Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~Żal mi cię niezalogowany
1 marca 2017r. o 7:32
Pannazdzieckiem napisał(a): Żeby w temacie było , macie tutaj artykuł mego Autorytetu dr Jaśkowskiego :

http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/109326-watykan-a-nasze-zdrowie

Tak wygląda Watykan i takiemu panu służycie Drodzy Katolicy. Nie ma to nic wspólnego z wiarą.



Przeczytałeś na pewno ten artykuł?
On nadaje się rzeczywiście chyba tylko dla wyznawców kosmitów. Ani tematu, ani sensu, ani powiązań poszczególnych wątków.
Kilka luźno (delikatnie mówiąc) powiązanych ze sobą wątków. Sieczka bez celu, bez tez, bez połączenia bez uzasadnienia.
Jedynym celem jest pretekst do wzięcia wierszówki.
Artykuł dla bardzo ubogich umysłem!
Pomijam już że trzeba być ostatnim bezmózgiem, by wierzyć i powtarzać, że katolicy to służą Watykanowi.

Jakbym był tak ograniczony umysłowo, nie napisałby publicznie nawet 1 słowa.
Ostatecznie straciłem cierpliwość. Takie durnoty to nawet zaszczycić nędznym komentarzem wstyd. Przyznaję to z wielkim wstydem i z mocnym postanowieniem poprawy!
Straciłeś te najostatniejsze resztunie szacunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 marca 2017r. o 7:43
A nie mówiłem :D Uderz w stół ...

No dobra Wikary , to analizujmy wspólnymi siłami ten artykuł.

Recinger żyje , czy nie ?
Co to jest City of London ?
Prawdą jest to , że szef Ambriosiano popełnił " samobójstwo " wieszając się na moście ?
Dlaczego Franciszek krzyczy , żeby muzułmanów brać pod strzechy ?

Twój ruch . Jakie fałszywki , bądź nie pewne informacje znajdujesz w artykule ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolszewia na Kamczatkę! niezalogowany
1 marca 2017r. o 7:47
~~pisowa swietosc napisał(a):
6 milionów głosów na pis a tylko 400 tysiecy na filmie .Bua ha ha .


Piękna ilustracja poziomu umysłowego lemingów z obsesją na punkcie pisu.
Burak sądzi sam po sobie - jakby jego "bogowie" nakręcili coś z tezą on musiałby polecieć! Bidok nie wpadł nawet na to, że większość ludzi w dobie internetu zwyczajne do kina nie chodzi - nigdy na nic!

Lewactwo nie może ścierpieć, że pojawia się coś w świecie, co nie jest lewackim praniem lemingich mózgów. Już chyba trzecie pokolenie bolszewickich potomków "ludzi kultury" przyniesionych do Polskich na sowieckich bagnetach ocenia co kulturą i prawdą jest.
Ja na waszym miejscu oglądłby regularnie "Barwy walki", "Kanał" i "Popiół i diament".
Te "dzieła" mówią wszystko. Oczywiście na temat, jak sobie wielgie arysty wyobrażają prawdziwą patriotyzm i wielkiee iedee!

Tylko kogo normalnego obchodzi zdanie bezmózgich łajdaków na jakikolwiek temat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 marca 2017r. o 7:55
Jako , że znam nieco historię , a bolszewizm jako system mordu interesuje mnie szczególnie , chciałbym spytać Przedmówcę , o jakich normalnych chodzi ? Jak na mój gust ciężko dzisiaj o normalności mówić...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Skończ Waść! niezalogowany
1 marca 2017r. o 7:57
Pannazdzieckiem napisał(a): Jakie fałszywki , bądź nie pewne informacje znajdujesz w artykule ? :)


To jest Twój nieuleczalny problem. Nie potrafisz zrozumieć sensu nawet kilku prostych zdań. Nieustannie polemizujesz ze swoją wyobraźnią.
Kto, gdzie i kiedy wspominał coś o fałszywkach?
PS
Kiedy wierzący w kosmiczne jaszczury pyta czy są jakieś informacje niepewne, Latający Cyrk Monty Pythona zdaje się nudnym smędzeniem dla XVI wiecznych chłopów :D
Dziś żadna informacja nie jest pewna! Sieroty po Leninie i Goebbelsie zyskały dziś takie instrumenty, ża sfabrykują i udowodnią prawie wszystko. Zwłaszcza wierzącym w kosmicznych jaszczurów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 marca 2017r. o 8:05
A gdzie odpowiedzi na pytania ? Choćby moje :)

A pytania dr Jaśkowskiego ?
Pozwolę sobie na cytat :


"
Podstawowe pytania, nasuwające się w związku z tym:

1* Czy amerykańscy agenci mieli kontakt z kardynałem Daneelsem?

