Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy osoby zatruły się spalinami w Bolesławcu
~~Il niezalogowany
30 listopada 2016r. o 22:15
No nie trzeba pić ale w aucie znaleziono 2 butelki alkoholu ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tragedia 500+ niezalogowany
1 grudnia 2016r. o 0:09
Tragedia matka w garazu z dwoma mezczyznami zamiast w domu z mezem I dziećmi to w garazu impreza na własne życzenie wspulczucia takiej curki żony I matki 500+ czyni cuda impreza na calego I final tragedia dla wszystkich masakra w głowie sie nie mieśći że ludzie nie dorastają do wlasnego wieku I rozumu za grosz wspulczucia tej tragediI dla wszystkich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~szczerze niezalogowany
1 grudnia 2016r. o 0:11
A skąd wiesz że oni wypili akurat te dwie butelki i skąd wiesz że akurat wtedy ?
Najlepiej nie komentuj bo twoje komentarze są tak żałosne jak Ty .
Jeszcze raz głębokie wyrazy współczucia rodziną i znajomym [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z niezalogowany
1 grudnia 2016r. o 7:19
Przestańcie komuś życie układać, zacznijcie żyć swoim. Nie waszą sprawą jest to, co kto robi. Jeżeli was nie dotyczy i Krzywda się nie dzieje to was nie dotyczy to nosa nie pchajcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znajomy niezalogowany
1 grudnia 2016r. o 7:43
dlaczego tak tępicie kobietę nie znacie przyczyny dlaczego tak zrobiła mieć taką teściową to nic dziwnego tylko szkoda dzieci ona była bardzo pracowita jak w domu tak w pracy dbała o dom ,nie wytrzymała szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do500+ niezalogowany
1 grudnia 2016r. o 8:17
pewnie sama pobierasz niejedno 500+ i trwonisz ze swoim kochasiem na prawo i lewo zapominajac ze to dzieki swoim dzieciom masz na to i owo i bierzesz swoja miara,ona akuratnie miala prace i nie liczyla na te 500 jak inne nie mogac sie doczekac kiedy w danym miesiacu znowu dadza,wiec jak nie wiesz to nie pisz nic !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zuza niezalogowany
1 grudnia 2016r. o 8:19
Tak i wszystko wina 500+,puknij się w łeb, myślisz że każda matka co dostaje 500+pije w garażu, a jak Ci żal dupe ściska że ktoś dostaje a Ty nie, to do rządu idź żale wylewac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3043
#agrafka77 nieaktywny
1 grudnia 2016r. o 8:21
Bardzo niski jest poziom wypowiedzi na tym portalu,czasami mam wrażenie ,że siedzi tu banda przygłupów.Zerknęłam dziś na wypowiedzi pod blizniaczym tematem na konkurencyjnym portalu.Nikt tam nikogo nie potępia,raptem cztery wpisy z kondolencjami.
Pół roku temu sprzedawałam samochód trzem mężczyznom,byłam z nimi sama w garażu i tak sobie myśle ,że gdyby wydarzyła się tam taka sama tragedia to też by o mnie tak pisano-o mnie... matce polce.Dziwię się bardzo ,że pomimo tego iż bez przerwy ktoś tu kogoś publicznie przeprasza to ludzie nadal bez skrupułów obrażaja innych.
Nie znałam tej kobiety, nie wiem kim była,ale wiem jedno zostawiła troje dzieci które kiedyś przeczytają Wasze wpisy i będzie im bardzo przykro ,dołożycie im bólu i łez.Rozmawiałam kilka razy z wlascicielem tego portalu,dziwne bo Pan wydawał się inteligentny...a tutaj zniża się do poziomu komentujących chamów nie blokując tematu.

W życiu musi być dobrze i niedobrze.Bo jak jest tylko dobrze to niedobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego