Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Głęboki oddech po orszakach trzech króli
~~Frank niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 8:36
"W marszu brał też udział dr Bawer Aondo-Akaa, polityk Prawicy Rzeczypospolitej, wolontariusz Fundacji Pro-Prawo do Życia i działacz na rzecz niepełnosprawnych, urodzony w Krakowie syn Polki i Nigeryjczyka (rozmawiali z nim dziennikarze Polskiego Radia - patrz od 2:35 minuty w klipie poniżej). W jego imieniu Centrum Interwencji Procesowej Ordo Iuris złożyło do Rady Etyki Mediów skargę na relację Hugo-Badera z marszu."

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/czarnoskory-uczestnik-marszu-niepodleglosci-skarzy-reportaz-jacka-hugo-badera-do-rady-etyki-mediow-za-nieuzasadniona-projekcje-ksenofobii

Z dedykacją dla pana Bernarda, szczególnie od 2min. 35 sek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 8:38
~~Maryjan napisał(a): Widze pan dziennikarzyna piszę byle co, oby zaistnieć.. Weź się chłopie za robotę, poodśnieżaj chodniki, zrób coś pożytecznego. A nie wymyślaj na siłe głupot. Jak sie czyta te wasze wypociny to sie teraz nie dziwie ze pis chciał wprowadzić pewne ograniczenia dla pseudo dziennikarzy...
skończ p-i-e-r-d-o-l-i-ć smieciu dobrze gada.POLSKA ma być suwerenna i czysta od wszelakiego brudu tych i tych i tamtych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 8:49
emem napisał(a): Maryjan, zamiast anonimowo obrazac lepiej przedstaw swoje argumenty. No chyba, ze ich nie masz i dlatego obrazasz?

Chłopie, 11 listopada to była typowa medialna ustawka, Hugo Bader pomalowany i dwóch podstawionych neonazistów i ustawiony dziennikarz od redaktora naczelnego Gazety Wyborczej, który ukrywa swoje prawdziwe nazwisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bek niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 8:55
Na ŚDM też nie było ustawki

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 stycznia 2017r. o 18:22
falco napisał(a): no popatrz !!!
ja też dałem się ''nabrać''
teraz jestem pewien :) że ostatnie zajścia z obcokrajowcami to też były ''prowokacje''
dzięki skornie -twoja ''analiza'' otworzyła mi oczy :D


Nigdy nie twierdziłem, że w Polsce nie ma zajść z obcokrajowcami. Jednocześnie nie sądze, by Polska odstawała pod tym względem od innych krajów Europy.

Wbrew temu za kogo chcesz tu uchodzić czyli za niezależnego mędrca, masz spore problemy z samodzielnym myśleniem, pozostając pod dość silnym wpływem słynących z "rzetelności" mediów. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2017r. o 18:27
przesadzasz i zle ''czytasz''
nie chcę tu za nikogo uchodzić a przyczyna jest banalnie prosta ...
czy ją widzisz czy nie , nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 19:33
skorn bez przesady ,ale my sami się załatwimy.alleluja i do przodu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
9 stycznia 2017r. o 19:42
falco napisał(a): przesadzasz i zle ''czytasz''
nie chcę tu za nikogo uchodzić a przyczyna jest banalnie prosta ...
czy ją widzisz czy nie , nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia


no popatrz :)
żeby widzieć trzeba oczy mieć ''szeroko zamknięte'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.