2* Z niewiadomych powodów na kilka dni przed rezygnacją papieża Benedykta zostały zawieszone wszelkie operacje finansowe, obsługujące Watykan. Takie polecenie może wydać tylko City of London Corporation. Czy amerykańskie agencje były w to zamieszane?

3* Zamordowanie dyrektora Banku Watykańskiego na moście nad Tamizą ma związek z decyzjami City of London Corporation?

4* Dlaczego międzynarodowe transakcje finansowe Watykanu zostały odblokowane 12 lutego 2013 roku, czyli dzień po tym, jak Papież Benedykt ogłosił swoją rezygnację. Czy amerykańskie służby specjalne były w to zamieszane?

5* Hillary Clinton, John Podesta i inne osoby administracji prezydenta Obamy, brały udział w głoszeniu „Katolickiej wiosny”. Jakie działania podejmowały inne instytucje USA w tym temacie? Czy działania tzw. katolickiej wiosny miały ten sam charakter, co rewolucja tulipanowa na Ukrainie? Przypomnę, rewolucja tulipanowa na Ukrainie kosztowała departament USA 5 miliardów dolarów, a p. Soros, jak twierdzi p. red. Michalkiewicz, grandziarz ekonomiczny, po 1947 roku agent CIA, publicznie twierdził, że wyłożył 20 miliardów dolarów na destabilizację Ukrainy.

6* Jaki był cel i charakter tajnego spotkania wiceprezydenta USA p. Josepha Bidena z papieżem Benedyktem XVI w Watykanie w okolicach 3 czerwca 2011roku?

7* Jaka była prawdziwa rola City of London Corporation i G. Sorosa w zmianie Papieży?

8* Dlaczego te fakty nie zostały przedstawione w tzw. prasie katolickiej w Polsce?

"

Jak widzę Kolega Wikary uwielbia grafomanię. Pogratulować pustosłowia :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Widzimista niezalogowany
1 marca 2017r. o 8:18
Pannazdzieckiem napisał(a): Jako , że znam nieco historię , a bolszewizm jako system mordu interesuje mnie szczególnie , chciałbym spytać Przedmówcę , o jakich normalnych chodzi ? Jak na mój gust ciężko dzisiaj o normalności mówić...


Z Twoich wypowiedzi, jasno widać, że znasz tylko bajki propagandzistów i fałszerzy.
Widzi Ci się że to historia.
Przykłady liczne: Święta Inkwizycja, konkwista, Torquemada, "Pius XIII" , "Imię Róży")

Normalni to tacy, co się zorientowali, że zdanie popłuczyn po Marksie (zwłaszcza w szeroko pojętej Kulturze!) jest nieistotne, nieprawdziwe, niewarte analiz.
Niemal cała elita (post)PRLowska kultury ( Kutz, Stuhr, Holland i liczni inni ich "krewni") dla tych normalnych są nikim - pewne walory artystyczne ich twórczości giną bez śladu w bagnie ich zacietrzewienia ideowego, fanatycznego zaślepienia, prostackiej propagandy. Ich zatrutych "ukąszeniem heglowskim" dusz i umysłów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 marca 2017r. o 8:28
~~Widzimista napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Jako , że znam nieco historię , a bolszewizm jako system mordu interesuje mnie szczególnie , chciałbym spytać Przedmówcę , o jakich normalnych chodzi ? Jak na mój gust ciężko dzisiaj o normalności mówić...


Z Twoich wypowiedzi, jasno widać, że znasz tylko bajki propagandzistów i fałszerzy.
Widzi Ci się że to historia.
Przykłady liczne: Święta Inkwizycja, konkwista, Torquemada, "Pius XIII" , "Imię Róży")

Normalni to tacy, co się zorientowali, że zdanie popłuczyn po Marksie (zwłaszcza w szeroko pojętej Kulturze!) jest nieistotne, nieprawdziwe, niewarte analiz.
Niemal cała elita (post)PRLowska kultury ( Kutz, Stuhr, Holland i liczni inni ich "krewni") dla tych normalnych są nikim - pewne walory artystyczne ich twórczości giną bez śladu w bagnie ich zacietrzewienia ideowego, fanatycznego zaślepienia, prostackiej propagandy. Ich zatrutych "ukąszeniem heglowskim" dusz i umysłów.


:D Za wysokie progi , jak na moje nogi . Jam prosta obsługa betoniary. Co to jest heglowskie ukąszenie ?
Chcesz powiedzieć , że normą jest bujanie w obłokach zbawienia Wikary ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza