Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Jan Cołokidzi to TW "Marek"?
~~TW BOLECNAUTA niezalogowany
5 marca 2017r. o 17:40
Jak tw marek to nie tw marek to można spodziewać się lawiny pozwów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
5 marca 2017r. o 17:44
~~TW BOLECNAUTA napisał(a): Jak tw marek to nie tw marek to można spodziewać się lawiny pozwów


co ty kombinujesz, to jest potwierdzone

"Wśród nich znajduje się informacja o istnieniu teczki personalnej tajnego współpracownika o pseudonimie „Marek". Według informacji IPN jest nim Jan Cołokidzi, syn Konstantego, urodzony 5 marca 1955 roku. Imię ojca i data urodzenia zgadzają się z danymi znanego bolesławianina."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW Bolecnauta niezalogowany
5 marca 2017r. o 19:23
Nic nie kombinuję jeżeli nie chodzi o tego tw marek lub teczka jest fałszywa lub ktoś donosił na tw marka to mogą być pozwy lub coś gorszego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~358 niezalogowany
5 marca 2017r. o 19:54
Zarejestrowałeś się na stronie Biedronki by dostać kartę "moja biedronka" no to już jesteś TW Biedronki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW Bolecnauta podległy TW Emem niezalogowany
5 marca 2017r. o 20:06
Wolę być TW bolecnauta na bolec.info
Jak kiedyś pan Emem będzie wystawiał teczki to może trochę mnie oszczędzi i publicznie mnie nie zlinczuje ⚠
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zack niezalogowany
5 marca 2017r. o 21:55
~~ napisał(a): Jasiu i tu masz rację, ważne że jest gościem, od którego można się wiele dobrego nauczyć



Zastanawiam się czego można nauczyć się od szpicla?

Sam byłem w PZPR, ale w latach o których tu mowa to wszyscy już myśleli inaczej, wiedzieli, że komuna to niewypał i wcześniej czy później się skończy.

Wyobraźcie dzisiaj sobie, że jakiś sekretarz przydziela talony na samochody, "Maluchy" :D :D :D
W takich czasach donosić na kogokolwiek to głupota. Bo czego tu bronić?
Nigdy na nikogo nie donosiłem, wręcz przeciwnie jednym uchem słuchałem, a drugim wypuszczałem. Po czasie okazało się, że ci co donosili to sami najwięcej kradli.
Myślę, że w tych akurat sprawach, to nic się nie zmieniło do dzisiaj.
Ochroniarze w obiektach przemysłowych, często byli milicjanci na emeryturach najwięcej dzwonią na policję oraz innych instytucji z donosem, a sami najwięcej kombinują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Naiwniak niezalogowany
5 marca 2017r. o 22:10
~~TW Bolecnauta napisał(a): Nic nie kombinuję jeżeli nie chodzi o tego tw marek lub teczka jest fałszywa lub ktoś donosił na tw marka to mogą być pozwy lub coś gorszego


Kolejny, który uwierzył, że SB to zajmowała się głównie fałszowaniem papierów dla siebie.
Znasz jakiś przypadek, że TW to nie był TW? :D :D
Był taki jeden - Bolęsa! Okazało się jednak, że wszystkich "papierów" znaleźć i zniszczyć się nie da i cały pogrzeb na nic - na koniec wyszło szydło z worka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~faktycznie jesteś Naiwniak niezalogowany
5 marca 2017r. o 22:56
Nie masz pojęcia kim jest Lech Wałęsa !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.