Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

2900
#falco nieaktywny
27 lutego 2017r. o 22:12
czy to ma coś wspólnego z pedofilami w czarnych sukienkach?
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
27 lutego 2017r. o 22:21
są czarne sukienki, musi być pedofilia.
Problem w celibacie - ciśnienia spermy nie opanujesz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 lutego 2017r. o 22:28
a wiesz kiedy go wprowadzono?
zresztą czy on był czy nie sukienkowi zawsze lubili pobaraszkować ...
często z chłopcami :D
cholera ..przekazali to komuś w genach? ;)
przez gosposie i kucharki z plebanii ? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do psychiatry! niezalogowany
27 lutego 2017r. o 22:33
~~ed napisał(a): są czarne sukienki, musi być pedofilia.
Problem w celibacie - ciśnienia spermy nie opanujesz!


Ubranie czarnej sukienki powoduje pedofilię?!
A co z żonatymi cywilami?
Też chodzą w sukienkach?

Problem z głupcami polega na tym, że nie potrafią używać mózgu.
W 2015 roku w polskich więzieniach siedziało 2700 pedofilów - W TYM 1 (JEDEN!) KSIĄDZ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczniowie Goebbelsa kłamią! niezalogowany
27 lutego 2017r. o 22:38
falco napisał(a): co tam jacyś ''wyklęci''
tam gdzie sukienkowi czuli kasę lub zagrożenie ''lizali '' nie tylko buty nawet Adolfowi


Pewnie dlatego zmarł w celi głodowej Maksymilian Maria Kolbe, a statystycznie wśród "grup zawodowych" do obozów koncentracyjnych trafiało najwięcej księży zakonnic!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
27 lutego 2017r. o 22:44
~~Do psychiatry! napisał(a):
~~ed napisał(a): są czarne sukienki, musi być pedofilia.
Problem w celibacie - ciśnienia spermy nie opanujesz!


Ubranie czarnej sukienki powoduje pedofilię?!
A co z żonatymi cywilami?
Też chodzą w sukienkach?

Problem z głupcami polega na tym, że nie potrafią używać mózgu.
W 2015 roku w polskich więzieniach siedziało 2700 pedofilów - W TYM 1 (JEDEN!) KSIĄDZ!

Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości, głupcy mózgu nie używają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lutego 2017r. o 23:01
~~ed napisał(a): są czarne sukienki, musi być pedofilia.
Problem w celibacie - ciśnienia spermy nie opanujesz!


Amen.
Tak zostaliśmy skonstruowani , przez Stwórcę.
Tylko Wikary , pomimo elokwencji , jeszcze o tym nie wie . Biologia projektowana przez Stwórcę , podobnie jak sama Kreacja ma również swoje prawa . I te prawa zbieżne są z prawami Kreacji.

Gdyby Wikary poświęcił trochę czasu na przyjrzenie się , kręgom w zbożach , być może dostrzegł by idealną symetrię wobec form ustalonych i tych , co możemy dostrzec jedynie oczyma wyobraźni :)

Nassim Haramein nazwał te formy Równowagą Wektorową ... znoszących się sił . Można by wysnuć taki wniosek ... Równowaga Wektorowa traktowana w klasycznej fizyce , to Oko Stwórcy :)

Czyli Miłość do braku agresji . Pas kompletny . Nikt nie atakuje , bo nie ma potrzeby :) Lata się uczyłem i sie naumiałem :D

Haramein twierdzi , że każda cząsteczka wody ... zawiera trzy Równowagi Wektorowe ... H2O ...


Widzisz Wikary , ci trzej nibypijani angole wspierani przez świat nauki , nie istnieją. Trzeba być sługą Watykanu , aby w pijanych angoli wierzyć :D

Kocham Cię bucu :)

Równowaga Wektorowa :)

Dobranoc :)


Dopisane 27.02.2017r. o godz. 23:01:

ps. Wikary pomimo Twych usilnych starań ... nie nawrócisz mnie , bo ja wiem , a Ty wierzysz w to , że kosmita Jahwe chce Twego Zbawienia . Ja wiem , że Stwórca na mnie czeka i da mi to czego potrzebuję do zrozumienia Miłości , czyli Stwórcy.

Ja wiem , gdzie idę ... do Źródła , a Ty czekaj na zbawienie :)

Do jutra :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda Cię wyzwoli niezalogowany
27 lutego 2017r. o 23:17
Pannazdzieckiem napisał(a):
Widzisz Wikary , ci trzej nibypijani angole wspierani przez świat nauki , nie istnieją. Trzeba być sługą Watykanu , aby w pijanych angoli wierzyć :D


Widziałem na Discovery angielski film dokumentalny, przedstawiający tworzenie tych kręgów przez tych Angoli. prostymi narzędziami - tyczkami i sznurami.
Może znajdę!

Jesteś żywym dowodem twierdzenia "Kto nie wierzy w osobowego Boga, jest gotów uwierzyć w KAŻDE - nawet największe głupstwo".

"Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce" 2Tym 4,3 (Biblia Warszawska)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.