Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koncert WOŚP w Bolesławcu - zebrano 15 434,82 zł !!!
~~ortodonta niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 18:37
Do bajo4.Wstaw sobie w końcu zęby,dzieci Strzeżysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolejna negatywna opinia o WOSP niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 21:25
Jacek Karnowski masakruje happening lewaka Jacka Nizienkiewicza z Rzeczpospolitej /you toube/.
Internauta Mecha Tron komentarz: "Dlaczego Polacy mają płacić na lansowanie i promowanie biznesu Owsiaka /i ludzi b.WSI/ ?
Żadne stowarzyszenie nie powinno zajmować tyle czasu antenowego, za który płacimy my wszyscy. Jeśli ktoś chce wpłacać na konto Owsiaka to niech to robi ale nie za pieniądze wszystkich Obywateli. Polacy /budzą sie/ i maja dość /dojenio-strzyzenia/, oglądania i słuchania cały dzień zachrypialego biznesmena".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 21:38
~~Kolejna negatywna opinia o WOSP napisał(a): Jacek Karnowski masakruje happening lewaka Jacka Nizienkiewicza z Rzeczpospolitej /you toube/.
Internauta Mecha Tron komentarz: "Dlaczego Polacy mają płacić na lansowanie i promowanie biznesu Owsiaka /i ludzi b.WSI/ ?
Żadne stowarzyszenie nie powinno zajmować tyle czasu antenowego, za który płacimy my wszyscy. Jeśli ktoś chce wpłacać na konto Owsiaka to niech to robi ale nie za pieniądze wszystkich Obywateli. Polacy /budzą sie/ i maja dość /dojenio-strzyzenia/, oglądania i słuchania cały dzień zachrypialego biznesmena".

Przecież Orkiestra nie dostała jednej minutki w twojej reżimowej TVP więc nie ściemniaj że TVN żyje z twoich podatków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 23:00
Wow czytam te komantarze i jestem w szoku, w naszym kraju sa sami "swiadomi" podatnicy, ile pieniedzy poszlo na WOSP i dlaczego , to przeciez wasze podatki i nie zyczycie sobie ale to sa tez moje podatki i sobie zycze, i co teraz? A wiec to poszlo z podatkow moich i tych osob ktore chca by to sie dzialo a nie z waszych, ja sobie nie zycze marnotrawienia naszych pieniedzy na np Dni Boleslawca bo nie chodze tam i poza tym ze przez kilka dni mozna spotkac wielu pijanych osobnikow to nie wnosza nic do mojego zycia a WOSP? a WOSP a w zasadzie sprzet zakupiony pozwolil zyc mojej siostrzenicy i chocby Owsiak mial z tego tryliony dolarow i chocbys Ty sie w grobie przewracal to jedno malutkie zycie bylo tego warte, a Ona to splaci, ten Twoj prad, wode i to wszystko za co z naszych podatkow poszlo na WOSP, ma przed soba cale zycie i dlug wdziecznosci do kogos kto kiedys cos gdzies zorganizowal z naszych podatkow, pozdrawiam i zycze wiecej milosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 23:20
~~Obserwator napisał(a): Wow czytam te komantarze i jestem w szoku, w naszym kraju sa sami "swiadomi" podatnicy, ile pieniedzy poszlo na WOSP i dlaczego , to przeciez wasze podatki i nie zyczycie sobie ale to sa tez moje podatki i sobie zycze, i co teraz? A wiec to poszlo z podatkow moich i tych osob ktore chca by to sie dzialo a nie z waszych, ja sobie nie zycze marnotrawienia naszych pieniedzy na np Dni Boleslawca bo nie chodze tam i poza tym ze przez kilka dni mozna spotkac wielu pijanych osobnikow to nie wnosza nic do mojego zycia a WOSP? a WOSP a w zasadzie sprzet zakupiony pozwolil zyc mojej siostrzenicy i chocby Owsiak mial z tego tryliony dolarow i chocbys Ty sie w grobie przewracal to jedno malutkie zycie bylo tego warte, a Ona to splaci, ten Twoj prad, wode i to wszystko za co z naszych podatkow poszlo na WOSP, ma przed soba cale zycie i dlug wdziecznosci do kogos kto kiedys cos gdzies zorganizowal z naszych podatkow, pozdrawiam i zycze wiecej milosci

Te Szmaty które nie odprowadzają podatków najwięcej skamlają .Ja jestem dumny jak mogę bezimiennie innym pomóc czy to z moich podatków czy datków ,ża rok podwoję stawkę. Niech żyje WOŚP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 23:29
Po prostu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 stycznia 2017r. o 23:40
Czy do wszystkich których "boli" Owsiak dojdzie do ich pustych głów że trzeba najpierw zainwestować żeby obdarować. A może jesteście tak mocni że potraficie zrobić lepiej niż Owsiak i obdarować potrzebujących bez złego gospodarowania jak to powiedzmy piszecie? chcecie? Umiecie? Może jakieś poważne propozycje jak to wszytko lepiej zrobić???? Chociaż kilka pomysłów poproszę ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biedni frajerzy! niezalogowany
21 stycznia 2017r. o 1:15
~~ napisał(a):
Te Szmaty które nie odprowadzają podatków najwięcej skamlają .Ja jestem dumny jak mogę bezimiennie innym pomóc czy to z moich podatków czy datków ,ża rok podwoję stawkę. Niech żyje WOŚP.


Pieniądze z WOŚP stanowią 0,02 promila budżetu NFZ!
Akurat te 2/100 promila ratują , a pozostałe 99,9998% to co robią?!
A po co paść Owsiaka? Możesz wysłać swoją kasę bezpośrednio do ZUS, zaoszczędzić kosztów WOŚP!
Najlepiej przekaż 3/4 pensji - wtedy pomożesz bardziej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego