Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

No i przyjechali

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 10:26
Nie lubię qurwa Zimy , kojarzy mi się z drentwiejącymi palcam :)
Jest jeszcze jedna książka Papugo. , którą wartało by przeczytać : " Dobry omen " hrabiego Pratcheta :)

Wiedza , to podstawa , wiara to iluzja :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 10:29
~~ napisał(a): .
.


częściowo przyznam Ci rację
Niemieccy obywatele może niekiedy lamentowali ale też ostatnio protestowali w czasie zwykłego przejazdu przez ich miasta (czy dlatego że nie zatrzymali się po drodze i nie kupili w sklepiku chipsów?) ;)
Niemcy czują się bezpiecznie mając Bundeswehrę a my ? liczysz na ''armię ''Maciara?

przy bogatym sąsiedzie nie zdechniesz?
a jakie to ''stosunki '' mamy z tym sąsiadami ? bo z Węgrami to raczej nie sąsiadujemy ;)

myślisz o ''plusach i minusach''?
ja wizę jeden minus a właściwie ''minusisko'' wielkie jak McKinley
myślę o bezpieczeństwie ludzi a tego nikt tu (w Polsce)już nie zagwarantuje ...żadne NATO czy te brednie Antona o ''sojusznikach ''
nie mam nic przeciw żołnierzom bo oni wiesz - tylko wypełniają rozkazy ;) ale ci siedzący w sztabach czy ministerstwach ''stratedzy''to już inna bajka...
''bajka '' która może być ''na dobranoc'' ;)

żyć ''w zgodzie''?
a gdzie ją widzisz?

:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 10:32
~~ napisał(a): A może by tak popatrzeć przez pryzmat ile zyskamy my Bolesławianie? Amerykanie mają w Niemczech 21 baz i jak kilka lat temu zaczęto mówić o likwidacji części z nich to w niemieckich miasteczkach w których Amerykanie stacjonują podniósł się niesamowity lament. Nie ma się co dziwić skoro przez kilkadziesiąt lat knajpy, pizzerie, itp. + władze lokalne czerpały stałe profity.
Polska natura jest taka że jak masz bogatego sąsiada to na pewno złodziej, w najlepszym przypadku oszust i utopiłbyś takiego w łyżce wody. A może by tak spojrzeć z innej perspektywy. Przy bogatym sąsiedzie z głodu nie zdechniesz. No chyba że traktujesz go jako zło wcielone. W tedy on odpłaci pięknym za nadobne.
Przyjechali, to przyjechali. Ma to swoje dobre i złe strony. Jeśli są minusy to raczej w skali całego kraju. Jeśli patrzeć na ich obecność z perspektywy społeczności lokalnej to okaże się że jest znacznie więcej plusów niż minusów.
A wy tu już gotowi pluć na na hamerykańców na ulicy. I my biedne żuczki i oni mamy na tę całą sytuację taki sam wpływ, a mianowicie żaden.
Należy nabrać głęboko powietrza, uspokoić się i pomyśleć jak się w tej nowej sytuacji odnaleźć. By dało się jakoś zgodnie żyć.
Masz 100% racji,tylko gdyby nie ustawa 10-66(6) to sam bym się cieszył z i ch jak myślę krótkiej wizyty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 10:39
kiedy ludzie zaczną czytać i myśleć o tym co czytają , może coś dotrze do ich świadomości ...
beznamiętne''bębnienie w klawisze'' tylko po to by udawać przed samym sobą że komuś tam się ''dokopało'' jest ...(zmoderuję się sam)

ale ,ale ...
3X NIE dla pislanerów i ich KC


Dopisane 12.01.2017r. o godz. 10:39:

~~klucznick napisał(a):
~~ napisał(a):
Masz 100% racji,tylko gdyby nie ustawa 10-66(6) to sam bym się cieszył z i ch jak myślę krótkiej wizyty.



właśnie tak ''kluczniku'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 10:40
Przy wojskach CCCP, niektórzy również sobie nieźle żyli. Niektórzy nawet płakali gdy Wałęsa je odesłał do Związku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2017r. o 10:43
a wiesz że ze mną jest teraz podobnie?

tez płaczę jak czytam co to napisałeś ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 10:45
Jak mam się czuć bezpiecznie w swoim własnym kraju?kiedy idąc deptakiem jedząc lody jakiś jankes może mnie rozstrzelac nie podając przyczyny tej sytuacji,a zasłaniając się ustawą PO i PiS 10-66(6).To gdzie ta radośc z przyjazdu wojsk hamerykańskich gdzie te kwiaty na czołgach?no gdzie?Qrwa niech ktoś jeszcze mi napisze że to super ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 stycznia 2017r. o 10:48
falco napisał(a): kiedy ludzie zaczną czytać i myśleć o tym co czytają , może coś dotrze do ich świadomości ...
beznamiętne''bębnienie w klawisze'' tylko po to by udawać przed samym sobą że komuś tam się ''dokopało'' jest .


Falco napisał o samym sobie... hihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza