Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jest praca w policji
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 9:32
Pamiętam, że jak miałem 28 lat ( 12 lat temu ) i chciałem wstąpić do Policji jako sprawny człowiek z dobrym wykształceniem to stwierdzili, że jestem za stary. Czy mogę teraz w wieku 40 lat ? ;)

Wasze komentarze na temat Policji są żenujące, co zrobilibyście gdyby tej Policji nie było ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 9:32
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,4-policjantow-na-jednego-kontrmanifestanta-w-czasie-miesiecznicy,238085.html

policja zaatakowała Bogu Ducha Winnych Polaków !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 9:40
Mam do nich żal, że go nie spałowali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~znajomy policjanta niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 10:34
~~ napisał(a): Pamiętam, że jak miałem 28 lat ( 12 lat temu ) i chciałem wstąpić do Policji jako sprawny człowiek z dobrym wykształceniem to stwierdzili, że jestem za stary. Czy mogę teraz w wieku 40 lat ? ;)

Wasze komentarze na temat Policji są żenujące, co zrobilibyście gdyby tej Policji nie było ?


Sądzę, że dostałbyś pracę bez problemu, teraz przyjmują niemal każdego, bo brakuje chętnych. Takie ogłoszenia są żenujące i godzą w dobre imię tej formacji. Jeszcze 5 lat temu nikt nie ogłaszał, że są wolne etaty. Było kilku chętnych na jeden etat. Kolego pamiętaj tylko, że przyjmując się w wieku 40lat będziesz pracował do 65 roku życia, bo teraz trzeba przepracować min 25 lat i mieć co najmniej 55lat żeby przejść na emeryturę. Dodam też, że na początek dostaniesz ok 2300zł na rękę. A średnio po 10latach gliniarz zarabia ok 3300-3500zł na rękę. Wiem, bo mam znajomych pracujących w tej branży. Sądzę, że takie wynagrodzenie jest śmiesznie niskie biorąc pod uwagę charakter pracy, warunki i mega odpowiedzialność za to co się robi. Jest to niedoceniana praca przez społeczeństwo, co byś nie zrobił zawsze będzie ludziom źle. Władze podporządkowały sobie Policję, przy kolejnych wyborach zmiana komendantów, którzy tańczą jak minister zaśpiewa. Obecnie od kilku lat można zaobserwować mega cięcia i oszczędności na wszystkim w Policji. Tam nie ma kasy na papier i długopisy, policjanci sami kupują, albo żyją na łasce miejscowych urzędników z urzędu miasta i gminy kiedy to od czasu do czasu coś się za sponsoruje wiadomo w zamian za co....Śmieszy mnie zdanie o stabilnych warunkach pracy. Nie tak dawno zabrali emerytury ubekom, za 10-20 lat zabiorą policjantom służącym za czasów Kaczyńskiego. Cały czas nadal chodzą plotki o zmianach obecnego systemu emerytalnego dla policjantów, cały czas odbiera im się kolejne przywileje m.in. śmiesznej wysokości dodatek 3zł za jednorazową obsługę OC radiowozu czyli umycie samochodu i czyszczenie środka. Takich przykładów cięć można podać więcej. Jednym z ostatnich zaleceń KWP było rozrabianie płynu do spryskiwaczy 5l na 3 banieczki razem z wodą :) Chętnie podałbym więcej idiotycznych przykładów, które tylko potwierdzają, że gdzie zaczyna się mundur tam kończy się logika.. Ogłoszenie o pracy jest kłamliwe, wątpię w to aby ludzie mieli coraz większe zaufanie do Policji, ja zauważyłem, że ludzie plują coraz większym jadem w policjanta, nie mają w ogóle szacunku, a prawo nie chroni funkcjonariusza. Kaja w swoim poście napisała: "To co się przeżyje i zobaczy to jest mocne. " Owszem to prawda pracując w Policji musisz sie liczyć z przerażającymi widokami np. topielce (ostatni przypadek z Krępnicy), wisielce, spalone ciała w samochodach (przypadek ze Świętoszowa), zmasakrowane ciała w wypadkach samochodowych (ostatni w Przejęsławiu),, a najgorsze są chyba widoki z martwymi dziećmi. To wszystko za pensję 2 tyś z hakiem, jak ktoś chce poczuć wyjątkowość tej profesji to zapraszam w szeregi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~autor niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 11:22
Nie masz honoru i ambicji wstap do policji!!!!! Tylko stres niewdzięczność obywateli i wykorzystywanie przez państwo!!!!!niewdzięczny zawód!!! Jakie spełnienie marzeń!!!?co za naiwny artykuł!chyba sponsorowany!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zobaczyć człowieka , a nie jego czyn !! niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 11:30
kandydatów na policjantów powinno się poddawać obowiazkowym badaniom psychiatrycznym i psychologicznym . Jest to zawód , który wypacza psychikę . Obowiazkowe testy co roku , moze by to wyeliminowało dewiantów z ich szeregów . Zboczeńców , sadystów , z przerostem własnego ego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 11:46
Tak, tylko teraz w wieku 40 lat to naturalnie, że nie wstąpię do Policji. Przez te 12 lat nieco się zmieniło, sytuację już mam ustabilizowaną i zarabiam znacznie więcej niż policjant. Kiedyś byłem zdeterminowany aby wstąpić do Policji i miałem wszystko tylko wiek mnie eliminował. Miałem wówczas sporo żalu, teraz już nie mam ale pracę Policji szanuję. Nigdy nie napisałem złego słowa na Policję bo sam chciałem do niej trafić a incydenty zdarzają się wszędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~e.donos niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 11:53
Że-na-da!!! Qrwa jedna wielka ściema! Robota za psie pieniądze, dosłownie! 3,5 tysia do łapy po kilkunastu latach służby. Jeden weekend wolny w miesiącu, grafik tak rozebany że szok. Wszystkie święta trzeba zapierd... Premie dla pupili i ucholi co to za wszelką cenę chcą zrobić karierę. Nic w tej robocie nie ma związku z rotą ślubowania Policjanta! No może tylko "z narażeniem życia". W imię poprawy bezpieczeństwa obywateli trzeba ganiać i karać tych właśnie obywateli, tak żeby przełożonym grały słupki, mierniki i wakaźniki a żeby mięli się oni czym pochwalić przed zwoimi przełożonymi. Jeśli jesteś trochę bardziej myślący i masz swoją godność - nie służysz statystyce a społeczeństwu wtedy przełożeni utrudniają Ci życie na każdy możliwy sposób. Robią z ciebie lenia, kłamcę i podżegacza, układają chu... grafiki, pomijają przy premiach, przenoszą pod byle pretekstem do innych wydziałów. Patologi systemowej w tej instytucji jest jeszcze wiele... Więc śmiało JEST PRACA W POLICJI!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza