sie wydarzylo a tak naprawde to byl nieszczesliwy wypadek stalo sie i juz!!nie pomagacie tej rodzinie wrecz przeciwnie zadajecie takie ciosy po ktorych ja osobiscie sama bym sie nie podniosla..wspolczuje calej trojce ktora zginela straszna rzecz sie stala a my jako Polacy zamiast pomoc,wesprzec to dokladamy bolu..badzmy ludzmi kazdy sie wypowiada i pewnie polowa nie znala tych osob przestanmy wypowiadac sie skoro nie znamy ani sprawy,ani faktow ani osob!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 18:19
~~Ftv napisał(a): "zamknijcie swoje mordy" , "gowno was obchodzi". W takim towarzystwie Ci ludzie się obracali ??

niestety na to wychodzi ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 19:12
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci na Wieki Wieków niech odpoczywają w pokoju wiecznym A M E N !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
2 grudnia 2016r. o 19:32
Kłania się czytanie ze zrozumieniem i brak empatii.
Też mam w garażu kastę pustych butelek po piwie. Kto nie ma jakiejś butelki po piwku w garażu....
Nie znam sytuacji, dlatego uważam, że nie mam prawa wyrokować.
Stala się ogromna tragedia. Wyciągnijcie z niej wnioski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 20:42
Była... Jest... Będzie na zawsze w naszej pamięci.... '(
A cała reszta która krytykuje na tym portalu nawet Jej nie znała, więc ich zdanie nie ma tu zupełnie żadnego znaczenia !!! Nikt inteligentny w takiej sytuacji takich rzeczy by nie pisał- tak więc pozdrawiam wszystkich- jak ktoś tu wcześnie już napisał ''PROSTAKÓW'' którzy czerpią radość z tego iż zadają ból innym- gdyż tymi słowami nie ranią Jej- tylko jej dzieci i rodzinę, którzy ją kochali i cierpią po jej stracie !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolo niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 21:18
piszecie caly czas o zmarlej dziewczynie,przeciez tam byli tez inni.tez mieli rodziny,Daniel tez mial rodzine na ktorej mu bardzo zalezalo,i tez zostawil trojke dzieci,a pijac sam alkohol nie musieli robic cos zlego,poprostu sie stalo i moglibyscie sobie w koncu dac spokoj z tymi dretwymi postami internetowe matolki maskujace sie pod plaszczykiem internetu :/ !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J niezalogowany
2 grudnia 2016r. o 21:51
To po co dodawane na stronie są takie wiadomości i możliwość komentowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza