Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie WOŚP w Bolesławcu!
~klucznick niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 13:04
https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2016/11/16/przez-6-lat-blisko-50-milionow-do-podzialu-dla-rodziny-owsiakow/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 13:14
~Ed napisał(a): A ja jestem zdania by wszystkich przeciwników i tępiących WOŚP wyłączyć z użytkowania sprzętów medycznych zakupionych dzięki akcji Owsiaka.
To będzie wtedy fair.

Gdy umrze im ktoś bliski, to może zrozumieją, że bez takich akcji nie ma w naszym kraju szans na uratowanie życia

I jestem ZA!
Mnie proszę leczyć z pieniędzy, które płacę do budżetu. Nie chcę, by moje pieniądze szły na ośmiorniczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wystarczy chcieć niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 13:19
Następny będzie tu pokazywał linki jak to Owsiak zarabia itd. A co ma robić za darmo? Jak Ci się nie podoba to sobie zrób fundacje i zarabiaj. Wolna ręką. Każdy może. Nie chcesz nie dawaj. Ale oczywiście korzystać każdy chce bo to już jest wtedy szpitali a nie Owsiaka. Ale niestety prawda jest taka że Owsiak i jego ekipa nie jedno życie uratowali. Nie jednego młodego człowieka nauczyli życie ratować. I to jest najważniejsze. Chcesz to też tak możesz!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lko niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 14:04
Ty, "wystarczy chcieć". Zajrzyj czasem do słownika. Wystarczy chcieć.
A mnie nie pouczaj jak mam żyć. Niezły pomysł na życie, mróweczki tyrają za friko i jest git, a owsik za friko tyrać nie będzie? Ot, Moralność, phi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lko niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 14:29
Ty, "wystarczy chcieć". Zajrzyj czasem do słownika. Wystarczy chcieć.
A mnie nie pouczaj jak mam żyć. Niezły pomysł na życie, mróweczki tyrają za friko i jest git, a owsik za friko tyrać nie będzie? Ot, Moralność, phi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lko niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 14:29
Ty, "wystarczy chcieć". Zajrzyj czasem do słownika. Wystarczy chcieć.
A mnie nie pouczaj jak mam żyć. Niezły pomysł na życie, mróweczki tyrają za friko i jest git, a owsik za friko tyrać nie będzie? Ot, Moralność, phi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 15:10
~~Lko napisał(a): Ty, "wystarczy chcieć". Zajrzyj czasem do słownika. Wystarczy chcieć.
A mnie nie pouczaj jak mam żyć. Niezły pomysł na życie, mróweczki tyrają za friko i jest git, a owsik za friko tyrać nie będzie? Ot, Moralność, phi!

nie płacz. nikt nikomu nie mowi jak ma zyc. rob co chcesz. pisz jak chcesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mika niezalogowany
16 grudnia 2016r. o 15:56
Gdyby lekarze walczyli o życie waszych dzieci to uwierzcie mi, że nawet gdyby to był sprzęt od Putina to byłoby wam to obojętne w tamtej chwili. I ciekawe czy wtedy powiedzielibyście że nie życzycie sobie użycia "tego" sprzętu. A tak w ogóle to każda fundacja zatrudnia pracowników i wypłaca pensje. My już taki naród jesteśmy, któremu nigdy i nic nie pasuje.

Może ktoś poda przykład jednej rzeczy, która łączy nie dzieli ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima