Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zalogowani

~ niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 9:56
PanM napisał(a): Potem musi je dostarczyć do prokuratury z wnioskiem o odszukanie sprawcy.
Prokuratura po kilku miesiącach przesyła je na policję . Policja wzywa osobę pokrzywdzoną na przesłuchanie .Tam trzeba udowodnić że teksty są obraźliwe.Po jakimś czasie otrzymuje się decyzje ponownie z prokuratury o umorzeniu ze względu na małą szkodliwość czyny i sugestie że w ciągu 7 dni można podać sprawę do sądu.

Widzę bogate doświadczenie, czy to oznacza, że już donosiłeś na jednego z nas?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 grudnia 2016r. o 10:21
PanM napisał(a): Dla informacji Panowie Marczewscy procedura jest taka.


Znamy te procedure.
Pomija Pan tylko punkt, ktorego nie widzi, a ktory dodaje nam pracy - prokuratura przysyla do Redakcji Bolec.Info wniosek o udostepnienie adresow IP, a my musimy je udostepnic (pisma, pisma, pisma).


Dopisane 14.12.2016r. o godz. 10:09:

~ napisał(a): Licza sie tylko wyswietlenia strony zeby zarabiac na reklamach.


Portal Bolec.Info umozliwia uzytkownikom bezplatny dostep do tresci i serwisow. Aby ten dostep mogl byc dostepny Portal musi zarabiac m.in. na reklamach. Jezeli zostaniesz inwestorem, i bedziesz co miesiac oplacal koszty redakcji, w tym pensje dziennikarzy - rozwazymy rezygnacje z reklam.


Dopisane 14.12.2016r. o godz. 10:10:

PanM napisał(a): Redakcja daje narzędzia podłym ludziom i nie kontroluje ich poczynań.
Przy tym moderator pracujący tu wedle swoich prywatnych preferencji.


Redakcja daje narzedzie Czytelnikom - jesli ktos czuje sie obrazy moze zglosic posta do moderacji - moderator po jakims czasie (czasmi po kilku minutach, czasami po kilku godzinach) zareaguje.


Dopisane 14.12.2016r. o godz. 10:11:

Pannazdzieckiem napisał(a): A od czasu , jak znikły IP


Adresow IP nie udostepnia wiekszosc portali.


Dopisane 14.12.2016r. o godz. 10:12:

~zacofany moher napisał(a): Wystarczyłoby konsekwentnie usuwać wszystkie wpisy z wulgaryzmami, obelgami i tzw. "prywatnymi wycieczkami".
Tak to jednak jest, gdy bardziej szanuje się mamonę, niż godność.


Tam gdize jest to mozliwie i gdzie to widzimy to posty usuwamy badz moderujemy - jesli zawieraja wulgaryzmy. Rozszerzylismy takze slownik zawierajacy zwroty wulgarne, ktore sa wymieniane automatycznie.
Ty takze - jesli zobaczysz wulgaryzmy - mozesz zglaszac posty do moderacji. Dlaczego tego nie robisz? Zla wola?


Dopisane 14.12.2016r. o godz. 10:21:

PanM napisał(a): Każdy nawet najbardziej podły interlokutor może sobie do woli dworować i pisać swobodnie niewybredne epitety na dowolnie wybraną osobę.


Narzeka Pan na wulgaryzmy a jednoczesnie otwiera temat w ktorym widnieje slowo "frajer".

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 10:23
Pozostaje jeszcze kwestia indywidualnej odpowiedzialności internautów za słowo. Trzeba myśleć, co się pisze. Wiem, że wygodniej byłoby móc chlapać jęzorem na lewo i prawo, bo admin jakby co - zmoderuje. Naprawdę chcielibyście, żeby Naczelny Cenzor czuwał nad Waszymi wypowiedziami? Jeden już zdaje się jest :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chamski chadziar niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 22:52
emem napisał(a): ...
Adresow IP nie udostepnia wiekszosc portali. ...


Być może . Nie wiem . Nie sprawdzałem. Ale wiesz Maniek , dlaczego kocham Bolec .info ?

... bo kiedyś to nie było ścierwomedium , tylko idea łączenia Ludzi. Sam wierzyłeś w tą ideę . Został jeno sznur.

Przywróć IP i uruchom szukajkę , bo jeśli tutaj będzie pisać tylko przygłupawa , gimnazialna dziatwa , to dupa z Twego biznesu. Mówię jak jest :)

Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
15 grudnia 2016r. o 0:18
Bardzo dobry krok, że brakuje IP, nawet jestem w stanie napisać, że to niektórych wyleczy :) Brawo : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 2:36
masi napisał(a): Bardzo dobry krok, że brakuje IP, nawet jestem w stanie napisać, że to niektórych wyleczy :) Brawo : )


Ciepła zima , bałwany się roztopiły a ty gdzie byłeś ? W lodówce ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:-D niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 3:03
:-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 grudnia 2016r. o 7:08
myślę że minęły czasy kiedy to sama administracja zachęcała do rejestrowania się jak i te kiedy byli tu odpowiedni ludzie na ''etacie'' moderatora
kiedy widziałem ip 201,243 czy jeszcze kilka innych ,wiedziałem z góry jakich reakcji można się spodziewać
kiedy widziałem avatar moderatora było podobnie :D
dzisiaj sama administracja daje przyzwolenie na to by i tu dokonała się ''dobra zmiana'' jaką jest dzielenie forumowiczów tylko nie wiem po co ,kiedy oni sami z doskonałą skutecznością sami sobie z tym radzą :D
dziwna jest ta zmiana tym bardziej że gdzieś tam w regulaminie pisze się o tym że przy wypowiedziach niezarejestrowanych będzie wyświetlane IP

a wyszukiwarka?
możecie sobie -w tym i ja- biadolić o jej braku ale niech dotrze w końcu do was że ona nie wróci i to nie ze względu na ''jakieś trudności'' czy z ''braku czasu''na jej uruchomienie
moim zdaniem możliwość cofnięcia się do wypowiedzi poszczególnych osób, osób mogło by pokazać nader ''barwną ewolucję '' czy to w zapatrywaniach politycznych czy też ...innych ;)
jaki cel w jej ''utajnieniu'' ma admin?...nie wiem
ale nic nie dzieje się bez przyczyny a tej wam nie ujawni :D

ps. może i ja się wyloguję ?
może inni ?
czy dostanę propozycję otrzymania ''kubka bolecnauty'' jako zarejestrowany czy jako ''tylda'' to przecież żadna różnica ;)


Dopisane 15.12.2016r. o godz. 07:08:

''W przypadku wypowiedzi użytkownika anonimowego adres IP komputera, z którego została wysłana informacja jest prezentowany wraz z wypowiedzią.''

czas to usunąć ...no chyba że są jakieś ''trudności tech. ''


:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.