Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Kierowca cham

~klucznick niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 10:05
~~ja napisał(a): jak zwykle w temacie dr klucznikt i jego ciężarówka jedyny kierowca na dolnym slasku kiedy ty baranie pracujesz skoro udzielasz się w każdym temacie
piszę w czasie jazdy,podczas wyprzedzania,a jak nikogo nie wyprzedzam to filmy oglądam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 11:41
uwaga pastuszkowie w pastuchach nie jesteście sami na drogach wśród was są jeszcze ciężarówki ,które płacą za drogi(ty pastuszku nie płacisz,a piszczysz ;piszcz tyle twojego)mój kolega jadąc autostradą zaczął wyprzedzać ,a pastuszek w pastuch stwierdził że to było zajechanie drogi,po zakończeniu wyprzedzania pastuszek w pastuchu zajechał drogę mojemu koledze i hamował(chciał wyhamować rozpędzoną ciężarówkę)chyba w zemście za rzekome zajechanie drogi podczas wyprzedzania.w skutkach mój kolega nie zwolnił i uderzył w pastuszka w pastuchu 15 letnim,kolizja najechanie na tył policja i kłamstwa pastuszka typu to i tamto(niby wina nie douczonego kierowcy Ciężarówki)finał sąd i co ?no i pastuszek dostaje wyrok 450 zł 6 pkt.za umyślne zajechanie drogi z niezachowaniem bezpiecznego odstępu,a dlaczego ?bo mój kolega miał rejestrator jazdy i w sądzie przedstawił filmik z udziałem pastuszka w pastuch.drodzy kierowcy pastuszkowie tam dwa metry nad ziemia nie siedzi niedouczony kierowca ciężarówki ,tam siedzi człowiek który tak jak wy pastuszkowie jedzie i ma prawo korzystać z drogi jak wszyscy ma też prawo wyprzedzać,jeżeli ty pastuszku będziesz jechał przepisowo ową autostrada to żadnego wymuszenia nie zauważysz,ale zauważ fakt że np ta ciężarówka wiezie leki dla twojego (nie daj boże członka rodziny)spójrz na to obiektywnym okiem pastuszku,tym co mnie obrażają i po ty artykule obrażą życzę szerokiej drogi i każdorazowego powrotu do domu. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 12:54
Piszesz o przestrzeganiu przepisów to dlaczego ciężarówki przekraczają dopuszczalna dla nich prędkość 90km/h. Za drogi nie ty placisz tylko twój szef a nawet je on tylko zleceniodawca bo ma to wliczone w koszta transportu. Natomiast jak już ma wyprzedzać kierowca tira to niech zobaczy w lusterko co się dzieje a nie wyjeżdżam a na lewy pas jakby był Bogiem. Mało razy jadąc autostrada miałem wymuszone przez pseudokierowce pierwszeństwo a najlepsze jest to że np wtedy nikt inny za mną nie jedzie i taki płytki kierowca patrząc w lusterka powinnien zaskoczyć i poczekać aż przyjadę i wtedy może sobie wyprzedzać ile wlezie ale nie on musi się wcisnąć kiedy jemu pasuje. Jak chcesz to ci pokaże jak cie wyhamowac i możesz mieć nawet 100 rejestratorów a guzik zrobisz tylko grzecznie będziesz hamować oczywiście bardzo się przy tym denerwujac hahah.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 13:11
~~ napisał(a): Piszesz o przestrzeganiu przepisów to dlaczego ciężarówki przekraczają dopuszczalna dla nich prędkość 90km/h. Za drogi nie ty placisz tylko twój szef a nawet je on tylko zleceniodawca bo ma to wliczone w koszta transportu. Natomiast jak już ma wyprzedzać kierowca tira to niech zobaczy w lusterko co się dzieje a nie wyjeżdżam a na lewy pas jakby był Bogiem. Mało razy jadąc autostrada miałem wymuszone przez pseudokierowce pierwszeństwo a najlepsze jest to że np wtedy nikt inny za mną nie jedzie i taki płytki kierowca patrząc w lusterka powinnien zaskoczyć i poczekać aż przyjadę i wtedy może sobie wyprzedzać ile wlezie ale nie on musi się wcisnąć kiedy jemu pasuje. Jak chcesz to ci pokaże jak cie wyhamowac i możesz mieć nawet 100 rejestratorów a guzik zrobisz tylko grzecznie będziesz hamować oczywiście bardzo się przy tym denerwujac hahah.
i tak niech pozostanie ,my wyprzedzamy kiedy chcemy ,a pastuchy z tyłu,to tyle w temacie,szkoda mi tylko że nigdy takie jak ty pastuchy nigdy tego nie zrozumieją,można by używać tysiąca argumentów i zawsze znajdzie się jakiś pastuch co będzie kwiczał,kłi kłi kłi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 13:41
Doskonale pokazujesz jak się kwiczy. No ale lata praktyki za tobą ćwierćinteligencie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 20:16
Tam ktoś pisał że kierowcy mają zużyte opony aby szybciej jechała ciężarówka , poza tym nie znacie prawa fizyki na temat wielkości obwodu tocznego koła i jego prędkości , więc nie piszcie tutaj bzdur.A dlaczego niektóre ciezarówki jadą szybciej niż 90 km/h to tajemnica nas zawodowców a nie zakładania zużytych opon.Akurat jeżdze autokarem ale znam się na parametrach opon i ich stosunek co do prędkosci , który jest regulowany na drodze pomiarów w trakcie legalizacji lub kalibracji tachografów lub regulacj po wymianie opon.Więc aby tu polemizować trzeba troche praktyki i wiedzy .Pozdrawiam kierowców zawodowych i tych normalnych ........ !! :) :) !! :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 20:30
kiedyś w czasach komuny to milicjant mówił że jeżdżę na pokrowcach. ;) aha miałem malucha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawodowy driver niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 21:19
A może by tak przed świętami zmienić temat i napisać coś o kulturalnych kierowcach - ich też nie brakuje. Zbyt dużo jest nienawiści, jeden mądrzejszy od drugiego a tak naprawdę problem nie leży w tym kto czym się porusza tylko jakim człowiekiem jest kierowca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza