Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jest praca w policji
~~```` niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 12:02
Przestańcie już pisać bo żal czytać. Dzisiaj wszyscy którzy nie lubią policji plują na nią i wyzywają, a wieczorem jak dostanie wpier.... pod bramą lub lokalem to płaczą i dzwonią po nich o pomoc. ŻAL mi was. Nie chcesz pracować w budżetówce, nikt cie nie zmusza. Chcesz to pracuj w MZGK lub innej firmie. A jak Polska ci nie odpowiada to szerokiej drogi życzę w kierunku zachodnim. Uważam temat za zakończony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wo niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 12:03
Brzmi to wiarygodnie co piszecie. Masakra jakaś ta robota... Mnie też kiedyś policja nie chciała . Żałowałem lecz czytając to co piszecie ( i czerpiąc wiedzę ogólnie z życia), myślę że z korzyścią dla mnie , mnie nie chcieli. A powód niechęci policji do mnie rozśmiesza mnie do dziś....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MO niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 12:36
Do policji?? A idz pan w uj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mlody niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 13:55
Nie no kobieta lekkich obyczajow szok do czego oni namawiają zostać psem krec ac was w ryj krec .....psy!!!!!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 14:08
~~ napisał(a): Przepracowałem 25 lat ( na pierwszej linii) cały czas uganiałem się za przestępcami od włamań ,pobić, gwałtów po zabójstwa a teraz jak mam zjechane zdrowie to moja ojczyzna nazywa mnie przestępcą i chce wyjąc z pod prawa , szczuje na mnie opinie społeczną.
Miesza się żal ze złością. To jest kraj nie stabilny przeznaczony dla kombinatorów i łapowników ci się tutaj dobrze czują.


Boże znowu ten farmazoniarz wylewa swoje żale. Nie wiem czy jesteś tak głupi czy po prostu trolujesz. Ustawa nie obejmuje zwykłych milicjantów tylko ludzi służących w UB i służbach kontrwywiadu wojskowego. Więc jeżeli jesteś milicjantem to z typowym dla tego zawodu ilorazem inteligencji. A jeżeli jesteś trollem to wracaj do piaskownicy poszukać głupszych od siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 14:17
~~Anty ... napisał(a): http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,4-policjantow-na-jednego-kontrmanifestanta-w-czasie-miesiecznicy,238085.html

policja zaatakowała Bogu Ducha Winnych Polaków !


Szkoda że nie ma tych "biednych milicjantów co im emerytury zabierają" to by ich porządnie pałami przejechali i by się do pracy wzięli zamiast głupoty z nudów krzyczeć pod kolumną biednego Zygmunta. Jak by mógł to by się ze, wstydu na pewno przewrócił :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~spełnienie marzeń hahaha niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 15:14
spełnienie marzeń – wszystko to znajdziesz wstępując już dziś do Policji

:D :D :D :D edek policjant
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 15:43
Jak by była atrakcyjna to by nie trzeba był w mediach ogłaszać naboru :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza