Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
27 lutego 2017r. o 23:21
Nassim Haramein to jest jeden z tych nauczycieli - ślepy przewodnich ślepców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 lutego 2017r. o 7:32
~~Prawda Cię wyzwoli napisał(a): ...
"Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce" 2Tym 4,3 (Biblia Warszawska)


Amen.

Tyle tylko , że Dyscovery już dawno temu przestało być moim nauczycielem. I jeszcze jedna dygresja. Wikary , kiedy cytujesz kogokolwiek to nie wklejaj swoich słów w cytat , bo to jest sk...stwo .

Podam Ci przykład :

~~Prawda Cię wyzwoli napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Widzisz Wikary , ci trzej nibypijani angole wspierani przez świat nauki , nie istnieją. Trzeba być sługą Watykanu , aby w pijanych angoli wierzyć :D


Masz rację Panna , ale pamiętam film na Dyscovery , jak podawali to za prawdę.

"Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce" 2Tym 4,3 (Biblia Warszawska)


Nie rób tak więcej :) To nie ładnie :)

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
28 lutego 2017r. o 7:47
Widzę, że temat "jak nazywa sie twój Bóg" przekształcił sie w dyskusje klerykała z antyklerykałami.

Tak jak żartem i nadużyciem jest łączenie czarnej sutanny z pedofilią, tak żartem i nadużyciem (tym razem ludzkiej empatii i inteligencji) jest odprawianie liturgii za ofiary sutannianej pedofilii - dlaczego to cały KK ma pościć i uiszczać jałmużnę? Pedofil musi pójść do więzienia, a zadośćuczynić finansowo ofierze mają władze instytucjonalne KK, czyli kuria czy co tam jest wyżej... Zbieranie tacy w taki dzień to intelektualny klops, bo przerzuca ciężar odpowiedzialności (w pewnym sensie) na członków KK. I taka taca trafi do...być może kieszeni nie ujawnionego jeszcze księdza pedofila... brawo WY.

Członków KK, którzy bez namysłu spijają z ust księży każde słowo, a ich serca przysłonięte są zasłoną przed prawdą - przepraszam. Za to, że w waszym mniemaniu bluźnię. I jestem antyklerykałem. A ja po prostu patrzę na to z boku i z ogromną dawką obiektywizmu, którego brak zarówno zapalonemu antyklerykałowi, jak i watykańskiemu aktywiście piszącemu tutaj peany pod adresem nieskazitelnych proboszczów i usiłującemu rozmyć trudna prawdę i rozmienić ją na drobne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
28 lutego 2017r. o 8:02
~~Pankracy napisał(a): dlaczego to cały KK ma pościć i uiszczać jałmużnę? Pedofil musi pójść do więzienia,
Członków KK, którzy bez namysłu spijają z ust księży każde słowo, a ich serca przysłonięte są zasłoną przed prawdą - przepraszam. Za to, że w waszym mniemaniu bluźnię. I jestem antyklerykałem. A ja po prostu patrzę na to z boku i z ogromną dawką obiektywizmu, którego brak zarówno zapalonemu antyklerykałowi, jak i watykańskiemu aktywiście piszącemu tutaj peany pod adresem nieskazitelnych proboszczów i usiłującemu rozmyć trudna prawdę i rozmienić ją na drobne.


Caly Kosciol Katolicki posci i modli sie, poniewaz Kosciol jest swiety i i grzeszny. Nie jestes katolikiem, a martwisz sie o Kosciol Katolicki. Twoj falsz i hipokryzja sa takie, ze nawet nie ma cienia watpliwosci co do Twojej nienawisci i pogardy do Kosciola Katolickiego.
Skad wiesz czym im serca sa przesloniete? U siebie widzisz ogromna dawke obiektywizmu, a innych brak obiektywizmu. Nie sadz, a nie bedziesz sadzony. Nasz obiektywizm jest i powinien byc osadzany nie przez nas samych, a przez innych.
Jestem antyklerykalem w tym co sie odnosi do pedofilii, i pazernosci niektorych ksiezy na pieniadze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
28 lutego 2017r. o 8:18
BPM napisał(a):
~~Pankracy napisał(a): dlaczego to cały KK ma pościć i uiszczać jałmużnę? Pedofil musi pójść do więzienia,
Członków KK, którzy bez namysłu spijają z ust księży każde słowo, a ich serca przysłonięte są zasłoną przed prawdą - przepraszam. Za to, że w waszym mniemaniu bluźnię. I jestem antyklerykałem. A ja po prostu patrzę na to z boku i z ogromną dawką obiektywizmu, którego brak zarówno zapalonemu antyklerykałowi, jak i watykańskiemu aktywiście piszącemu tutaj peany pod adresem nieskazitelnych proboszczów i usiłującemu rozmyć trudna prawdę i rozmienić ją na drobne.


Caly Kosciol Katolicki posci i modli sie, poniewaz Kosciol jest swiety i i grzeszny. Nie jestes katolikiem, a martwisz sie o Kosciol Katolicki. Twoj falsz i hipokryzja sa takie, ze nawet nie ma cienia watpliwosci co do Twojej nienawisci i pogardy do Kosciola Katolickiego.
Skad wiesz czym im serca sa przesloniete? U siebie widzisz ogromna dawke obiektywizmu, a innych brak obiektywizmu. Nie sadz, a nie bedziesz sadzony. Nasz obiektywizm jest i powinien byc osadzany nie przez nas samych, a przez innych.
Jestem antyklerykalem w tym co sie odnosi do pedofilii, i pazernosci niektorych ksiezy na pieniadze.


Po pierwsze - zwróć uwagę, że nie odniosłeś się ponownie do treści moich zdań, a jedynie zaatakowałeś ponownie moja osobę dokonując oceny, a nie znając mnie w ogóle. Powinieneś jako rozsądny człowiek zadać sobie krótkie pytanie "co jeśli to prawda?". Czy nie stać cię nawet na odrobinę zastanowienia?

I po drugie - kościół katolicki jest jaki jest. Jaki jest koń każdy widzi. Ale Kościół Chrystusowy to inny Kościół - pisałem o tym. Istnieje w poprzek wszystkich denominacji i uzupełniony jest o ludzi nienależących do żadnej z nich - Kościół to ludzie, którzy narodzili się na nowo z Ducha i z wody, odwrócili się od swoich grzechów i wydają owoce żyjąc w poróżnieniu z tym światem. Jeśli uważasz, że tak żyją wszyscy członkowie kościoła katolickiego i tylko oni - to jest twój problem, a nie mój. Dawno bowiem dogmat "nie ma zbawienia poza KK" został skompromitowany.

Teraz idę wyjąć belkę ze swojego oka. Bo nie osądzam żadnego człowieka. Osądzam hipokryzję władz KK.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
28 lutego 2017r. o 9:12
~~Pankracy napisał(a):
BPM napisał(a):
~~Pankracy napisał(a): dlaczego to cały KK ma pościć i uiszczać jałmużnę? Pedofil musi pójść do więzienia,
Członków KK, którzy bez namysłu spijają z ust księży każde słowo, a ich serca przysłonięte są zasłoną przed prawdą - przepraszam. Za to, że w waszym mniemaniu bluźnię. I jestem antyklerykałem. A ja po prostu patrzę na to z boku i z ogromną dawką obiektywizmu, którego brak zarówno zapalonemu antyklerykałowi, jak i watykańskiemu aktywiście piszącemu tutaj peany pod adresem nieskazitelnych proboszczów i usiłującemu rozmyć trudna prawdę i rozmienić ją na drobne.


Caly Kosciol Katolicki posci i modli sie, poniewaz Kosciol jest swiety i i grzeszny. Nie jestes katolikiem, a martwisz sie o Kosciol Katolicki. Twoj falsz i hipokryzja sa takie, ze nawet nie ma cienia watpliwosci co do Twojej nienawisci i pogardy do Kosciola Katolickiego.
Skad wiesz czym im serca sa przesloniete? U siebie widzisz ogromna dawke obiektywizmu, a innych brak obiektywizmu. Nie sadz, a nie bedziesz sadzony. Nasz obiektywizm jest i powinien byc osadzany nie przez nas samych, a przez innych.
Jestem antyklerykalem w tym co sie odnosi do pedofilii, i pazernosci niektorych ksiezy na pieniadze.


