Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Głęboki oddech po orszakach trzech króli
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2017r. o 23:39
oj Bernardzie ...
jak tak dalej pójdzie ,Polska będzie ``za ciasna `` nawet dla Polaków ...
pamiętasz jak to już taka jedna patry(idiotka) chciała Polaków ``deportować``?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 stycznia 2017r. o 0:16
Jest jakaś logika w tym, że Jacek Hugo-Bader pomalowany „na czarno” 11 listopada to „zasr..y lewacki prowokator” a kilkuset uczestników orszaków organizowanych w całym kraju, którzy pomalowali się „na króla murzyna” to dobrzy katolicy?

Jest i dobrze to wytłumaczono w komentarzach do felietonu na bobrzanach.

Dziwne, że ktoś tak inteligentny lub przynajmniej chcący za takiego uchodzić, dał się nabrać na prowokację i ustawkę z pseudomurzynem i dwoma pseudorasistami. Zdjęcie całej tej sytuacji zrobił znajdujący się "całkiem przypadkowo" w tym miejscu dziennikarz radia TOK FM (też należącego do Agory tak jak Wyborcza).

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2017r. o 7:32
no popatrz !!!
ja też dałem się ''nabrać''
teraz jestem pewien :) że ostatnie zajścia z obcokrajowcami to też były ''prowokacje''
dzięki skornie -twoja ''analiza'' otworzyła mi oczy :D

kto to powiedział błaszczak czy selin że pojedyncze ''incydenty to margines marginesu''?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maryjan niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 7:57
Widze pan dziennikarzyna piszę byle co, oby zaistnieć.. Weź się chłopie za robotę, poodśnieżaj chodniki, zrób coś pożytecznego. A nie wymyślaj na siłe głupot. Jak sie czyta te wasze wypociny to sie teraz nie dziwie ze pis chciał wprowadzić pewne ograniczenia dla pseudo dziennikarzy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
9 stycznia 2017r. o 8:03
Maryjan, zamiast anonimowo obrazac lepiej przedstaw swoje argumenty. No chyba, ze ich nie masz i dlatego obrazasz?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2017r. o 8:09
a widzisz?
sam zauważyłeś że ''anonimowo''
;)

IP wróć !!!!!! a ''maryjany'' pohamują jęzory :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rocko niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 8:22
Taka lewacka logika: znalezc kilku ...i rasistow i powiedziec ze to katolicy obrazając wszystkich katolikow. Oj panie Bernardzie...
A jesli pan nie widzi roznicy miedzy teatrem ulicznym jakim jest pomalowany jeden z kroli a ustawioną prowokacja pastowanego idioty, to żal mi pana serio, bo mialem Pana za rozsądnego.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bek niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 8:26
falco napisał(a): a widzisz?
sam zauważyłeś że ''anonimowo''
;)

IP wróć !!!!!! a ''maryjany'' pohamują jęzory :D

Wydaje mi się i coraz pewniej podejrzewam iż SOROS zaczyna przerzucać środki na regionalne portaliki i gazetki, dlatego takie czystki w AGORZE.Wkrótce pojawią się zrzutu z G()W-no jedynie właściwych autorytetów. To ich odpowiedź na powrót do społeczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.