Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koncert WOŚP w Bolesławcu - zebrano 15 434,82 zł !!!
~~+ niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 6:56
Ta kwota to żart ale fakt PIS rządzi, a dla mnie Ci co się źle wypowiadają to PIS-owcy. Bo to samo przekonanie, że ciemnym ludzia nie trzeba pomagać. Słuchajcie niech Owsiak zabierze połowę z kwoty która zbiera a za resztę kupi sprzęt ratujacy wasze zady to i tak będę szczęśliwa. Skoro przeszkadzają wam takie akcje to nie dawajcie, ale i podpiszcie oświadczenia, że nie chcecie być leczeni na sprzęcie z WOSP-u.wtedy dopiero się wypowoadajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 7:00
A ty podpisz oświadczenie ze rezygnujesz z PiS-owskiego 500+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To pic na wodę! niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 8:04
~~+ napisał(a): Słuchajcie niech Owsiak zabierze połowę z kwoty która zbiera a za resztę kupi sprzęt ratujacy wasze zady to i tak będę szczęśliwa. Skoro przeszkadzają wam takie akcje to nie dawajcie, ale i podpiszcie oświadczenia, że nie chcecie być leczeni na sprzęcie z WOSP-u.wtedy dopiero się wypowoadajcie.


To są mrzonki zupełnie nielogiczne!
Nibydobroczynność to tylko pretekst do budowania prywatnej fortuny dla całej rodzinki.
I co to za dobroczynność, jeśli polegałaby na oszukiwaniu i okradaniu darczyńców?!!
Z tym ratowaniem zadów to lipa, pic i bzdura!
To jest tylko dodatkowe dobrowolne opodatkowanie na rzecz marnotrawnego NFZ!
Zamiast robić taki wielki dym, zróbcie przelew na konto ZUS i będzie bez kosztów, strat i marnotrawienia!

Jeśli 0,02 promila całego funduszu (tyle stanowi wpływ z WOŚP) "ratuje zady" to co ratuje pozostałe 99,9998% całego funduszu służby zdrowia? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 8:51
~~Krystyna napisał(a):
~~ja napisał(a): Pani Krysiu,niech Pani nie da się sprowokować.Pani przynajmniej jest aktywna i robi dobrą robotę,pomagając.A niektórzy potrafią tylko psioczyć,siedzieć przed komputerem i krytykować.Bardzo dobrze,że Pani napisała,że dyskusja zakończona.Pozdrawiam Panią serdecznie.

Bardzo dziękuję, postanowiłam nie dyskutować z anonimami.
Teraz już jestem przekonana, że z człowieka uczciwego mogą uczynić, kłamcę, oszusta a nawet złodzieja. Przecież organizując koncert nie zrobiliśmy niczego złego , wszyscy: wykonawcy, sponsorzy, organizatorzy uczestniczyli dobrowolnie, nie wydaliśmy społecznych pieniędzy. Byliśmy bardzo szczęśliwi, nie mogę pojąć dlaczego tak bardzo chcą nam zabrać radość.
A może podejrzewają , że to my i Jerzy Owsiak zadłużyliśmy Bolesławiec.
Co się stało z naszym krajem, prawdziwe jest powiedzenie że "ryba psuje się od głowy".
Jednak głęboko wierzę, że zdecydowana większość nie da się zepsuć.
Pozdrawiam wszystkich życzliwych nam i Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
Z MOJEJ STRONY KONIEC DYSKUSJI.

A tak przy okazji, chciałam napisać, że byłam dzisiaj na pięknym koncercie, gratuluję nauczycielom i uczniom Bolesławieckiej Szkoły Muzycznej I i II stopnia.
I tak oto doszlismy do miejsca z którego się nie dowiemy ile miasto i gmina wydało na GRANIE,p Krystyna nie odpowie.A szkoda bo ludzi nie traktuje się w ten sposób.pozdrawiam normalnych nie dających się golić z kasy.aaa w sieci nikt nie jest anonimowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 12:31
http://niepoprawni.pl/blog/poliszynel/wosp-przekret-zgodny-z-prawem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13059
bajo4
20 stycznia 2017r. o 13:00
~~klucznick napisał(a):
~~Krystyna napisał(a):
~~ja napisał(a): Pani Krysiu,niech Pani nie da się sprowokować.Pani przynajmniej jest aktywna i robi dobrą robotę,pomagając.A niektórzy potrafią tylko psioczyć,siedzieć przed komputerem i krytykować.Bardzo dobrze,że Pani napisała,że dyskusja zakończona.Pozdrawiam Panią serdecznie.

Bardzo dziękuję, postanowiłam nie dyskutować z anonimami.
Teraz już jestem przekonana, że z człowieka uczciwego mogą uczynić, kłamcę, oszusta a nawet złodzieja. Przecież organizując koncert nie zrobiliśmy niczego złego , wszyscy: wykonawcy, sponsorzy, organizatorzy uczestniczyli dobrowolnie, nie wydaliśmy społecznych pieniędzy. Byliśmy bardzo szczęśliwi, nie mogę pojąć dlaczego tak bardzo chcą nam zabrać radość.
A może podejrzewają , że to my i Jerzy Owsiak zadłużyliśmy Bolesławiec.
Co się stało z naszym krajem, prawdziwe jest powiedzenie że "ryba psuje się od głowy".
Jednak głęboko wierzę, że zdecydowana większość nie da się zepsuć.
Pozdrawiam wszystkich życzliwych nam i Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
Z MOJEJ STRONY KONIEC DYSKUSJI.

A tak przy okazji, chciałam napisać, że byłam dzisiaj na pięknym koncercie, gratuluję nauczycielom i uczniom Bolesławieckiej Szkoły Muzycznej I i II stopnia.
I tak oto doszlismy do miejsca z którego się nie dowiemy ile miasto i gmina wydało na GRANIE,p Krystyna nie odpowie.A szkoda bo ludzi nie traktuje się w ten sposób.pozdrawiam normalnych nie dających się golić z kasy.aaa w sieci nikt nie jest anonimowy.




Przecież odpowiedziała że nic nie dołożyli, że sami zorganizowali.
A Wy dalej swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blog Kontrowersje matka kurka niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 17:53
23.06.2014 bocian
..."Otóż kolega bywał wolontariuszem wielkiej orkiestry, takim który kręcił się w pobliżu szefunia. Opowiadał mi o F16, grubych baniach i prymitywnych zachowaniach upodlonego woda chamusia, który uwielbia obrażać ludzi zbierających dla niego eciepecie. Niby nic takiego, ale to właśnie sedno sprawy. Miałem mała satysfakcję, że czułem smród tych czerwonych gaci niemal od początku."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pani Krystyny niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 18:27
Wyłączyła się Pani z dyskusji /o która przecież w ogole nie chodzilo/ - może to i słusznie, bo okazało się, że Pani nie ma nic konkretnego do przekazania, poza słowami o: uczciwości, szczęściu, radości jakie Pani towarzyszyły.
Z a b r a c/?!?/ - ależ skąd!!! Proszę dalej trwać w nastroju: niech żyje bal ... ku samozadowoleniu. Ponawiam pytanie: czy Pani nie wie, czy też z różnych powodów Pani nie chce znać prawdy, juz teraz społeczeństwu tak wyraźnie dowodowo przekazanej? Z przykrością stwierdzam, że Pani żyje w oderwaniu od rzeczywistości, lekceważy darczyńców twierdząc, że było uczciwie, nie zadłużono miasta -gminy i mamy w to uwierzyć, bo jak nie, to Pani strzela focha. Pytamy bo mamy do tego prawo. Odnośnie meritum: tylko w MDK "granie" trwało ponad 6 godzin, koszty światła, ogrzewania, prac porządkowych, wystroju, opłacenia personelu, etc. - kto poniósł i w jakiej kwocie? - nie są to pieniądze społeczne? Odnosząc się do Pani ostatniego wpisu w temacie, co się stało z naszym krajem? Odpowiadam: - trwa sprzątanie po rządach komuszych i ostatnich ośmiu latach PO i PSL, którzy sami określili, że zostawiają ch...,d...i kamieni kupę. To szukanie złodziei 340 miliardów złotych na szkodę Polaków i tak by można mnożyć. Proszę śledzić posiedzenia Komisji ds.Amber Gold.
Reasumujac, Pani mimo tego odkrywanie brudu, chce aby było tak jak było, i to jest wielka tragedia naszego nieszczęśliwego Kraju.
Postępując wraz z całym Sztabem tak nietransparentnie, tytułu Matki Teresy z Bolesławca jednak Pani nie zdobędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.