Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie WOŚP w Bolesławcu!
~ja niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 10:21
Świadek Dorota Pilarska, pełniąca funkcję głównej księgowej w fundacji WOŚP od 15 lat, potwierdziła, iż środki, uzyskane z lokat kapitału, zebranego w czasie zbiórki publicznej, były przeznaczane na zakup nieruchomości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 10:35
eryk napisał(a):
~niedlawosp napisał(a): O nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!



Jakiś pisowski moher się odezwał !
Albo klecha.

zgadłeś. Moher. Dla ciebie nawet przez "ch". Tępię oszustów. Od zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ed niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 10:42
A ja jestem zdania by wszystkich przeciwników i tępiących WOŚP wyłączyć z użytkowania sprzętów medycznych zakupionych dzięki akcji Owsiaka.
To będzie wtedy fair.

Gdy umrze im ktoś bliski, to może zrozumieją, że bez takich akcji nie ma w naszym kraju szans na uratowanie życia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 11:51
~Ed napisał(a): A ja jestem zdania by wszystkich przeciwników i tępiących WOŚP wyłączyć z użytkowania sprzętów medycznych zakupionych dzięki akcji Owsiaka.
To będzie wtedy fair.

Gdy umrze im ktoś bliski, to może zrozumieją, że bez takich akcji nie ma w naszym kraju szans na uratowanie życia

Kwota jaką przeznacza w ciągu roku wosp na służbę zdrowia to 0,001 % myślisz iż to ratuje życie. artykuł z 2012 r.
http://www.polskieradio.pl/7/158/Artykul/516462,Sluzba-zdrowia-nie-zawalilaby-sie-bez-WOSP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 12:05
Marcin Bartnicki wp 17-03-2013 cytat
Tragicznie wysoka umieralność polskich niemowlaków, jest gorzej niż na Białorusi
W Polsce umiera znacznie więcej niemowlaków, niż na Zachodzie, w naszej części Europy wyprzedzają nas nie tylko Czechy i Estonia, ale też Białoruś. W światowych zestawieniach mamy identyczny wskaźnik co Kuba. Niechlubny rekord wśród największych miast biją Katowice, w których jedno na sto dzieci umiera przed ukończeniem pierwszego roku życia - maluchy mają tam statystycznie nieco mniejsze szanse na przeżycie niż dzieci rodzące się w Libanie, Arabii Saudyjskiej, Omanie i Chile.
skoro jest tak fajnie to dlaczego tak źle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mika niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 12:22
Mój syn żyje i jest zdrowy dzięki sprzętowi WOŚP i dopóki będę mogła to będę ich wspierać. Syn też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mika niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 12:23
Mój syn żyje i jest zdrowy dzięki sprzętowi WOŚP i dopóki będę mogła to będę ich wspierać. Syn też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 12:28
~ja napisał(a):
~Ed napisał(a): A ja jestem zdania by wszystkich przeciwników i tępiących WOŚP wyłączyć z użytkowania sprzętów medycznych zakupionych dzięki akcji Owsiaka.
To będzie wtedy fair.

Gdy umrze im ktoś bliski, to może zrozumieją, że bez takich akcji nie ma w naszym kraju szans na uratowanie życia

Kwota jaką przeznacza w ciągu roku wosp na służbę zdrowia to 0,001 % myślisz iż to ratuje życie. artykuł z 2012 r.
http://www.polskieradio.pl/7/158/Artykul/516462,Sluzba-zdrowia-nie-zawalilaby-sie-bez-WOSP

to wedlug ciebie najlepiej nic nie robic . niech sie samo zrobi. nawet jakby mial byc 0,0000001 % to zawsze ale to zawsze oplaca sie ratowac zycie!! zapamietaj i jak nie chcesz brac udzialu w tej zbiorce to zawsze mozesz dac na caritas albo wogole nic nie dawac ale nie pisz tu bzdur ze akcja nie ma sensu itd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima