Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Jan Cołokidzi to TW "Marek"?
2161
#fobiak nieaktywny
5 marca 2017r. o 15:41
~~ napisał(a):
fobiak napisał(a): nie ma co sie podniecac, na ewidencje sa wciagnieci rowniez tacy w ktorych teczkach znajduje sie jeden dokument, np. podanie o pozwolenie na korzystanie z wod przybrzeznych czy tez informacja o falszowaniu pracy magisterskiej.
dlatego nie ma co sie wychylac, najpierw trzeba sprawdzic.
dobry link z ipn, wystarczy wpisac nazwisko i imie.
Fobiak tu pisałeś normalnie apotem zwrot o 180*co z tobą rozdwojenie jażni :| :| :|


a co ja odwrotnie napisalem, jest wciagniety na ewidencje, czyli byl tw. napisalem aby sie nie podniecac bo teczki zawieraja czesto jeden dokument, czyli aby sobie oszczedzic oskarzania, plucia, napadow (tu na bolcu) bo nie wiadomo co w tej teczce jest. wyjasnilem jak teczki wygladaja.
gdzie widzisz u mnie rozdwojenie jazni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~D.M. niezalogowany
5 marca 2017r. o 15:45
.... dzieją się dziwne rzeczy w Bolesławcu, a Roman Piotr milczy.Ze strachu, czy wyrachowania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 16:05
fobiak napisał(a):
~~ napisał(a):
fobiak napisał(a): nie ma co sie podniecac, na ewidencje sa wciagnieci rowniez tacy w ktorych teczkach znajduje sie jeden dokument, np. podanie o pozwolenie na korzystanie z wod przybrzeznych czy tez informacja o falszowaniu pracy magisterskiej.
dlatego nie ma co sie wychylac, najpierw trzeba sprawdzic.
dobry link z ipn, wystarczy wpisac nazwisko i imie.
Fobiak tu pisałeś normalnie apotem zwrot o 180*co z tobą rozdwojenie jażni :| :| :|


a co ja odwrotnie napisalem, jest wciagniety na ewidencje, czyli byl tw. napisalem aby sie nie podniecac bo teczki zawieraja czesto jeden dokument, czyli aby sobie oszczedzic oskarzania, plucia, napadow (tu na bolcu) bo nie wiadomo co w tej teczce jest. wyjasnilem jak teczki wygladaja.
gdzie widzisz u mnie rozdwojenie jazni?
Fobiak Przepraszam.Nie uważnie przeczytałem coś pod Twoim postem.Lubię czytać co piszesz i przez chwilę myślalem że zwariowałeś.(ha-ha już by mogła być teczka) Przepraszam. Marian P.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 16:12
~~SPOKOJNY napisał(a): Już pod koniec roku 1997 partia PZPR wiedziała że jest na przegranej pozycji,ale mieli jeszcze i długo potem swoich żołnierzy SB.Na wszystkich wpływowy i znaczących ludzi musieli i chcieli znależć i mieć haka ,jak nie było haka to musiała być teczka ( NIE KONIECZNIE PRAWDZIWA ) ale jest. Ktoś napisał że te teczki to największa głupota i to prawda! Tak zwane TECZKI to wielka intrytga. Mam wielką przyjemność i znam Pana Jana wiem jakim jest człowiekiem i wiem też ilu osobą które potrzebowały wsparcia i pomocy wszelakiej ,nie odmówił. Malo tego wiele osób zatrudnia, wiele. Ktoś pisze;("że gdyby nie współpracował to by nie miał takiego majątku") Bzdury. kolego WEŻ sie do pracy proponuje i nie licz cudzych pieniędzy bo to najgorsze SKU.....STWO ,policz swoje kolego.Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 16:14
~~ napisał(a): Czy ktoś wstanie kiedyś i powie . Teczki to największa głupota i nie watro się nimi zajmować. Dla czego szefowie służb nie powiedzą jak na prawdę były tworzone i jak prowadzone. Dla potrzeb politycznych wszystkim pasuje status quo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 16:14
~~ napisał(a): Czy ktoś wstanie kiedyś i powie . Teczki to największa głupota i nie watro się nimi zajmować. Dla czego szefowie służb nie powiedzą jak na prawdę były tworzone i jak prowadzone. Dla potrzeb politycznych wszystkim pasuje status quo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 17:18
O redakcja podniosła rączki bo pracuje 8 godzinek i nie ma jednego tematu,a internauci 24 godzinki.prowokacja nie jest czymś dobrym.PROWOKUJE I KUJE :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 marca 2017r. o 17:21
~~ napisał(a): O redakcja podniosła rączki bo pracuje 8 godzinek i nie ma jednego tematu,a internauci 24 godzinki.prowokacja nie jest czymś dobrym.PROWOKUJE I KUJE :P
Chyba kto prowokuje tego kuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza