Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

No i przyjechali

~~ niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 10:50
~~klucznick napisał(a): Jak mam się czuć bezpiecznie w swoim własnym kraju?kiedy idąc deptakiem jedząc lody jakiś jankes może mnie rozstrzelac nie podając przyczyny tej sytuacji,a zasłaniając się ustawą PO i PiS 10-66(6).To gdzie ta radośc z przyjazdu wojsk hamerykańskich gdzie te kwiaty na czołgach?no gdzie?Qrwa niech ktoś jeszcze mi napisze że to super ;(


to super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 10:52
nie możesz ...
ileż to razy czytaliśmy o tym lub oglądaliśmy masakry dokonane w amerykańskich campusach?
tam często byli to tylko uczniowie ,gimnazjaliści ...
tutaj mamy wyszkolonych do zabijania żołnierzy


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 10:58
"Doprowadziłem to do końca"
- Przeprowadziłem tę sprawę od początku do końca, z negocjacjami włącznie. Te były właściwie poza moim zasięgiem, bo tego dokonuje rząd. Ale ponieważ rządy spaprały tę sprawę, a ja powiedziałem narodowi, że tego dokonam, sam negocjowałem i doprowadziłem tę sprawę do końca - mówił Lecha Wałęsa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 11:03
falco napisał(a): nie możesz ...
ileż to razy czytaliśmy o tym lub oglądaliśmy masakry dokonane w amerykańskich campusach?
tam często byli to tylko uczniowie ,gimnazjaliści ...
tutaj mamy wyszkolonych do zabijania żołnierzy



Falco ty jesteś tym nierobem co siedzi na bolcu od świtu do nocy?
Rodzina cie żywi jak Kijowskiego? hihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 11:12
~~klucznick napisał(a): Jak mam się czuć bezpiecznie w swoim własnym kraju?kiedy idąc deptakiem jedząc lody jakiś jankes może mnie rozstrzelac nie podając przyczyny tej sytuacji,a zasłaniając się ustawą PO i PiS 10-66(6).To gdzie ta radośc z przyjazdu wojsk hamerykańskich gdzie te kwiaty na czołgach?no gdzie?Qrwa niech ktoś jeszcze mi napisze że to super ;(

Nie jest super. Ale tak jak napisałem, głęboki oddech i refleksja jak w tej sytuacji żyć. Będziesz na nich (bogu ducha winnych chłopaków z Kentucky) pluć na ulicy to faktycznie dostaniesz kulkę w łeb.
Może więc lepiej wręcz im kwiaty (nie to już by było przegięcie), no to może choć uśmiech. Musimy teraz wspólnie żyć. Spróbujmy się wzajemnie nie pozabijać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 11:12
tak ...to ja ?
nawet niezle mnie żywi ...

a ty dalej na kartoflance z jadłodajni?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 11:26
falco napisał(a): nie możesz ...
ileż to razy czytaliśmy o tym lub oglądaliśmy masakry dokonane w amerykańskich campusach?
tam często byli to tylko uczniowie ,gimnazjaliści ...
tutaj mamy wyszkolonych do zabijania żołnierzy


Wyszkoleni do zabijania żołnierze stacjonowali w Bolesławcu przez kilkadziesiąt lat. Jakoś nie pamiętam by "czerwone berety" poczyniły jakąś masakrę w naszym mieście. Owszem bywało ze się potłukli gdzieś na zabawie. Ale do takiego wiejskiego mordobicia to i komandosów nie trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 11:39
nikt wtedy nawet nie słyszał o ''dżihadzie'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza