Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~Skończ Waść, wstydu sobie oszczędź niezalogowany
1 marca 2017r. o 8:33
Pannazdzieckiem napisał(a): A gdzie odpowiedzi na pytania ? Choćby moje :)

A pytania dr Jaśkowskiego ?
Pozwolę sobie na cytat :


"
Podstawowe pytania, nasuwające się w związku z tym:

1* Czy amerykańscy agenci mieli kontakt z kardynałem Daneelsem?

2* Z niewiadomych powodów na kilka dni przed rezygnacją papieża Benedykta zostały zawieszone wszelkie operacje finansowe, obsługujące Watykan. Takie polecenie może wydać tylko City of London Corporation. Czy amerykańskie agencje były w to zamieszane?

3* Zamordowanie dyrektora Banku Watykańskiego na moście nad Tamizą ma związek z decyzjami City of London Corporation?


Nie oczekuj ode mnie poważnego traktowania! Nigdy nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie! NIGDY nie polemizujesz z moimi tezami, dlatego ich nie cytujesz!
Nadajesz, ale nie odbierasz - nie kontaktujesz się ze światem zewnętrznym, polemizujesz sam ze sobą, a myślisz, ze mną!

1. Może tak, może nie. I co z tego ? Mnie to zupełnie nie obchodzi.
Mam o Daneelsie najgorsze z możliwych zdań, ale osąd ostateczny nie należy do mnie. Biorę pod uwagę, że moje zdanie bierze się z celowo fałszywej propagandy antykościelnej /antyklerykalnej!

2. Na 99,99% tak.

3. Najoczywiściej w świecie!
.........

I co z tego, kogo to obchodzi? Jaki sens ma niekończące się analizowanie rozmaitych "faktów" w dużej części (nie wiadomo której) sfabrykowanych od samego początku do końca przez rozmaite służby w celu ukrycia Prawdy!

Mnie to zupełnie nie obchodzi!
Szkoda czasu, szkoda życia!
Chodziło mi o to że cytowany przez Ciebie artykuł to 100% bubel - bez głównej tezy, niepowiązane wątki, żadnych założeń, żadnych głębszych wniosków i podsumowań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 marca 2017r. o 8:37
Wikary napisał(a):

Artykuł dla bardzo ubogich umysłem!
Pomijam już że trzeba być ostatnim bezmózgiem, by wierzyć i powtarzać, że katolicy to służą Watykanowi.

Jakbym był tak ograniczony umysłowo, nie napisałby publicznie nawet 1 słowa.
Ostatecznie straciłem cierpliwość. Takie durnoty to nawet zaszczycić nędznym komentarzem wstyd. Przyznaję to z wielkim wstydem i z mocnym postanowieniem poprawy!
Straciłeś te najostatniejsze resztunie szacunku.

Piękna ilustracja poziomu umysłowego lemingów z obsesją na punkcie pisu.
Burak sądzi sam po sobie - jakby jego "bogowie" nakręcili coś z tezą on musiałby polecieć! Bidok nie wpadł nawet na to, że większość ludzi w dobie internetu zwyczajne do kina nie chodzi - nigdy na nic!

Tylko kogo normalnego obchodzi zdanie bezmózgich łajdaków na jakikolwiek temat?

To jest Twój nieuleczalny problem.




Miłość płynie z tych słów. Przykład chrześcijanina w akcji. Czy to nakazał Jezus? A potem się dziwisz, że nikt z katolikami rozmawiać nie chce i uważa ich za hipokrytów z belkami w oczach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 marca 2017r. o 8:51
~~Skończ Waść, wstydu sobie oszczędź napisał(a): ...

I co z tego, kogo to obchodzi? Jaki sens ma niekończące się analizowanie rozmaitych "faktów" w dużej części (nie wiadomo której) sfabrykowanych od samego początku do końca przez rozmaite służby w celu ukrycia Prawdy!

Mnie to zupełnie nie obchodzi!
Szkoda czasu, szkoda życia!
Chodziło mi o to że cytowany przez Ciebie artykuł to 100% bubel - bez głównej tezy, niepowiązane wątki, żadnych założeń, żadnych głębszych wniosków i podsumowań.


Widzisz Wikary . Prawda jest jak dupa . Każdy ma własną . Ale istnieje obiektywna Prawda , jako część wspólna wielu prawd.
Jeśli szkoda Ci czasu i życia na dochodzenie do Prawdy , to żyj sobie dalej w świecie łagodnych Lemingów , tylko proszę Cię nie krzycz , żeś najmondrzejszy , bo z definicji ... szkoda Ci czasu.
To , co ja mogę zarzucić Jaśkowskiemu , to fakt , że bywa czasem nieco chaotyczny. Ale jeśli wyobrazisz sobie prawie siedemdziesięcioletni Umysł , z wiedzą przekraczającą sumaryczną wiedzę stu tysięcy Lemingów i Serce przepełnione chęcią służenia Innym , to czasami nawet Starzec bywa rozgorączkowany ;)

Kogo to obchodzi , pytasz ?

Mnie :)

Poproszę o odpowiedź na pozostałe pytania Jaśkowskiego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Znafcy i nauczycielowi miłości niezalogowany
1 marca 2017r. o 9:30
~~ napisał(a):
Miłość płynie z tych słów. Przykład chrześcijanina w akcji. Czy to nakazał Jezus? A potem się dziwisz, że nikt z katolikami rozmawiać nie chce i uważa ich za hipokrytów z belkami w oczach...


Ludzie wolą kłamców i obłudników - ich wybór!
Zacytuję znafcy chrześcijaństwa (Biblia Warszawska):

"rzekł do nich: Plemię żmijowe, kto was ostrzegł przed przyszłym gniewem" Mat 3,7

"Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego?" Mat 23,33

"plemię żmijowe, któż wam poddał myśl, aby uciekać przed przyszłym gniewem?" Luk 3,7

"Biada wam, że jesteście jak groby nie oznaczone, a ludzie, którzy chodzą po nich, nie wiedzą o tym." Łuk 11,44

"Synowie Królestwa zaś będą wyrzuceni do ciemności na zewnątrz; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." Mat 8,12

"Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów, gdy ujrzycie Abrahama, Izaaka i Jakuba i wszystkich proroków w Królestwie Bożym, siebie samych zaś precz wyrzuconych." Łuk 13,28

"I wrzucą ich w piec ognisty; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." Mat 13,50


"wy sami krzywdzicie i szkodę wyrządzacie, i to braciom. Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy Ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą. " (1 Kor 6,8)

I wiele, wiele więcej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 marca 2017r. o 9:45
Nie pomagasz sobie wikary...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 marca 2017r. o 10:03
~~ napisał(a): Nie pomagasz sobie wikary...


No .
Uzależniony od Mondrej Knigi Jahwe , ojciec dzieciom i mąż żonie , oblatany w kanonach jak Episkopat Polski . Znawca wszystkich zalecanych pism i treści mówi nam , że normalnym facetem jest. A może ten cały Wikary to konglomerat aktywistów Watykanu ?

Nie od dziś wiadomo , że z Watykanem mi nie po drodze ...

Na mnie czas , trzymta sie :) Aktywiści :D

Stwórco , Ty widzisz nie nie grzmisz na Mańka za brak numerków ... :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewangelia niezalogowany
1 marca 2017r. o 10:08
To tylko 17 minut, a może ocalić Twojego ducha. Sprawdź.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 marca 2017r. o 10:22
"Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce" 2Tym 4,3 (Biblia Warszawska)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.