Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 stycznia 2017r. o 21:29
Ja się zresetowałem jakieś trzydzieści lat temu. To w tamtym czasie połykałem s-f na kilogramy . Ale również religioznawstwo Podstawy astronomii , fizykę no i humor . Ale jak się dowiedziałem , że Wszechświat ma taką średnicę jaką ma , to zacząłem główkować , co ja robiłem przez te czternaście mld lat , skoro Dusza jest nieśmiertelna ? Prawda , że takie pytanie jest w stanie zrodzić setki , o ile nie tysiące następnych . I tak mi zostało na starość :D Ale od czasu jak net się pojawił , to jestem w raju :D Bo znalazłem potwierdzenie przypuszczeń , czyli odpowiedzi na kilka pytań. Ale moim najważniejszym pytaniem jest , dlaczego Stwórca tworzy od 14 mld , nie od 28 mld . Dlaczego nie od ubiegłego tygodnia ? :D Trzecia alternatywa rzeczywistości wykluczona jest definitywnie u zarania , bo nie miał bym możliwości powiedzieć Wam ...

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 stycznia 2017r. o 21:36
Pannazdzieckiem napisał(a): dlaczego Stwórca tworzy od 14 mld , nie od 28 mld . Dlaczego nie od ubiegłego tygodnia ?


Myślę, że te miliardy lat 100,200, 300? To jest najmniej istotne. Bóg stworzył świat w 7dni? Ale te dni są umowne, alegoryczne... Czas jest umowny. Zacznij naprawdę wierzyć w Stwórcę, nie baw się w retorykę. Nie trać czasu na roztrząsanie i pseudonaukowe ważenie słów.

Powodzenia. Dobranoc :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 21:49
A nie przyszło wam do głowy, że być może Bóg tak jak wszystko podlega ewolucji. I dopiero się rodzi. Rodzi się z naszych myśli, uczuć, emocji. Naszych, mam na myśli całą materię ożywioną i nie.
Jak już kiedyś wspominałem anegdotę o UFO i francuskim rolniku -Bóg to wszechświat. My w tym mechanizmie, jesteśmy jedynie kwarkiem zęba trybu ( a może i mniej).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 22:03
Doa tych co lubią z bobrzan wklejać, sę dolącze
Pan Kojder z pewnością sam tego nie napisał – jego ręką musiał
kierować duch święty, a że wyszedł stek bzdur, to tylko świadczy o tym duchu i o ręce którą kierował.
Nie skomentuję internetowych komentarzy Pana Kojdera, bo od
dawna już traktuję je jak psie kupy na chodniku. Człowiek nie może ich
ignorować, nie może ich nie dostrzegać – one po prostu są i zmuszają do patrzenia pod nogi – można je jedynie omijać, aby sobie butów gównem nie uwalać!
Co do abp. Wesołowskiego, abp. Paetza, … innych
współczesnych nam pedofilii w „polskich” sutannach, to nie są oni wyjątkiem –
kurewstwa i wszelkiego wszeteczeństwa w Kościele pełno było od zawsze… Jan Hus był tym, który próbował to napiętnować.
Każdy może sobie przeczytać jedną z niezliczonych książek na
ten temat, lub wgooglać hasło – Jan Hus, a na początek może posłuchać wypowiedzi radiowej profesora historii zalinkowaną w komentarzu Jana… bo niektórzy gotowi są uwierzyć w tak przedstawianą historię, jak pokazuje Sawka.
CEMOI0727/11/2014 06:24Odpowiedz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 stycznia 2017r. o 22:40
~~ed napisał(a): A nie przyszło wam do głowy, że być może Bóg tak jak wszystko podlega ewolucji. I dopiero się rodzi. Rodzi się z naszych myśli, uczuć, emocji. Naszych, mam na myśli całą materię ożywioną i nie.
Jak już kiedyś wspominałem anegdotę o UFO i francuskim rolniku -Bóg to wszechświat. My w tym mechanizmie, jesteśmy jedynie kwarkiem zęba trybu ( a może i mniej).


A wpadłem jeszcze na chwilkę przed snem , bo zamiast gapić się w pudło dla i.diotów , lubię wieczorkiem poczytać.

Jeśli o mnie chodzi Edek , to po pierwsze , są tacy , którzy teorię ewolucji mają gdzieś i też mam pewne wątpliwości. Oczywiście Ewolucja w makroskali Wszechświata , nawet nie trzeba jej udowadniać i można powiedzieć , że Bóg się uczy . Ale moim zdaniem już się urodził kiedy postanowił stworzyć pierwsze energie . Już wtedy miał moc sprawczą , w przeciwnym razie nic by nie zdziałał :) Ale tu masz absolutną rację . Nasze pozytywne myśli , działania, emocje , odruchy i w Duchu i w Materii kreują , zasilają Stwórce. To taka teoria spiskowa , nie moja :)
Wychodzi na to , że Twoja :D

Polecam Ci ten artykuł . Obraz świata w obecnej chwili :

http://wolnemedia.net/bractwo-apokalipsy-1/

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 22:51
zadne tam apokalipsy (wystarczy aktualna) co do reszty to pozwolisz æe( klawiatura mi takie coß wypisuje) ustosunkujé sié jutro.

buenas noches
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nieWikary niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 22:56
Panna, jaki sens ma poważne traktowanie "ewangelii" nibyJudasza wyssanej z czyjegoś brudnego palucha ponad. 300 lat PO Chrystusie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 stycznia 2017r. o 5:45
~~nieWikary napisał(a): Panna, jaki sens ma poważne traktowanie "ewangelii" nibyJudasza wyssanej z czyjegoś brudnego palucha ponad. 300 lat PO Chrystusie?


Przeczytaj , to się przekonasz.

Widzisz Kolego Wikary :) Ludzie lubią złudne poczucie bezpieczeństwa. Święty spokój , ciepłe bambosze i TV , i własne przyzwyczajenia. Zdradzana przez lata Kobieta nic nie mówi , bo ma gwarantowany dach nad głową i żarcie dla siebie i dzieci . Miłość jest bez znaczenia , podobnie , jak przysięgi . I vice versa. Zachowujemy się , jak słynne trzy małpy niby Homo Sapiens : nie widzieć zła . Nie słyszeć zła. O źle nic złego nie powiedzieć.
Do tego żyjemy w wygodnym świecie własnych , ugruntowanych przez edukację i szkolenia przekonań. Na domiar złego jesteśmy za leniwi , aby stawiać sobie pytanie DLACZEGO !!

Ja jestem trochę mniej leniwy od Ciebie i już o piątej stawiam pytanie : dlaczego uważasz , że to fałszerstwo pisane trzysta lat po Jezusie ? Kto o tym mówi ? Z tego co ja wiem , wyszła drukiem w 65 roku i gdyby nie internet to do dzisiaj nie dało by się przeczytać , bo trzy nakłady znikły bez śladu. Książka Nutowicza " Jezus w Indiach " miała siedem nakładów , które też znikły bez śladu. Wnioskuję po tym , że jest tam zawarta Prawda , bardzo nie wygodna Prawda dla możnych tego świata i ich usłużnych i.diotów. A ponieważ w Waszej deklinacji prym wiodą określenia Chrystus naszym panem i prawda cię wyzwoli , to wyzwoleniem może być uznanie faktu , że Jezus nie jest Twoim panem , a Przyjacielem. :)

Pan , co myje nogi sługom , jest jak bankier co zapomniał o odsetkach :D

Przeczytaj , to się przekonasz.


Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.