Po pierwsze - zwróć uwagę, że nie odniosłeś się ponownie do treści moich zdań, a jedynie zaatakowałeś ponownie moja osobę dokonując oceny, a nie znając mnie w ogóle. Powinieneś jako rozsądny człowiek zadać sobie krótkie pytanie "co jeśli to prawda?". Czy nie stać cię nawet na odrobinę zastanowienia?

I po drugie - kościół katolicki jest jaki jest. Jaki jest koń każdy widzi. Ale Kościół Chrystusowy to inny Kościół - pisałem o tym. Istnieje w poprzek wszystkich denominacji i uzupełniony jest o ludzi nienależących do żadnej z nich - Kościół to ludzie, którzy narodzili się na nowo z Ducha i z wody, odwrócili się od swoich grzechów i wydają owoce żyjąc w poróżnieniu z tym światem. Jeśli uważasz, że tak żyją wszyscy członkowie kościoła katolickiego i tylko oni - to jest twój problem, a nie mój. Dawno bowiem dogmat "nie ma zbawienia poza KK" został skompromitowany.

Teraz idę wyjąć belkę ze swojego oka. Bo nie osądzam żadnego człowieka. Osądzam hipokryzję władz KK.

Ciebie tez nie osadzam. Osadzam Twoja hipokryzje, nienawisc i pogarde do Kosciola Katolickiego. Przez kogo dogmat zostal skompromitowany? Na pewno nie przez Kosciol Katolicki, ale przez ludzi, ktorzy mysla i szydza, i nienawidza podobnie jak Ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 lutego 2017r. o 12:05
~~Pankracy napisał(a): Pedofil musi pójść do więzienia, a zadośćuczynić finansowo ofierze mają władze instytucjonalne KK, czyli kuria czy co tam jest wyżej... Zbieranie tacy w taki dzień to intelektualny klops, bo przerzuca ciężar odpowiedzialności (w pewnym sensie) na członków KK. I taka taca trafi do...być może kieszeni nie ujawnionego jeszcze księdza pedofila... brawo WY.

Członków KK, którzy bez namysłu spijają z ust księży każde słowo, a ich serca przysłonięte są zasłoną przed prawdą - przepraszam. Za to, że w waszym mniemaniu bluźnię. I jestem antyklerykałem. A ja po prostu patrzę na to z boku i z ogromną dawką obiektywizmu, którego brak zarówno zapalonemu antyklerykałowi, jak i watykańskiemu aktywiście piszącemu tutaj peany pod adresem nieskazitelnych proboszczów i usiłującemu rozmyć trudna prawdę i rozmienić ją na drobne.


Bzdura na bzdurze i bzdurą pogania! Nikt nigdzie i nigdy nie kwestionował skazywania pedofilów. Księża też podlegają w 100% pod prawo cywilne (kościelne jest obok - DODATKOWO, a nie ZAMIAST!). Z tą tacą i hipotetycznym trafianiem to jakiś idiotyzm przyklejany do tematu ni pri cziom! ("nie ujawniony"). Przynależność do KK jest w 100% dobrowolna, a taca jest dodatkowo w 100% dobrowolna. Chcesz zabronić wiernym łożenia na utrzymanie księdza i Kościoła?
Ministerstwo edukacji nie płaci odszkodowań za nauczyciela, ani Sprawiedliwości za sędziego!

Gdzie widziałeś peany na rzecz nieskazitelnych proboszczów? ja nigdy i nigdzie nie widziałem. Chodzę do kościoła od lat, a nie znam nikogo kto by spijał każde słowo.
To są jakieś z d*py wzięte urojenia! to nie obiektywizm, tylko obsesyjne urojenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 lutego 2017r. o 12:14
a ja wam przypomnę pytanie jakie zadał falco
dlaczego w piątek?
tak jak on też bym chciał poznać wasze zdanie bo właśnie to że je omijacie pozwala mi sądzić że i wy jesteście hipokrytami
moim zdaniem w ten sposób kościółkowi chcą zamiast przyznać się do problemu chcą go wyciszyć a przynajmniej nie nagłośnić
dlaczego nie piszecie wprost o zboczkach w kieckach ?
bo wtedy musieli byście przyznać rację falco a nie wikaremu

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.