Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Głęboki oddech po orszakach trzech króli
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2017r. o 21:32
media ,wiki ,google ,YT
są przypadki że korzystam z nich wszystkich i wcale się tego nie wstydzę ...
wstydzić się powinni ci którzy na tym tylko opierają całą swoją ''wiedzę ''
bez jakiejkolwiek formy selekcji ,porównania ,szukania innych zródeł by tą wiedzę utrwalić ,przyjąć za pewnik lub ...obalić
opieranie się tylko na tym co inni ZECHCĄ nam pokazać ,ZECHCĄ nam przekazać ,co ZECHCHCĄ dać nam do przeczytania to jest tylko poddanie się manipulacji ...
to tak jakbyśmy wywiesili białą flagę a na którą oni -władza - tylko czeka ....
oni -czyt.władza-boją się właśnie tego że nie z kamieniami w ręku społeczeństwo pójdzie do nich upomnieć się o swoje prawa tylko pójdzie z otwartym umysłem ...

kiedy zmieni się sposób myślenia ludzi ,kiedy ich dup... będą zbyt skopane przez rządzące ''elyty''by na nich bez bólu usiąść ludzie pokażą im swoją siłę ...
tyle tylko że chyba nauczeni przypadkiem Solidarności drugi raz nie wlezą w te same ''maliny''

chyba... ;)

''co żem miał powiedzieć ,to żem napisał ''

w atmosferze dobrze wykonanego obywatelskiego obowiązku ,zapalę sobie teraz papieroska ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 stycznia 2017r. o 22:48
~~Matrix wiecznie żywy! napisał(a): Od kilkudziesięciu lat z większym lub mniejszym natężeniem polskojęzyczne me(r)dia hodują kompleksy w mniej wartościowym narodzie tubylczym. Już nie trzeba „oglądać TVN”, aby z własnego dobrego serca ubolewać nad „katolickim kołtunem”.


Media to jedno, pożyteczni idioci, których na bolec.info reprezentuje falco - to drugie.

Weźmy te nieszczesną pedofilie w krk. Czy jak w czasach rządów PO pojawiały się informacje o aferach tego rodzaju, to falco wieszał psy na ówczesnym ministrze sprawiedliwości tak jak dziś to robi z Ziobrą? Wtedy nie widział związku.

Kraść i oszukiwać mogą wszyscy, oprócz PiS, wtedy w niektórych budzi się "patriotyzm".

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo niezalogowany
9 stycznia 2017r. o 22:55
a kto mi zabroni z pastowanym kabanem po lesie spacerować buahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2017r. o 8:28
skorn napisał(a):
~~Matrix wiecznie żywy! napisał(a): .


.

Weźmy te nieszczesną pedofilie w krk. Czy jak w czasach rządów PO pojawiały się informacje o aferach tego rodzaju, to falco wieszał psy na ówczesnym ministrze sprawiedliwości tak jak dziś to robi z Ziobrą? Wtedy nie widział związku.

lubisz grzebać w historii więc pogrzeb w starych tematach ...
wtedy dopiero napisz że falco o tym wcześniej nie pisał bo w tej chwili ja w pełni świadomy ,napiszę że ''łżesz jak pies''

Kraść i oszukiwać mogą wszyscy, oprócz PiS, wtedy w niektórych budzi się "patriotyzm".


tutaj podobnie :D
a kiedy pisałem o przekrętach?
podpowiem ci skornie i może ci będzie łatwiej

czasy p. Leppera którego bardzo ceniłem za odwagę wypowiedzi i czasy kiedy i w jego ugrupowaniu dochodziło do ''przekrętów''
chociażby z ''wekslami'' in blanco

nadal twierdzę że masz nie tylko krótką ale też wyjątkowo ''wybiorczą '' pamięć...

zapewne nie pamiętasz też co pisałem o Palikocie i jego ugrupowaniu

:D

pamiętasz aferę Rywina ?...pamietasz co pisałem wtedy o Zbyniu? :D

więc pewne sprawy daruj sobie bo tylko nie do końca zorientowani może ci uwierzą ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 10:46
falco napisał(a):
skorn napisał(a):
~~Matrix wiecznie żywy! napisał(a): .


.

Weźmy te nieszczesną pedofilie w krk. Czy jak w czasach rządów PO pojawiały się informacje o aferach tego rodzaju, to falco wieszał psy na ówczesnym ministrze sprawiedliwości tak jak dziś to robi z Ziobrą? Wtedy nie widział związku.

lubisz grzebać w historii więc pogrzeb w starych tematach ...
wtedy dopiero napisz że falco o tym wcześniej nie pisał bo w tej chwili ja w pełni świadomy ,napiszę że ''łżesz jak pies''

Kraść i oszukiwać mogą wszyscy, oprócz PiS, wtedy w niektórych budzi się "patriotyzm".


tutaj podobnie :D
a kiedy pisałem o przekrętach?
podpowiem ci skornie i może ci będzie łatwiej

czasy p. Leppera którego bardzo ceniłem za odwagę wypowiedzi i czasy kiedy i w jego ugrupowaniu dochodziło do ''przekrętów''
chociażby z ''wekslami'' in blanco

nadal twierdzę że masz nie tylko krótką ale też wyjątkowo ''wybiorczą '' pamięć...

zapewne nie pamiętasz też co pisałem o Palikocie i jego ugrupowaniu

:D

pamiętasz aferę Rywina ?...pamietasz co pisałem wtedy o Zbyniu? :D

więc pewne sprawy daruj sobie bo tylko nie do końca zorientowani może ci uwierzą ;)


pożyteczny dziwny czlowiek falco
oj biedactwo

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2017r. o 12:34
cieszę się że i tu mnie ''nawiedziłeś ''

:)


Dopisane 10.01.2017r. o godz. 12:34:

a to dobre ...
było już konfetti teraz w Szczecinie archaniołowie na konikach ... :D

a w tym czasie być może kogoś okradają ,być może biją obcokrajowca ;)
kradną niemieckie auto lub gwałcą zakonnicę

a policja się bawi ...
dobrze ze gęby mają zasłonięte bo niezłego ''łacha '' by kumple darli
za konfetti nie będzie premii i awansów ale w tym przypadku myślę że będzie i premia i awanse :D
może nawet całowania w ....pierścień dostąpią :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 stycznia 2017r. o 12:41
Czy ktoś wie na jakiej planecie i w którym wymiarze żyje ten miłośnik sorosowych wieści ? I co konkretnie ma wynikać z tych autystycznych wynurzeń?
Nie przestaję zadziwiać się obserwując bogaty urojony wewnętrzny świat papugi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2017r. o 13:50
~~ napisał(a): Czy ktoś wie na jakiej planecie i w którym wymiarze żyje ten miłośnik sorosowych wieści ? I co konkretnie ma wynikać z tych autystycznych wynurzeń?
Nie przestaję zadziwiać się obserwując bogaty urojony wewnętrzny świat papugi.

taaaa....
jeszcze napisz że Soros opłacił tą szopkę policyjną ,zapłacił za kostiumy i zakupił obrok dla koni ...
co ma wynikać?
nie ma ''wynikać '' tylko wynika ale ty żyjący w ''innym wymiarze'' gdzie inteligencja i zdrowe myślenie jest czystą abstrakcją nic nie widzisz bo jak masz tego dokonać będąc umysłowym ''inwalidą''

spójrz w lustro a dopiero się zadziwisz :D
mnie zadziwia że potrafisz nawet pisać tyle że piszesz nie za bardzo myśląc ...

''na planecie'' piszesz ...''papugi'' powiadasz? :D hmmmm
może jednak zaloguj się ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.